• 59 58:46
    4:6
    (Jurdzin)

1. FBK Rožnov p/R - TJ Slovan Havířov 4:6
branky: 7. Petr Krhut, 23. Michal Konvičný, 25. Petr Krhut, 50. Petr Burýšek - 9. Kryštof Malina, 10. Patrik David, 19. Kryštof Malina, 43. Michal Kozelský, 51. Václav Jurdzin, 59. Michal Kozelský; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 138; zásahy brankářů: Marek Obšivač 20 - Martin Zapletálek 15; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:3
60:03 Komentář hrajícího kapitána domácích, Pavla Barabáše, část 2.: Přišla přestávka, věci jsme si vyjasnili a hned z úvodu druhé třetiny jsme srovnali opět na nerozhodný stav. Zbytek utkání byl otevřený, oba týmy mohly vyhrát, bohužel byl to Havířov. Děkuji soupeři za férovou hru a divákům za podporu.
60:02 Komentář hrajícího kapitána domácích, Pavla Barabáše, část 1.: Bohužel nás zastihla marodka, tak jsme nemohli do zápasu nastoupit v plné sestavě. I v oslabené sestavě jsme měli dobrý vstup do utkání, pak jsme bohužel vyrobili 3 hrubé chyby, které dostaly soupeře do vedení.
60:01 Komentář hostí, pana Václava Komačky: Počas týdžňa sme kvalitne potrénovali, čo sme neukázali na ihrisku, ale pomohla nám morálka, ktorú sme v rámci toho týždňa získali. Prvá tretina z našej strany OK, potom prišiel výpadok, kde Rožnov dorovnal stav a bolo to kto z koho. Pokračujeme ďalej...
59:59 Střely ve 3. třetině: 1:10 pro Havířov. Celkově 19:25.
59:30 Hosté už jen zdržují čas a domácí těžko ztrátu dotáhnou.
58:46 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
58:46 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #44 Václav Jurdzin (4:6)
58:10 Domácí v 6.
57:31 Rožnovským nevychází přihrávky přes hráče.
55:42 Ačkoliv domácí prohrávají, do útoku se neženou.
54:31 Havířovští si přihrávají a drží domácí na velkém brankovišti.
52:57 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
52:57 Kozelský zastaven při střele nedovoleně.
51:20 Pícha měl na holi srovnání, ale střela mu sjela.
50:11 Hosté si rychle berou zpět vedení.
50:10 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #44 Václav Jurdzin, asistoval #26 Lukáš Herblich (4:5)
49:58 Herblich otestoval Obšivače.
49:25 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #17 Petr Krhut (4:4)
48:30 Třetí třetina paradoxně snížila na tempu.
46:33 Sekulův pokus pokryl Obšivač.
45:00 Dnešnímu utkání přihlíží z tribuny 138 diváků. Děkujeme.
43:30 Smékal skvěle dostal domácí do útočné fáze.
42:58 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:4
42:30 Vyloučen hráč #77 Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování florbalky
40:43 Vavrečka netrefil létající míček a rozhodčí pískají vysokou hůl.
40:01 Buly pro Havířov.
39:59 Střely ve 2. třetině: 10:8 pro domácí.
39:10 Hosté začali ke konci třetiny více běhat a domácím to dělá menší problémy.
36:44 Prorok nastřelil Obšivače.
36:04 Domácí tlačí havířovské více a dostávají se do více šancí.
34:07 Kittel našel skvěle Píchu, ale druhý jmenovaný nedokázal přesně zakončit.
31:38 Herblichova raketa našla jen Konvičného.
30:02 Chmelař proběhl půlku hřiště a nakonec ho zastavil až Zapletálek.
26:25 Vavrečkův pokus vyráží Obšivač.
24:20 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #34 Adam Burýšek (3:3)
24:20 Tak tuhle vyrovnávací branku si Krhut bude jistě dlouho pamatovat, kdy ze střední vzdálenosti vymetl Zapletálkovi šibenici bekendem.
22:44 Štůskova excelentní klička alias otočka poslala hráče hostí úplně mimo hru. Kdyby mu takhle vyšla i střela tak je srovnáno.
22:17 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #23 Michal Konvičný, asistoval #10 Daniel Slovák (2:3)
21:11 Smékalovi střela také nevyšla. Cca 0.5m nad.
20:25 Barabášovi sjela střela a Havířov se hnal do protiútoku.
20:01 Buly pro domácí.
19:59 Střely na branku v 1. třetině: 8:7 pro domácí.
19:40 Řezáč tečoval, ale Obšivač pozorný.
19:11 Burýšek st. nastřelil tyč.
18:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #76 Kryštof Malina, asistoval #91 Petr Řezáč (1:3)
18:40 Malina dnes již druhý gól ze vzduchu.
17:57 Pícha ze vzduchu do Zapletálka.
17:15 Ve velké šanci Prorok, ale Obšivač chytá.
17:07 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Vavrečka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
16:12 Zapletálek vyráží maskou Krhutovu střelu
13:50 Lademberger a jeho výběh nesklidil úspěch.
11:38 Daniel Slovák svými tenisovými schopnostmi odvrátil protiútok.
10:25 Dobrý pokus Smékala Zapletálek vyrazil.
09:59 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Patrik David, asistoval #10 Marek Vylegala (1:2)
09:44 Kyc asi 2 metry nad.
08:41 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #76 Kryštof Malina, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (1:1)
08:41 Konvičný netrefil skákající míček, zato pro Malinu to byla brnkačka.
07:55 Vylegala upozornil rozhodčího na nedovolený zákrok, ale sudí jasně dává najevo, že se mýlí.
06:49 Tomuto zápasu opravdu chyběl první gól, protože se oba týmy probudily.
06:23 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #73 Pavel Barabáš (1:0)
06:23 Krhut zkušeně vymetl roh branky a posílá domácí do vedení.
06:01 Opatrná hra se hraje takticky a ani jeden tým se příliš netlačí do koncovky.
05:17 Zákrok si připisuje i hvězda domácích, Obšivač.
03:25 První práce pro Zapletálka, kdy vyrazil Burýškovu střelu z dálky a poté ještě vytáhl zákrok na dorážku Smékala.
02:40 Poměrně svižný zápas zatím bez větších šancí.
00:20 Kostelecký se drží za hlavu po souboji s Vavrečkou.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Havířov.