5:9
    Jakub VILÍM
    ()

Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal Exelsior Havířov 5:9
branky: 23. Petr Skácel, 40. Dominik Chvastek, 46. Richard Klimek, 49. Petr Horák, 49. Michal Sládek - 11. Richard Kraus, 25. Jakub Vilím, 30. Matěj Černý, 37. Matěj Černý, 39. Jan Žwak, 46. Matěj Černý, 56. Kamil Peřka, 57. Jakub Vilím, 60. Jakub Vilím; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Martin Janík ? - Denis Jasiok ?; po třetinách: 0:1, 2:4, 3:4
60:00 Komentář trenéra hostů Hynka Pláška: Z naší strany velmi povedený zápas, hráli jsme to, co jsem trénovali. Ale i přesto jsme vytvořili velké individuální chyby. V závěru zápasu jsme ukázali, že vnitřní sílu máme. Na ostatních apsektech musíme ještě zapracovat, víme kde jsou naše slabiny. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: Opět se budu opakovat. Šancí si vytvoříme dostatek, ale neproměňujeme je, nejsme vůbec důrazní v prostorech před bránou. Někteří naši hráči by se mohli více soustředit na výkon, než na neustálé komentování. Přesto musím kluky za bojovnost pochválit. Děkuji divákům a soupeři.
60:00 Počet střel na brnaku ve 3. třetině: Petrovice 7, Havířov 11.
59:56 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:9
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím bez asistence (5:9)
59:56 Skóre završuje do prázdné brnky Vilím.
59:10 Domácí hrají v plném počtu.
59:04 Vyloučen hráč #11 Richard Kraus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
57:10 Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
57:10 Kašpar v souboji o míček fauloval a domácí jdou do 4.
56:33 Domácí jsou v 6.
56:27 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:8
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #17 Jakub Holeš (5:8)
56:27 Špatná rozehrávka volného úderu v rohu hostů, rychlý protiútok a je to o tři góly.
55:50 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:7
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #24 Matěj Černý (5:7)
55:50 Před Peřkou zaklekli dva hráči, ale ten si vyběhl v oblouku ještě dva kroky a o tčku zavěsil za Janíka.
54:00 Velmi napínavé minuty, hraje se nahoru dolů, šance jsou na obou stranách.
51:58 Šulcovu střelu Janík vyráží.
51:24 Domácí hrají v plném počtu a přečkali tak úspěšně už druhé oslabení.
51:04 Černý od poloviny tentokrát trefuje břevno.
50:20 Skvěle teď Sládek, povodil si míček přes celé hřiště, vystřelil a ještě stihl po dorážce Klimka získat odražený míček.
49:24 Vyloučen hráč #78 Petr Horák družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
49:24 Přesilovka pro hosty poté co Horák stíhal hostujícího hráče a fauloval.
48:52 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #9 Michal Sládek, asistoval #19 Richard Klimek (5:6)
48:52 Z podobné pozice jako Horák se prosazuje i Sládek.
48:08 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #78 Petr Horák, asistoval #18 Dominik Chvastek (4:6)
48:08 Nyní už spolupráce byla úspěšnější.
47:15 Pěkná akce po ose Chvastek - Kašpar - Horák, posledně jmenovaný však vystřelil mimo.
46:27 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
45:41 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:6
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #91 Daniel Tychtl (3:6)
45:41 A na druhé straně rychlá reakce hostů.
45:22 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #19 Richard Klimek, asistoval #77 Lukáš Homola (3:5)
45:22 Klimek chtěl jen nahodit od mantinelu před brnaku na čekajícího Sládka, ale míček se odrazil od bránícího hráče ladným obloučkem za záda Jasioka.
43:25 Kašparova tvrdá střela skončila na masce Jasioka.
42:54 Tentokrát si Janík se střelou Černého poradil.
42:17 Sládek střílel těsně mimo.
40:00 Počet střel na branku ve 2. třetině: Petrovice 11, Havířov 11.
39:26 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #58 Martin Janík (2:5)
39:26 Janík skvělým výhozem našel nabíhajícho Chvastka, který si kličkou položil Jasioka a přesně uklidil míček do poloprázdné branky.
