Budějovice
  • 60 59:29
    Rožnov

FBC Štíři Č. Budějovice - 1. FBK Rožnov p/R 10:4
branky: 1. Vít Strouhal, 6. Tomáš Hanák, 7. Jan Králík, 10. Jan Procházka, 12. Vít Strouhal, 13. Michael Kudláček, 20. Jan Králík, 22. Radek Hanák, 46. Michal Měřička, 50. Dominik Vlček - 6. Vladislav Kittel, 7. Jakub Štůsek, 15. Ondřej Smékal, 43. Vladislav Chmelař; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 23, Jakub Šítal 0 - Zdeněk Raška 37; po třetinách: 7:3, 1:0, 2:1
59:59 Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: Děkuji vše za férový zápas, vážím si toho. Utkání jsme rozhodli v první třetině, poté jsme hořeli na proměňování šancí. Pro nás strašně důležité tři body, nicméně čeká nás ještě velmi těžký boj, jdeme se na něj připravit.
59:59 Komentář asistenta trenéra hostí II: Rychlé branky nás totálně rozhodily a defakto první třetina rozhodla zápas. Blahopřeji soupeřům k třem bodům a děkuji místní mládeži za skvělou atmosféru.
59:59 Komentář asistenta trenéra hostí: Snažili jsme se postavit to nejsilnější co se dalo a s tím přijeli do Budějovic. Kdyby mi někdo, řekl před zápasem, že po první třetině budeme mít tři vstřelené branky do sítě soupeře, tak bych se pousmál. Problém však byl, ani ne v nasazení, to se nám upřít nedá, ale v koncentraci v první třetině.
59:59 Střely za 3. třetinu: 12:10.
59:31 Hosté jdou do šesti, třeba z toho ještě něco vymyslí.
59:29 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
59:28 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:28 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jakub Šítal družstva FBC Štíři Č. Budějovice
58:10 Vyloučen hráč #12 Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
58:01 Probíhají poslední dvě minuty zápasu.
56:08 Hosté hrají v plném počtu. Druhé oslabení už se jim podařilo ubránit.
55:37 Havelka střílel těsně vedle.
54:56 Králík pálil do horní tyče Raškovy brány.
54:06 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování
52:05 Hra je zase celkem vyrovnaná, domácí mají šance, ale neproměňují je.
49:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 10:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #38 Michal Matějček (10:4)
49:44 Po krásné nahrávce od Matějčka Raška neměl proti Vlčkově střele šanci.
48:54 Štířům se koncovka zase nevydařila.
47:21 Rožnov se opět dostal do útočné fáze, ale bez úspěchu.
45:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #56 Michal Měřička bez asistence (9:4)
45:17 Měřička to vzal na sebe a zvyšuje vedení na 9:4.
43:20 Hra nyní působí poměrně vyrovnaně, moc se toho neděje.
42:02 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 8:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #7 Vladislav Chmelař, asistoval #92 Ondřej Smékal (8:4)
41:50 Střelou ze standardky Vlček těsně minul.
41:21 Hanákovu střelu vyrazil Raška z hřiště.
40:17 Do třetice všeho dobrého vyhrávají úvodní buly domácí a hned přechízí do útoku.
39:59 Počet střel za druhou třetinu: 15:5.
38:28 Na míčku je Rožnov a snaží se dostat do útoku.
36:49 Po hezké kombinaci celé domácí pětky Měřička trefuje protiháčovu botu.
35:31 Domácím se momentálně vážně nedaří trefovat bránu, neustále to buď raška vychytává, nebo střílí mimo.
34:17 Hanák příklepem trefuje vnější síťku.
33:31 Kudláček měl úplně prázdnou bránu, ale nevystřelil pořádně a střela šla do gólmana.
31:51 Valdauf střílel zezadu, ale šlo to ven z hřiště.
31:21 Po nahrávce od Kudláčka Hanák přestřeluje.
30:04 Rožnovští vyrazili do útoku, ale stříleli mimo.
28:53 Hra se poměrně uklidnila, neobjevují se žádné velké šance.
27:40 Bicek s přehledem opět zakročil a hosté neměli šanci.
26:56 Radek Hanák střílel z půlky, Raška míček vyrazil helmou.
26:02 Havelka po pár nahrávkách střílel z moc velkého úhlu za bránu.
24:55 Vlček také sám před bránou, také pálil do gólmana.
24:10 Tomáš Hanák byl sám před bránou, ale zadribloval si, čímž ztratil čas a Raška na něj byl připravený.
21:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Radek Hanák, asistoval #77 Tomáš Hanák (8:3)
21:02 Duo Hanák&Hanák strikuje v dnešním zápase již podruhé, stav 8:3.
20:32 Po úvodním buly druhé třetiny jsou na míčku domácí, mají za sebou akci, ale bez úspěchu.
19:59 Střely za 1. třetinu: Štíři 20, Rožnov 12.
19:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #77 Tomáš Hanák (7:3)
19:50 Domácí téměř okamžitě své přesilovky využili a do šatny můžou odcházet se čtyřgólovým vedením.
19:41 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za držení
19:09 A faulovalo se, domácí jsou ve výhodě a bude se vylučovat.
18:33 Hosté nevyužili rozehrávku před bránou domácích, střela šla do hráče.
17:09 Mladší Hanák byl sám před bránou, ale pálil do gólmana.
15:46 Štírům se teď opakovaně nepodařila koncovka.
14:58 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 6:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal bez asistence (6:3)
14:28 Strouhal se ukázal i v obraně, kde s přehledem připravil soupeře o míček.
12:50 Vlček slibně vypadajícím tahákem střílí ven ze hřiště.
12:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Michael Kudláček, asistoval #77 Tomáš Hanák (6:2)
12:10 Měřička se jednou netrefil a podruh střílel do tyčky, dnes má zatím smůlu.
11:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #17 Radek Hanák (5:2)
10:23 Králíkova střela se odrazila od brány, ale nevyletěla mimo hřiště.
09:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #77 Tomáš Hanák (4:2)
09:20 Po přesné nahrávce od Hanáka Procházka nechyboval a zvyšuje na 4:2.
08:43 Měřička si sám vyběhl s balonkem, ale opět střílel do brankáře.
07:27 Václav Staněk trefil gólmana hostí do helmy.
06:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #24 Ondřej Havelka (3:2)
06:18 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek, asistoval #73 Pavel Barabáš (2:2)
05:59 Procházka a Vlček předvedli pěknou kombinaci, ale Staněk následně přestřelil.
05:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #17 Radek Hanák (2:1)
05:15 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #86 Daniel Prašivka (1:1)
04:58 Prašivka měl odkrytého Bicka, ale naštěstí pro domácí přestřelil.
04:33 Bicek předvedl několik hezkých zákroků za sebou.
03:40 Štíři se dostali do standardky, ale Měřička střílel do gólmana anic z toho nebylo.
02:45 Procházkova střela se odrazila od boty protihráče.
01:45 Hra je od začátku dynamická a oba týmy jdou do zápasu naplno.
00:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #77 Tomáš Hanák (1:0)
00:58 Vít Strouhal otevírá skóre dnešního zápasu, čímž si vysloužil podporu štírských fanoušků.
00:01 Po úvodním buly se míčku ujímá tým domácích.
00:00 Omlouváme se, ale z technických důvodů dnes nejde tvcom.