6:7
    Miroslav FOŘT
    (Beneš)

Kanonýři Kladno - Florbal Ústí 6:7p
branky: 16. Miroslav Šnajdr, 22. David Sachr, 23. Miroslav Šnajdr, 23. Ľuboš Šefčík, 43. Ondřej Riebauer, 49. Ondřej Riebauer - 4. Matěj Stůj, 7. Radek Kužel, 18. Aleš Poloprutský, 20. Václav Vavruška, 27. Vít Pavelka, 58. Dominik Beneš, 62. Miroslav Fořt; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 165; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 20 - Tadeáš Dittrich 9; po třetinách: 1:4, 3:1, 2:1, 0:1
61:52 GÓL Florbal Ústí! 6:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Miroslav Fořt, asistoval #12 Dominik Beneš (6:7)
59:59 Komentář domácího trenéra Jana Pazdery: První třetinu jsme zde nebyli. Jednoznačně nejhorší výkon v sezóně. V druhé třetině jsme poměrně snadno dokázali vyrovnat. Bohužel jsme pak pokračovali v mizerné obraně z čehož nám soupeř lehce vyrovnal a v prodloužení zápas rozhodl.
59:59 Komentář hostujícího trenéra: Úvod zápasu nám domácí ulehčili. Začátkem druhé třetiny jsme jim to vrátili i s úroky a ve třetí třetině se hrál vyrovnaný florbal, ve kterém rozhodlo prodloužení. Jsem velice rád, že jsme dokázali po sobotním výkonu předvést velice slušný výkon. Těším se na domácí fanoušky v sobotu.
59:59 Končí nám třetí třetina v poměru střel 6:11 pro Ústí.
59:55 Timeout Kanonýři Kladno
57:13 Do konce základní hrací doby zbývá dvě a třičtvrtě minuty a skóre je vyrovnané.
57:12 GÓL Florbal Ústí! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #12 Dominik Beneš, asistoval #30 Vojtěch Esterka (6:6)
57:00 Standartní situaci jen tak tak zachraňuje Lupoměch.
56:38 Stůj hned vzápětí neproměnil situaci 1 na 1 a skóre se opět nemění.
56:28 Riebauerovi střela sjela a z úniku 2 na 1 tedy nakonec nic nebylo.
54:53 Rozhodčí teď museli hráče obou celků uklidňovat, protože se mezi sebou úplně nepohodli.
52:05 Přívara přímo sestřelil hráče z hostujícího týmu, o faul se však nejednalo.
49:05 Kladno je ve třetí třetině lepším celkem a dokázalo vyrovnat a taktéž vstřelit vedoucí branku.
48:23 A je to právě Riebauer, který napravil svou chybu a střílí branku, která posílá Kladno do vedení.
48:22 GÓL Kanonýři Kladno! 6:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #85 Jan Louvar (6:5)
46:40 Riebauer měl prázdnou branku, kterou však netrefil kvůli backhandu.
46:00 Hosté si tlak domácích nenechali líbit a téže se vrhají dopředu za cílem vstřelit vedoucí branku.
44:20 Kladenští jsou momentálně nažhaveni ke střílení gólů a tlačí svého soupeře na jeho obranné polovině.
42:40 A je to GÓL!! Kladno srovnává na 5:5 z přesilové hry a je tak zpátky ve hře o zisk tří bodů.
42:39 GÓL Kanonýři Kladno! 5:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #7 Joel Ahlin (5:5)
41:47 A po minutě odloženého vyloučení uvidíme první přesilovku, která bude v režii Kladna.
41:46 Vyloučen hráč #15 Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
40:35 A bude se vylučovat, uvidíme pevní přesilovku tohoto zápasu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává opět Ústí.
39:59 Končí nám druhá třetina v poměru střel 7 ku 5 pro Ústí.
39:00 Probíhá nám poslední minuta druhé třetiny a stav je zatím příznivý pro tým hostů.
