59
  • 59 58:23
    Budějovice

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Sokol Jaroměř 8:9
branky: 4. Radek Hanák, 6. Tomáš Hanák, 8. Tomáš Hanák, 11. Tomáš Hanák, 32. Ondřej Řezník, 39. Michal Měřička, 47. Tomáš Hanák, 48. Radek Hanák - 14. Petr Hofman, 20. Patrik Rozkovec, 24. Petr Hašek, 29. Petr Hofman, 29. Pavel Kotrč, 44. Daniel Kroupa, 45. Patrik Rozkovec, 49. Jakub Kopecký, 55. Jakub Kopecký; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Josef Macek 35 - Dušan Völgyi 27; po třetinách: 4:2, 2:3, 2:4
59:59 komentář trenéra domácích III: Během tohoto komentáře si mě rozhodčí zavolali k sobě do šatny a chtěli si o utkání promluvit. Jsem rád, že jsme si s jedním rozhodčím vše vyříkali a rozešli se podáním ruky, bohužel ten druhý během rozhovoru odešel, tak nevím, proč si mě chtěl vyslechnout.
59:59 komentář trenéra domácích II.: Celkově jsme hráli 4 oslabení, soupeř ani jedno, v tom posledním jsme inkasovali rozhodující gól, dál si z utkání odnášíme jednoho zraněného hráče. Jinak si myslím, že jsme s Jaroměří sehráli jeden z nejférovějších zápasů a soupeř se za poslední dobu hodně zlepšil, takže mu k vítězství gratuluju
59:59 Komentář trenéra týmu domácích: Před zápasem jsem byl jedním člověkem upozorněn, že jeden tým potřebuje zachránit soutěž, tudíž nám sem unie posílá rozhodčí z Brna (nic proti tomu týmu, ten maximálně respektuji a uznávám). Chtěl bych veřit, že takto se na unii nerozhoduje. Hráče jsem upozorňoval, ať jsou v klidu, že zápas zvládneme, utkání bylo vyrovnané, udělali jsme pár zbytečných chyb, ze kterých jsme inkasovali góly.
59:59 Kometář trenéra týmu hostí: Vstoupili jsme do zápasu velice laxně, a nechali si odskočit soupeře na čtyřgólový rozdíl. Poté jsme předvedli velký morál a nasazení a dotáhli zápas do vítězného konce. Děkuji soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
59:59 Střely za 3. třetinu: 12:14.
58:23 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:44 Hráč Jaroměře rozezvonil tyčku Mackovy branky.
56:09 Starší Hanák pálil těsně vedle.
55:27 Po nahrávce od Měřičky střílel Králík, ale do brankáře.
54:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #16 Patrik Rozkovec (8:9)
53:22 Hanák se dostal do útoku, ale trefil tyčku.
52:48 Vyloučen hráč #12 Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
50:52 Hejplík zkušeně obral soupeře o míček a poslal svůj tým do útoku, ale bez úspěchu.
49:38 Napodruhé se už hostům nepovedlo dát góla zpoza brány.
48:00 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #37 Daniel Kroupa (8:8)
47:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Radek Hanák, asistoval #77 Tomáš Hanák (8:7)
47:40 Hanák s Hanákem posunuli Štíry zase do vedení.
46:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #98 Jan Procházka (7:7)
44:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Patrik Rozkovec bez asistence (6:7)
44:55 Proti Rozkovcově gólu zpoza brány byl Macek malý pán, zvlášť, když ho obrana nechala vzadu samotného.
43:58 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #37 Daniel Kroupa, asistoval #21 Petr Hofman (6:6)
43:45 Jaroměřská střela šla opět do mantinelu za bránou.
42:24 Štíři mají za sebou neúspěšný útok.
41:31 Macek si připisuje další učebnicový zákrok, dnes Budějovice celkem drží.
40:16 I do třetice všeho dobrého začínají na balonku domácí.
39:59 Střely za druhou třetinu: Budějovice 9, Jaroměř 17.
38:54 Domácí zmařili tutovou šanci před bránou.
38:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #56 Michal Měřička, asistoval #24 Ondřej Havelka (6:5)
37:11 Macek předvedl krásný zákrok proti nebezpečné střele.
36:12 Hostům se naštěstí pro domácí nepodařila další střela.
35:06 Hosté pálili do mantinelu za Mackovou bránou.
32:44 Řezník trefil gólmana do helmy.
32:16 Domácí se ukázali v obraně, hezky zakročili proti jaroměřskému útoku.
31:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Ondřej Řezník bez asistence (5:5)
30:12 Domácím se nepovedla standardka u brány soupeře, stříleli do gólmana.
28:26 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #89 Pavel Kotrč, asistoval #10 Petr Hašek (4:5)
28:26 Je to, jako by najednou byly na hřišti úplně jiné týmy. Po nepředvídatelné střele od Kotrče se ujímají vedení hosté.
28:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #2 Jakub Kubina (4:4)
28:13 Hosté rozehrávali ze standardky a srovnávají na 4:4.
26:06 Domácí v plném počtu.
25:46 Začíná to být docela maso, týmy hrají agresivně, máme jednu zlomenou hokejku.
24:30 Štíři se v již třetím oslabení zápase zatím drží.
24:06 Vyloučen hráč #98 Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
23:11 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #89 Pavel Kotrč (4:3)
22:12 Hra je opět od začátku dynamická, oba celky zodpovědně dostupují.
20:20 Po buly jsou opět na míčku domácí.
19:59 Střely za 1. třetinu: Budějovice 14, Jaroměr 13.
19:46 Hráč hostí pálil mimo hřiště, míček tedy mají Štíři.
19:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Patrik Rozkovec, asistoval #69 Jakub Kopecký (4:2)
18:18 Jaroměř se opět ocitá v přesile, ve které možná dohraje první třetinu.
18:16 Vyloučen hráč #8 Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
17:42 Budějovice v plném počtu, oslabení ukázkově udrženo.
16:07 Macek předvádí v bráně zkušené zákroky, drží se i štírská obrana.
15:42 Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:33 Domácí se ale i po obdržené brance stále v útoku činí a mají spoustu šancí.
13:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #69 Jakub Kopecký (4:1)
13:06 Po nahrávce od Kopeckého střílí Hofman z dálky a snižuje na 4:1.
10:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:0
10:17 Ne, zápis se nerozbil a i o další gól domácích se postarala stejná dvojice. Tomáš Hanák tak může po deseti minutách hry slavit hattrick.
07:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #17 Radek Hanák (3:0)
07:16 Hanákové se zase předvedli a díky nim vedou Štíři 3:0.
05:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
05:18 Po nádherné kombinaci bratří Hanáků domácí vedou o dvě branky. Starší Radek krásně nahrával mladšímu Tomášovi, který pálil do prázdné branky.
04:02 Macek ukázkově vyrazil Kopeckého střelu.
03:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Radek Hanák, asistoval #98 Jan Procházka (1:0)
03:01 Po nahrávce od Procházky Hanák otevírá skóre zápasu.
01:12 Domácí obrana zpacifikovala jaroměřskou střelu.
00:07 Již po úvodním buly se ujímají míčku domácí.