8:7
    Martin ĎURIŠKA
    (Matoušek)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Kanonýři Kladno 8:7p
branky: 24. Petr Číhal, 36. Daniel Krejčíř, 48. Vojtěch Procházka, 52. Petr Číhal, 54. Daniel Krejčíř, 59. Petr Číhal, 59. Vojtěch Procházka, 63. Martin Ďuriška - 1. Jan Louvar, 2. Filip Ullmann, 14. Jan Louvar, 33. Matěj Stůj, 42. Filip Ullmann, 52. Filip Ullmann, 56. Vojtěch Novák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 162; zásahy brankářů: Jan Hándl 15 - Radek Kulhan 18; po třetinách: 0:3, 2:1, 5:3, 1:0
65:00 Komentář trenéra hostů Jana Pazdery 2/2: ,,Naprostým selháním z naší strany bylo závěrečných 10 minut, kdy jsme několikrát pohrdli šanci ukončit utkání z breaků a zároveň jsme si nechali nastřílet laciné branky. Je dobře, že nás za naši lacinost Znojmo potrestalo.'
65:00 Komentář trenéra hostů Jana Pazdery 1/2: ,,Znojmo jsme dnes 2 body darovali. Bohužel, i přes dobrý vstup do utkání nejsme schopni udržet koncentraci, když vedeme o 2 a více branek.'
65:00 Komentář trenéra domácích Libora Šťasty: ,,Bohužel jsme opět zaspali 1.třetinu a museli jsme celý zápas dotahovat. Ve 3.třetině jsme neskutečně otočili zápas ke konci a dotáhli ho do prodloužení. V prodloužení jsme využili soupeřovu hru ve 4. Jsme rádi za 2 body, děkujeme soupeři za utkání.'
62:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 8:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #96 Lukáš Matoušek (8:7)
60:23 Hosté na míčku a bez brankáře.
59:59 Po základní části a znojemském obratu je skóre nerozhodné, tudíž následuje prodloužení 3 na 3.
59:59 střely v 3.třetině- Znojmo:11 Kladno:6
59:37 Svačinka míjí odkrytou bránu.
58:46 Je srovnáno a atmosféra houstne!
58:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #96 Lukáš Matoušek (7:7)
58:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #26 Vojtěch Procházka (6:7)
58:25 Kontaktní branku dává Procházka a Znojmo už ztrácí pouze gól.
58:10 Znojmo hned po time outu bez brankáře.
58:08 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
57:46 Domácím se najednou roztrhl pytel s šancemi a zasypávají soupeře střelami.
56:23 Matoušek kličkuje s míčkem mezi hráči.
55:27 GÓL Kanonýři Kladno! 5:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #19 Ondřej Riebauer (5:7)
53:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #26 Vojtěch Procházka (5:6)
53:31 Krejčíř svojí trefou dává naději na srovnání, aktuální skóre 5:6 pro ZNOJMO.
51:58 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #59 Alan Juříček (4:6)
51:21 GÓL Kanonýři Kladno! 3:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Filip Ullmann, asistoval #19 Ondřej Riebauer (3:6)
51:21 4 doteky a gól. Hosté navyšují náskok na 6:3.
49:45 Vyloučen hráč #59 Alan Juříček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
49:45 Další vyloučení pro domácí.
48:45 Rozhodčí zvedají ruce k vyloučení domácích a hosté jdou do 6.
47:06 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #92 Tomáš Kucharič (3:5)
45:07 Hándl předvedl další povedený zákrok.
43:59 Čihal míjí.
43:53 Kucharičova střela se odrazila až ke stropu.
41:25 GÓL Kanonýři Kladno! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Filip Ullmann, asistoval #7 Joel Ahlin (2:5)
41:25 Hosté využívají přesilovku a navyšují náskok.
41:01 Dobrý blok Dabergera.
40:02 Znojmo začíná třetinu v oslabení.
39:59 střely v 2.třetině- Znojmo:9 Kladno:7
39:57 Těsně před koncem třetiny byl v šanci Krejčíř.
39:47 Vyloučen hráč #8 Pavel Palát družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
39:00 Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
38:35 Znojmo předvádí zatím úspěšné bloky.
35:54 Timeout Kanonýři Kladno
35:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:4
34:38 Hosté v šanci.
33:46 Hosté si vyměňují rychle přihrávky.
32:12 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:4)
30:44 Palát v šanci.
29:38 Krejčíř také pouze do gólmana.
29:23 Palát trefuje brankáře.
27:36 Riebauer trefuje boční síť.
26:49 Juřiček dobře stínil brankáři, který vůbec neviděl střelu Krejčíře.
26:11 Dobrý blok Matouška.
26:08 Daberger v šanci.
24:26 Matoušek vytvořil dobrou šanci pro Salavu, ten ale netrefuje.
23:19 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #92 Tomáš Kucharič (1:3)
23:19 Čihal střelou do šibenice dává první branku domácích a snižuje na 1:3.
22:54 Krejčíř trefuje blok.
22:46 Novák si kličkami dobře pomotal obranu.
21:12 Čihal trefuje blok.
20:22 Svačinka sám před bránou trefuje boční síť.
19:59 střely v 1.třetině- Znojmo:4 Kladno:9
19:37 Poslední minutu si hosté drží míček.
18:26 Krejčíř trefuje brankáře.
18:20 Nejprve v šanci Sachr u znojemské brány, poté Kucharič na druhé straně.
16:33 Ďuriška míjí.
15:35 Znojemský kapitán statečně bojuje za svůj tým.
14:12 Kucharič míjí ze středu bránu.
13:20 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #19 Ondřej Riebauer (0:3)
12:37 Novák ránou ze středu trefuje Hándla.
11:42 Čihal dobře blokuje střelu Ullmanna.
10:41 Hándl výborně vychytal střelu i následující dorážky.
09:09 Opět Palát, tentokrát střela do brankáře.
08:36 Daberger rychle rozehrál ze standartky na Paláta, ten trefuje mantinel za bránou.
08:07 Číhal míří nad.
07:58 Hándl předvádí povedený zákrok.
06:12 Daberger trefuje blok.
04:48 Novák trefuje Hándla do nohy.
03:56 Další šance domácích.
03:21 Matoušek dobře získal míček, trefuje ale pouze hráče před sebou.
03:01 Kladno se snaží rozehrát.
02:11 U první šance domácích stojí Ďuriška.
01:06 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Filip Ullmann, asistoval #11 Matěj Stůj (0:2)
01:06 Druhá střela, druhý gól. Hosté navyšují vedení na 2:0.
00:08 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #72 Dominik Janda (0:1)
00:08 O otevření skóre se postarali hosté hned v prvních vteřinách a po trefě Louvara vede Kladno 1:0.
00:02 Po úvodním buly se míčku ujímá Znojmo.