35:20 Po krásné kombinaci hostů se skóre nemění, protože Lupoměch zasáhl.
33:30 Do závěru třetiny se Kladno žene po hlavě a chce skóre srovnat.
31:35 A na hřiště se poprvé podíval i mladý talent Novák, tak uvidíme zda se dnes prosadí.
30:50 Po zákeřném faulu na Šefčíka se vylučovat nebude, ale standartka pro Kladno z toho bude.
29:00 Stůj z půlky trefuje pouze tyč a Kladno tak bylo milimetry od vyrovnávací branky.
26:45 Domácí sice inkasovali pátou branku, ale jejich tempo se nemění a strategicky se ženou dopředu.
26:34 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Vít Pavelka, asistoval #13 David Stummer (4:5)
26:16 Po vyrovnání sledujeme úplně jiný zápas, oba týmy se ženou dopředu jako o život.
24:38 Lupoměch skvělým zákrokem vytáhl soupeřovu střelu a jeho spoluhráč vysílá Šnajdra, který byl pár centimetrů od hat-tricku.
23:03 A máme srovnáno!!! O vyrovnávací branku se postaral Šefčík, který svou střelou krásně vymetl šibenici.
22:58 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík bez asistence (4:4)
22:32 Po necelých dvou minutách od skórování se domácim zvedlo sebevědomí a Šnajdr střílí svou druhou branku.
22:31 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #63 Miroslav Šnajdr, asistoval #11 Matěj Stůj (3:4)
21:36 I přes velmi aktivní hru hostů se domácím povedlo vstřelit druhou branku a rozdíl je tedy pouze dvoubrankový.
21:35 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #67 David Sachr, asistoval #9 Dušan Přívara (2:4)
21:08 Mnohem aktivněji do druhé třetiny vstoupil tým z Ústí a na hřišti je to poznat.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává opět tým hostů.
19:59 Končí nám první třetina v poměru střel 9 ku 4 pro Ústí.
19:44 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška, asistoval #13 David Stummer (1:4)
18:18 Kladenští si obdržené branky nechtějí nechat líbit a na své soupeře tlačí a snaží se přidat další ke Šnajdrově brance.
17:20 A po necelých dvou minutách zde máme další branku a rychlou odpověď domácího celku.
17:16 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #35 Aleš Poloprutský bez asistence (1:3)
15:47 A uvidíme také domácí branku, kterou střílí Šnajdr a dává tak domácímu celku větší šanci na vyrovnání.
15:46 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #63 Miroslav Šnajdr bez asistence (1:2)
14:30 Domácí měli v této třetině relativně hodně útočných situací, které však nedokázali zúžitkovat.
12:15 Ullmann po faulu rozehrál okamžitě a přesnou přízemní přihrávkou našel svého spoluhráče, který však odkrytou branku netrefil.
10:21 Lupoměch zneškodnil situaci jeden na jednoho a zachránil tak svůj tým od inkasování třetí branky.
10:00 V polovině první třetiny máme stav 2:0 pro hostující tým a Kladno tak musí zabrat.
09:15 Tempo zápasu se vcelku uklidnilo a převahu na balónku mají domácí.
06:22 Netrvalo dlouho od předešlé nešťastné branky a Ústí vede již 2:0.
06:21 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #33 Vít Pavelka (0:2)
06:00 Ústí je teď velmi sebevědomé a hladové po gólech a snaží se vstřelit hned druhou branku.
03:52 Po rychlém startu se hostům povedlo vstřelit branku celkem nešťastným způsobem, protože branku vstřelil jeden z domácích hráčů.
03:51 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj (0:1)
02:10 Kanonýři po dvou odehraných minutách dohnali tempo hostů a zápas je nyní v celku vyrovnaný.
01:23 Ústečtí do začátku utkání vstoupili velmi bojovně a aktivně.
00:01 Zápas nám začíná a úvodní buly vyhrává hostující tým.