59
  • 59 58:14
    Chomutov

1. FBK Rožnov p/R - HEROS Florbal Chomutov 8:7
branky: 7. Josef Viktořík, 23. Vladislav Kittel, 43. Vladislav Kittel, 48. Petr Burýšek, 50. Ondřej Smékal, 53. Vladislav Chmelař, 55. Petr Krhut, 56. Pavel Barabáš - 15. Tomáš Novotný, 36. Daniel Kučera, 38. Tomáš Novotný, 46. Tomáš Novotný, 46. Tomáš Novotný, 48. Jiří Šafařovský, 54. Tadeáš Melíšek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 148; zásahy brankářů: Marek Obšivač 26 - Karel Šantora 11; po třetinách: 1:1, 1:2, 6:4
60:02 Komentář hrajícího kapitána domácích, Pavla Barabáše: Dnes si tu diváci užili parádní zápas. Dvě třetiny se hrál zodpovědný florbal, který měl své kvality. Ve třetí třetině se to trochu zbláznilo, soupeř ukázal, že je kvalitnější v zakončení, a ujal se tříbrankového vedení. My nesložili zbraně a dokázali utkání otočit. Po dlouhé době se sešel celý náš mančaft a na hře to bylo znát. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:01 Komentář trenéra hostí, pana Martina Bociana: Bohužel musím konstatovat, že domácí zvítězili zaslouženě, díky svému nasazení a víře ve výhru. Z naší strany až příliš laxní a nedisciplinovaný výkon. Ztratit tak tvrdě vydřené vedení o tři branky během několika minut mě velmi mrzí. Soupeři gratulujeme.
59:59 Fantastický obrat domácích a Rožnovští berou 3 body. Střely ve 3. třetině: 11:12. Celkově 19:33
59:00 Na dnešní zápas si našlo cestu 148 diváků.
58:14 Timeout HEROS Florbal Chomutov
58:14 Hosté v 6.
58:14 Hegar si velice dobře obhodil Šaršu, ale pak se nestrefil mezi tři tyče.
57:25 Smékal vystřelil, Viktořík dorážel, Šantora pokryl.
55:59 Proti Melíškovi vytáhl skvělý zákrok pravou rukou Obšivač.
55:10 Novotného bekend skvěle zblokoval Slovák.
55:06 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 8:7
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš z trestného střílení (8:7)
55:06 Uvidíme nájezd domácích v podání kapitána, Pavla Barabáše.
54:29 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 7:7
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #11 Patrik Hegar (7:7)
54:29 Výhoz Petra Burýška zblokoval Patrik Hegar a střely ze vzduchu se ujal Petr Krhut, který posílá domácí zpět do hry.
53:56 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 6:7
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #18 Jiří Šafařovský (6:7)
52:22 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 6:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #7 Vladislav Chmelař, asistoval #46 David Žniva (6:6)
52:22 Dokonalý obrat utkání a srovnávací branku po dorážce střílí Vladislav Chmelař.
51:10 Ukázkový kotrmelec za mantinel v podání Stanislava Barabáše. Právě jsme byli svědky hlavního akrobatického představení.
49:54 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #17 Petr Krhut (5:6)
49:54 Smékal si prohodil dva hráče a zakončil 20 nad led,
49:18 Dobrý únik v podání Žnivy končí na masce Šantory.
47:56 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #46 David Žniva (4:6)
47:56 Náhodný nához Burýška končí v síti.
47:39 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:6
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (3:6)
46:42 Domácí se neženou do útoku i přes dvoubrankový odskok hostí.
45:37 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #28 Petr Linc (3:5)
45:04 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:4
42:56 Po srovnávací brance přestali domácí tolik tlačit a spíše čekají na tah soupeře.
42:38 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #17 Petr Krhut (3:3)
42:38 Krhut zkušeně našel Kittla na středu.
41:50 Skrytá střela Pavla Barabáše končí na levé ruce Šantory.
40:52 Vyloučen hráč #18 Jiří Šafařovský družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:15 Krhut netrefil dobře míček ze vzduchu.
39:59 Střely ve 2. třetině: 3:9. Celkově zatím 8:21 pro Chomutov.
