60
  • 60 59:37
    K. Vary

FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno 4:3
branky: 21. Martin Koubek, 25. Michal Klápa, 33. Matěj Korbel, 36. Jan Zavadil - 8. Peter Bezeg, 39. Adam Konečný, 45. Lukáš Michálek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 241; zásahy brankářů: Václav Zavadil 28 - Kryštof Bartek 28; po třetinách: 0:1, 4:1, 0:1
60:01 Komentář trenéra Bulldogs Brno (David Kyzlink): 'První třetina byla vyrovná a oba soupeři se v ní oťukávali, ve druhé stáhli domácí hru na dvě lajny, vlétli na nás a vytěžili z toho tlak a vedení. Ve třetí části jsme dokázali domácí zavřít na vlastní polovině, ale bohužel jsme nevyužili tolik šancí, abychom zápas minimálně otočili. Děkuji hráčům za výkon.'
60:01 Komentář trenéra Karlových Varů (Petr Pánek): 'Dnes jsme se opět trápili v zakončení, věřím,že jsme si využívání gólových situací nechali na play off. Je před námi ještě kus práce, aby jsme v play off mohli myslet na úspěch. Děkujeme soupeři za skvělou prověrku a přejeme šťastnou cestu domů. Závěrem bych chtěl poděkovat našim fanouškům za podporu v základní části a pozval bych je na první dva zápasy play off.'
47:30 Klápa opět promáchl
45:57 Zatímco vstup do druhé třetiny patřil domácím, tak nyní mají zatím více ze hry buldoci
44:29 Michálek trefuje nechytatelně do šibenice a máme zaděláno na drama
44:28 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Lukáš Michálek, asistoval #21 Michal Pešák (4:3)
38:00 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #27 Peter Bezeg (4:2)
36:30 Hostům se teď nedaří příliš ohrozit domácí branku
35:33 Nádherná rána Zavadila z vrchu a domácí vedou již 4:1
35:22 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #78 Michal Strachota (4:1)
34:08 Vyloučen hráč #21 Michal Pešák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
33:55 Výborný zákrok Zavadila
32:19 Rychlá akce Klápy na Korbela a ten procedil svou střelu pod rukou Barteka
32:18 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #96 Matěj Korbel, asistoval #44 Michal Klápa (3:1)
30:30 Buldoci se teď drží na míčku, k ohrožení branky to však nevede
28:46 Klápa vysoko přestřeluje
27:15 Teď zazvonila za Zavadilem tyč
26:51 Další ránu Korbela kryje Bartek
25:12 První střelu Brna ve druhé třetině zapsal Surkoš, mířil však vysoko nad
24:43 Tak jsem to zakřikl, Strachotovu střelu vyrazil Bartek pouze ke Klápovi a ten poprvé posílá Vary do vedení
24:42 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (2:1)
24:23 Domácí mají zatím více ze hry, další gól však ne a ne přijít
23:08 Rychle rozehraná standartka domácích, Svatek z dobré pozice netrefil míček
20:34 Velký tlak domácích, střela Korbela byla ještě zblokovaná, akce však pokračovala a stejný hráč našel Koubka a ten střelou o tyč vyrovnává
20:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #53 Martin Koubek, asistoval #96 Matěj Korbel (1:1)
20:01 I nyní vyhráli první buly hosté
19:59 Střely na branku: 9-10
19:58 V samotném závěru měly Vary ještě šanci na vyrovnání, Nushart však netrefil před odkrytou klecí míček a ani následné standartky gólem neskončily
18:40 Další šance Strachoty končí opět mimo, následně si důležitý zákrok připisuje Zavadil
17:40 Dobrou akci domácích zakončil Nicklas střelou pouze do hrudi Barteka
15:14 Teď nám hra trochu nabrala na tempu a viděli jsme v rychlém sledu několik šancí
14:30 Klápa trefil boční síť
12:30 Příliš pohledných momentů jsme zatím neviděli, je vidět důležitost celého utkání, nikdo nechce udělat zbytečnou chybu
11:10 Kalaš poprvé výrazněji zaměstnal Barteka, bohužel pro domácí neúspěšně
09:30 Korbel v dobré pozici promáchl
07:59 Bezeg nikým neatakován dostal přihrávku od Konečného a bez problémů otevírá skóre
07:36 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #27 Peter Bezeg, asistoval #66 Adam Konečný (0:1)
06:51 Žižka hledal dlouhým pasem Fajta, tomu na poslední chvíli překazil možnost zakončit Kalaš
05:14 Střela Pechy minula levou tyč
03:55 Hosté většinu času drží míček na hokejkách, stále se však do šance nedostali
03:15 Horkého přihrávku překazil Punčochář
01:54 Hosté drží míček a s rozehrávkou nepospíchají
00:40 Korbel hledal volného Klápu, ten míček před brankou nezpracoval
00:02 První buly dnešního zápasu vyhrávají hosté
00:01 Vítáme vás u sledování utkání 25.kola 1.ligy mezi Karlovými Vary a Bulldogs Brno. Oba soupeři mají na svém kontě shodně 61 bodů a můžeme se tedy těšit na souboj dvou nejlepších celků 1.ligy