5:3
    Daniel KREJČÍŘ
    (Procházka)

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:3
branky: 22. Daniel Nicklas, 37. Michal Strachota, 44. Ondřej Vašíček, 50. Martin Koubek, 50. Jan Zavadil - 20. Jaroslav Matoušek, 58. Pavel Palát, 59. Daniel Krejčíř; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1 + Matěj Korbel (KLV) 5:2; využití: 0:2; diváků: 152; zásahy brankářů: Daniel Váradi 31 - Lukáš Bauer 37; po třetinách: 0:1, 2:0, 3:2
60:01 Komentář trenéra Karlových Varů (Petr Pánek): 'Celý zápas jsme dobývali branku soupeře, kterou střežil skvěle chytající gólman. Nakonec se nám povedlo zápas otočit v náš prospěch. Škoda nezvládnutí konce zápasu. Jsou to pro nás zkoušenosti do play off. Děkuji soupeři a skvělým fanouškům.'
60:01 Komentář trenéra TJ Znojmo (Libor Šťasta): 'I přesto, že nám chybí šest hráčů ze základu jsme odehráli výborný zápas s lídrem soutěže. Škoda naší produktivity, kde si troufnu říct jsme měli více šancí. Musím kluky pochválit za výkon. Děkujeme soupeři za zápas.'
59:58 Znojmo v závěru ještě tlačilo, domácí to však ustáli a body tak zůstanou ve Varech
58:52 Krejčíř trefuje milimetrově přesně pod břevno
58:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #26 Vojtěch Procházka (5:3)
58:02 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
57:14 Střela Kuchariče skončila na tyči, odrazila se však k volnému Palátovi a ten bez problémů trefuje odkrytou branku
57:13 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #92 Tomáš Kucharič (5:2)
56:20 Domácí teď čeká dlouhé oslabení
55:51 Vyloučen hráč #96 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minuty za sekání
54:04 Bauer teď předvedl fantastický zákrok, když skokem vyrazil střelu Nicklase směřující pod břevno
54:03 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování florbalky
53:20 Hosté se snaží s výsledkem něco ještě udělat, zatím jim však chybí přesnost
51:40 Váradi se teď vrhl pod nohy Palátovi a sebral mu tak možnost zakončit
49:50 Domácí teď odskakují do výraznějšího vedení, nejprve Koubek propálil vše co mu stálo v cestě a poté dorazil do branky vyraženou střelu Nicklase Zavadil
49:49 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
49:49 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #10 Daniel Nicklas (5:1)
49:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #53 Martin Koubek, asistoval #44 Michal Klápa (4:1)
48:00 Individuální průnik nezakončil Korbel přesně
45:25 Zavadil se dokázal uvolnit zpoza branky, Bauer ho opět vychytal
43:07 Tvrdá rána Vašíčka prošla Bauerovi pod nohou a Vary vedou 3:1
43:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #28 Ondřej Vašíček, asistoval #11 Jan Běloch (3:1)
42:16 Ani teď si Kucharič na Váradiho nepřišel
41:20 Zejda ranou z půlky netrefil branku
40:01 Domácí zakládají první útok
39:59 Střely na branku: 13-11
38:40 Bauer teď vytáhl jasný gól, který měl na holi Strachota
38:06 Dnešní utkání sleduje 152 diváků
36:44 Klápa vyslal krásnou přihrávkou Strachotu do samostatného úniku a ten posílá domácí poprvé do vedení
36:43 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (2:1)
35:47 Klápa si ve skrumáži před brankou dopomohl faulem
34:05 Váradi teď nadvakrát vychytal Kuchariče
33:01 Výborný Váradiho zákrok maskou
32:23 Nicklas ani Kucharič teď branku netrefili
31:33 Hosté hrají v plném počtu
29:15 Hosté se zatím v klidu brání
28:33 Vyloučen hráč #8 Pavel Palát družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
27:55 Palát mířil k levé tyči, střela se mezi tři tyče nevešla
26:51 Nicklas tváří v tvář Bauerovi nesupěl
26:00 Neuebauer byl úplně volný před Váradim, ten na poslední chvíli dokázal zasáhnout
24:40 Kucharič z dobré pozice poslal míček až do rohu
24:04 Nicklas tentokrát nahrával Zavadilovi před prázdnou branku, ten však míček špatně trefil a ten tak skončil mimo
22:43 Klápa se snažil projít skrz tři obránce, jeho akce však měla mizivou šanci na úspěch
21:12 Nicklas nejprve netrefil Nushartovu přihrávku vzduchem, stejný hráč mu pak připravil ještě jednu možnost a tu už karlovarský kanonýr proměňuje
21:11 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #4 Tomáš Nushart (1:1)
20:01 I ve druhé třetině vyhrávají první buly domácí
19:59 Střely na branku: 16-11
19:09 Z ničeho nic je tu první gól hostí, domácí obrana nebyla důrazná a Matoušek ranou z backhendu otevírá skóre
19:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #9 Jaroslav Matoušek, asistoval #59 Alan Juříček (0:1)
18:20 Probíhají poslední dvě minuty první třetiny
16:30 Domácí mají zatím více ze hry, chybí jim však štěstí v zakončení
14:35 Horký našel volného Pechu, ten jen těsně minul horní roh branky
13:45 Bauer zatím drží svůj tým na nule
12:45 Po velkém tlaku domácích mířilo Znojmo do přečíslení, přihrávce na volného Kuchariče však zamezil Kalaš
11:19 Klápa z ideální střelecké pozice netrefil branku
10:25 Útočné snažení domácích končí faulem
09:20 Nushart trefuje tyč
08:52 Domácí hrají v plném počtu
07:50 Kucharič a proti němu výborný Váradi
06:52 Vyloučen hráč #23 Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou
06:39 Nicklas svou tradiční střelou z otočky Bauera nepřekonal
05:34 Znojmo se po delší pauze dostalo na míček a snaží se založit útok
04:14 Odvážný průnik Vašíčka vyráží Bauer maskou
03:00 Juříček byl zcela volný před Váradim, ten však úspěšně zasahuje
01:48 Krejčíř se snažil vypálit, Koubek jeho ránu zablokoval
01:10 Nushart se skvěle uvolnil a donutil Bauera k prvnímu zákroku
00:01 První buly dnešního zápasu pro domácí