38:50 Pavel Barabáš našel Viktoříka, který z otočky střílel, ale vedle.
37:07 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #86 Ondřej Halej (2:3)
35:21 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #18 Jiří Šafařovský (2:2)
35:11 Semerádova mířena střela trefila jen tyč.
33:05 Smékal hodil míček Slovákovi, Slovák na střed Štůskovi, ale ten netrefil ideálně míček a nastřelil jen hráče před sebou.
32:39 Vyloučen hráč #46 David Žniva družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za zvedání florbalky
31:51 Pavel Barabáš nastřelil tyč.
31:33 Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
31:17 Žniva je zpět a odložené vyloučení stále trvá.
30:00 Smékal si pohrál s celou pětkou a získal odložené vyloučení.
29:30 Melíšek do odkryté branky, ale v cestě mu stál ještě Kostelecký.
28:58 Vyloučen hráč #46 David Žniva družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:45 Skvělé kombinaci v podobě prvního domácího útoku chyběla jen koncovka.
27:44 Obšivačův výhoz doletěl ke Smékalovi, kterého rána o centimetry minula branku.
26:53 Kittlův pokus vyrazil Šantora poměrně bezproblémově.
25:08 Verdikt rozhodčího se z lavičky příliš nelíbil hvězdě z extraligy, J. Rýparovi, který si na tento zápas také našel cestu.
23:30 Hegar neuspěl sám před Šantorou.
22:54 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #46 David Žniva (2:1)
22:54 Kittel si protáhl míček po levém mantinelu a vymetl pavučiny vzdálenější tyče.
22:05 Tato třetina je výrazně v pomalejším tempu a zatím bez střely na branku.
20:56 Kostelecký odrazil dlouhý balón z hole Grenera
20:01 Buly pro Chomutov.
19:59 Střely v úvodní třetině: 5:12 pro Chomutov.
18:15 Situaci 2 na 1 Halej řeší střelou mimo branku.
17:20 Dušek vytřel podlahu, když mu v zatáčce podjela bota, nepříjemná situace.
15:46 P. Krhut - P. Barabáš - D. Žniva, který napálil obránce hostí.
14:57 Halej se řítil na Obšivače, ale S. Barabáš ho čistě odzbrojil.
14:29 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný bez asistence (1:1)
14:11 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
14:11 Uvidíme přesilovou hru i domácího týmu. Bernas zasáhl pouze Viktoříkovu hůl.
13:56 Střelu Viktoříka vykryl Šantora.
13:20 Domácí se zbavili nebezpečí v oslabení bez větších potíží.
12:12 Obšivač helmou vyráží střelu, která následovala po krosu soupeře.
11:28 Obšivač si úžasně pokryl bližší tyč.
11:05 Vyloučen hráč #96 Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
10:55 Viktořík si zahrál s celou pětkou, ale Šantoru nakonec neprostřelil.
09:46 Kučera ze středu a blízké vzdálenosti netrefil branku.
08:45 Ondřej Šarša rychlým výpadem zblokoval střelu Hegara.
08:01 Smékalův bekend v plné rychlosti nebyl vůbec špatný, ale do branky nezaletěl.
07:15 Obšivač nejprve vychytal Halejovu střelu a poté i dorážku Novotného. Famózní dvojitý zákrok.
06:25 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #46 David Žniva (1:0)
06:25 Z Viktoříkova kanónu vyletěla bomba, která prošla mezi nohama Šantory a domácí se můžou radovat.
05:23 Šafařovský po prohraném souboji se Slovákem agresivně strká do druhého zmiňovaného.
03:45 Chomutovští zatím aktivně napadají, ale domácí poctivě v obraně bez chyb.
02:40 Pavel Barabáš klopýtl o jednoho z obránců a z jeho výrazu lze vyčíst, že to nebyl pád do peřinky.
01:01 První střela na Obšivače, kdy Burýšek Petr propadl v obraně a Melíšek šel úplně sám, ale za záda Obšivače míček nedostal.
00:30 Skvělá zadovka Krhuta mířená na Barabáše P. neprošla daleko.
00:01 Úvodní buly vyhrává kapitán domácích.