• 60 59:43
    4:7
    (Němec)

TJ Slovan Havířov - Bulldogs Brno 4:7
branky: 31. Michal Kozelský, 46. Michal Kozelský, 52. František Kyc, 60. Vojtěch Vavrečka - 4. Matyáš Němec, 19. Adam Konečný, 21. Matyáš Němec, 22. Jakub Laus, 34. Jakub Skalník, 45. Matěj Surkoš, 60. Adam Konečný; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Jan Říman 10 - Rudolf Turiak 25; po třetinách: 0:2, 1:3, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostí Davida Kyzlinka: Dnes koncentrovaný výkon od všech hráčů. I přes rozsáhlou marodku, jsme zvládli utkání s těžkým soupeřem. Jak píše kolega, dařilo se nám trestat z brejků a na konci jsme si pohlídali tlak domácích. Děkuji hráčům za výkon a tři body.
60:00 Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Dnes sme striedali dobré pasáže so slabšími. Zápas sa rozhodol na začiatku druhej tretiny, kde nám Brno odskočilo. Po góle na 0:4 sme si vytvorili veľa šanci, nepremenili sme a Brno trestalo z brejkov. S tímami ako Brno si nesmieme dovolit prepady v útoku, lebo to potrestaju ako napr. dnes.
60:00 Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Brno. 11:5
59:43 GÓL Bulldogs Brno! 4:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #13 Matyáš Němec (4:7)
59:23 Kyc za brankou na Vavrečku, který rychle přehodil
59:22 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #40 František Kyc (4:6)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:30 Špaček udeřen do obličeje.
55:13 Domácí opět v šesti.
52:05 Římanův výborný zákrok po doběhnutí ze střídačky.
51:06 Střela z ostrého úhlu skrz brankoviště se odrazila od boty Brněnského hráče a skočila v brance.
51:05 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #40 František Kyc, asistoval #77 Michal Kozelský (3:6)
50:13 Domácí to zkouší bez brankáře.
49:41 Neodpískán jasný nájezd.
49:40 Timeout TJ Slovan Havířov
49:40 Vyloučen hráč #91 Josef Žižka družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
48:47 Řezáč oslabil svůj tým v nejméně vhodnou chvíli.
48:46 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
48:21 Kyc natáhl do střely, ale tu bohužel tečoval první hráč za mantinel.
45:36 Bleskurychlé využití přesilové hry.
45:35 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #7 Daniel Sekula (2:6)
45:33 Vyloučen hráč #49 Lukáš Michálek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
44:05 Říman dnes opravdu nemá den.
44:04 GÓL Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #70 Matěj Surkoš, asistoval #66 Adam Konečný (1:6)
43:32 Slovan má střelbu, ale nemá štěstí, aby tyto střely proměnil.
40:49 Vavrečka nedokázal vystřelit z první.
40:01 Buly pro Brno.
40:00 Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Brno. 9:5
39:50 Brno dohrává třetinu s míčkem na čepeli.
39:46 Vavrečka těsně minul branku.
39:00 |Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:00 Pěkná šance Proroka končí mimo branku.
36:10 Řezáč z ostrého úhlu trefuje pouze boční síťku branky.
34:51 Kozelský z malé vzdálenosti netrefil branku.
33:40 Říman si nešťastně srazil míček do branky.
33:39 GÓL Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #11 Jakub Skalník, asistoval #22 Jan Galuszka (1:5)
33:00 Malina zamezil střele Michálka.
32:17 Vavrečka ve výjezdu trefuje pouze Turianovu helmu.
30:21 Řezáč zadovkou na Kozelského, který střelou z první trefuje prostor pod horní tyčí.
30:20 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #91 Petr Řezáč (1:4)
28:15 Řezáč trefuje pouze tyč.
27:20 Slovan se snaží hrát na míčku, ale při každém překročení poloviny Brno zasahuje a míček bere
24:25 Vylegala projel 2 hráče a pokusil se vystřelit. Bohužel trefil pouze Turiaka.
21:25 Velice nepovedený start 2. třetiny pro domácí tým.
21:24 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #57 Jakub Laus bez asistence (0:4)
20:29 Rychlá nahrávka na střed hřiště. Němec se nemýlil a zvyšuje náskok.
20:28 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec, asistoval #66 Adam Konečný (0:3)
20:01 Buly pro Slovan.
20:00 Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Brno. 9:6
19:52 Jurdzin těsně míjí branku.
19:30 Domácí se snaží i v závěru první třetiny o vstřelení branky.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:15 Konečný vymetl pavučinku v pravém horním rohu.
18:14 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #14 Jan Vojtíšek (0:2)
17:19 Řezáč zabránil Skalníkově střele.
15:41 Kyc doběhl svou pokaženou střelu a dostal svůj tým opět k míčku.
14:43 Řezáčovi se dnes nedaří střela na branku.
13:45 Vylegala trefil pouze bránícího hráče.
10:10 Kyc těsně minul branku.
09:00 Kozelskému bohužel míček přeskočil čepel a nedokázal vystřelit.
08:22 Řezáč upozorněn na své dohrávání soubojů.
06:40 Brno aktivnější na míčku.
04:15 Sekula z otočky otestoval Turiaka.
03:13 Náhodný nához na branku skončil pro Němce až překvapivě dobře a otevírá stav
03:12 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec, asistoval #70 Matěj Surkoš (0:1)
01:12 Kozelského pěkná střela skončila odrazem od Turiaka.
00:01 Buly pro Brno