38:42 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #29 Jan Žwak, asistoval #21 Erik Šochman (1:5)
38:42 Žwak dokázal míčku najít cestičku mezi mnoha překážkami až za záda Janíka.
37:13 Klimka se drží střelecká smůla.
37:00 Zbořil těsně vedle.
36:05 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #33 Tomáš Kozlík (1:4)
36:05 Černý se dokázal uvolnit od Chvastka a parádní střelou od poloviny do rožku branky zvyšuje náskok hostů.
35:27 Sládek doběhl volný míček a nahrál na Skácela, který se však dostal moc do úhlu a zavěsil míček do boční síťky.
34:49 Domácí hrají v plném počtu.
34:08 Domácí vyhodili a dovolilo jim to vystřídat.
32:54 Černého střela tečována mimo branku.
32:49 Vyloučen hráč #10 Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hra rukou
32:30 Homola sice gól taky nedal, ale alespoň trefil branku.
31:37 Klimek opět v dobré střelecké příležitosti, ale míjí branku...
31:13 Po pěkné individuální akci Kašpar vystřelil, Jasiok chytá.
29:51 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #11 Richard Kraus (1:3)
29:51 Dokud se nepískne, tak se hraje, to by si měli znovu a znovu připomínat domácí hráči.
26:20 Klimek teď dost možná Skácelovu střelu mířící do branky tečoval mimo.
25:57 Vilímův střílený volný úder Janík vyrazil maskou mimo.
25:36 Kašpar zvolil místo střely ještě přihrávku na Chvastka a ten na brankovišti míček netrefil.
25:10 Šochman dostal míček přímo před Janíka, ale vystřelil jen po zemi a trefil jeho nohu.
24:34 Jasiok se stihnul přesunout a Klimkově střele letící do prázdné branky zkřížil cestu.
24:05 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:2
24:05 Několik chybiček u domácích se sečetlo a hosté se opět dostávají do vedení.
23:28 Na druhé straně v gólovce Klimek, leč ji nevyužil ke smutku domácích.
23:22 Peřkovu střleu po zemi Janík chytá.
22:42 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel, asistoval #71 Petr Kašpar (1:1)
22:42 Pěkně zahraná přesilovka párkrát si domácí přehodili míček zleva doprava a Skácel pak od mantinelu přesně zamířil.
22:10 Vyloučen hráč #33 Tomáš Kozlík družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
22:10 Domácí si střihnou přesilovku po faulu Kozlíka.
21:07 Skácel měl dost času na zmaíření, ale i tak letěla jeho střela mimo.
20:24 Chybu domácích při rozehrávce hasí Janík pohotovým zákrokem proti střele Černého.
20:00 Počet střel na branku v 1. třetině: Petrovice 4, Havířov 8.
19:05 Žwakovu střelu po zemi Janík vyrazil nohou a poté zvládl vyrazit i dorážku.
18:20 Flašar z úhlu trefil nohu Jasioka.
17:45 Zbořil pěkně zachytil dlouhé nahození na domácí polovinu, ale z rychlého protiútoku nic nebylo.
16:55 Hra se nám stále přelévá ze strany na stranu opět bez výraznějších šancí.
12:20 Od poloviny zahrozil prudkou střleou Kozlík.
11:46 Domácí šli do nadějného útoku, ale konečná přihrávka byla na Křivu krátká a poté již domácí stříleli jen do blokujících hostů.
10:58 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #24 Matěj Černý (0:1)
10:58 Skóre otevírají hosté.
09:21 Matoška skvěle zblokoval střelu hostujícího hráče.
08:34 Křiva sklepnul nahození Flašara přímo do náruče Jasioka.
06:54 Bezděčík celkem z úzhlu trefil jen poční síťku.
05:58 Škoda, že Klimkovi střela nesedla lépe, takto neměl Jasiok rpoblém míček chytit.
04:26 Kraus zkusil překvapit Janíka zasunutím míčku zpoza branky, ale Janík se nedal.
02:56 První zákrok si připsal i Jasiok po střele Kašpara z volného úderu.
02:21 Oba týmy se střídají při držení míčku, střelecké příležitosti jsme zatím prakticky neviděli.
01:02 Na míčku aktuálně domácí.
00:39 První zákrok si připisuje domácí gólman Janík.
00:15 Po úvodním hvizdu se míčku ujali hosté.