9:8
    Vojtěch VÝBORNÝ
    (Emlar)

TJ Sokol Jaroměř - Florbal Exelsior Havířov 9:8p
branky: 7. Jiří Hofman, 12. Tomáš Hejzlar, 25. Dominik Emlar, 25. Tomáš Hejzlar, 38. Patrik Rozkovec, 47. Jakub Kárník, 56. Michal Nožička, 58. Dominik Emlar, 62. Vojtěch Výborný - 4. Daniel Filip, 10. Matěj Černý, 21. Richard Kraus, 34. Matěj Černý, 37. Matěj Černý, 37. Marián Kloza, 37. Pavel Bezděčík, 60. Adam Klimeš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Šimon Špaček 20, Dušan Völgyi 17 - Denis Jasiok 31; po třetinách: 2:2, 3:5, 3:1, 1:0
61:21 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Výborný, asistoval #29 Dominik Emlar (9:8)
61:21 Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli ve druhé třetině těžký výpadek při naší přesilové hře, naštěstí jsme se dokázali na třetí vrátit do zápasu a v prodloužení dotáhnout do vítězného konce. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
61:21 Komentář trenéra hostí Hynka Pláška: V první třetině vyrovnaný zápas. Ve druhé třetině, kdy nám vyšlo oslabení, ve kterém jsme několikrát skórovali a byli jsme lepší než soupeř. Ve třetí třetině, kdy jsme se báli o výsledek a kdy se hráči báli hrát toho soupeř využil a překlonil zápas na svou stranu. Litujeme dvou ztracených bodů navíc, Děkujeme soupeři za hru a divákům za atmosféru.
61:21 Střely v prodloužení: domácí 3, hosté 0
60:29 Vyloučen hráč #24 Matěj Černý družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
59:59 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 8:8
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #19 Adam Klimeš bez asistence (8:8)
59:59 Střely ve třetí třetině: domácí 10, hosté 13
59:03 Hra je napínavější, než horor s nejlepším hodnocením na ČSFD.
58:37 Hejzlar hrál hruběji, než se smí, a tak si šel odpočnout na dvě minutky.
58:36 Vyloučen hráč #15 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
57:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #71 Dušan Völgyi (8:7)
57:08 Stala se událost legendární!!! Domácí brankář fantasticky vyhodil na Emlara, který zakončil a Jaroměř se tak dostává do vedení.
55:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #4 Patrik Horčička (7:7)
54:43 Hostující útočník zaspal vlastní rozehrávku a domácí se tak dostali do dalšího úniku.
52:38 Domácí drží míček pevně na svých čepelích.
51:32 Po Kárníkově nahrávce soupeři přišel na řadu protiútok, který však přes obranu domácích neprošel.
49:03 Domácí gólman opět zazářil při chycení střely z nebezpečné blízkosti.
48:15 Jaroměř hraje ve třetí třetině v klidu a s jasnou převahou.
47:48 Timeout Florbal Exelsior Havířov
47:48 Mantinely se sesypaly jako domino a hra musela být přerušena.
46:31 Koubek nahrál Karníkovi a ten střelou z první přesně zakončil.
46:30 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Jakub Kárník, asistoval #25 Milan Koubek (6:7)
45:51 Další Rozkovcova střela zastavena Jasiokem.
44:54 Brankář domácích skvěle vychytal střelu Vilíma
43:56 Rozkovcův samostatný únik zastavil brankář Jasiok.
42:24 Hra je zatím v klidu, ani jeden z týmů neriskuje
40:57 Prudká střela Rozkovce byla zastavena obráncem hostí.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hosté.
39:59 Střely po druhé třetině: domácí 11, hosté 17
38:30 Hra je drsná jako hladká mouka.
37:36 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Patrik Rozkovec, asistoval #9 Vojtěch Výborný (5:7)
37:06 Jak to popsat... Hostím se hold oslabení daří a běhen 30 vteřin vstřelili tři branky
36:42 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:7
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #12 Pavel Bezděčík, asistoval #88 Adam Feber (4:7)
36:42 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř
36:32 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:6
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #9 Daniel Filip (4:6)
36:09 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #19 Adam Klimeš (4:5)
35:40 Vyloučen hráč #6 Dominik Ošťádal družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
35:00 Dnešní utkání sleduje fantastických 135 diváků, děkujeme.
33:57 Černý svojí brankou vyrovnává skóre.
33:56 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:4
32:58 Na hřišti už se objevují i menší dohady mezi hráči a rozhodčími
31:13 Hosté jsou v plném počtu a hra se opět srovnává
29:45 Jaroměř se snaží rozbít blok Havířova, ale moc se nedaří.
29:12 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:05 Jaroměř si vytváří úžasné šance, ale ne a ne je proměnit.
25:04 Hosté střílí o sto šest, ale Špaček se nenechá jen tak vykoupat.
24:48 Po dvou rychlých gólech Emlara a Hejzlara se Jaroměř dostává do vedení.
24:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Tomáš Hejzlar, asistoval #10 Petr Hašek (4:3)
24:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #25 Milan Koubek (3:3)
23:43 Kobr nezpracoval nahrávku od Nožičky a hosté se tak dostávají do protiútoku.
22:34 Po faulu Koubka hosté hrají rozvážně na své polovině.
20:30 Po neúspěšném bránění hosté začínají druhou třetinu vstřelením branky.
20:29 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #19 Adam Klimeš (2:3)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté.
19:59 Střely po první třetině: domácí 16, hosté 15
18:30 Domácím se nedaří využít přesilovou hru.
17:44 Po nedovoleném zákroku Kutáčka domácí hrají přesilovku.
17:43 Vyloučen hráč #69 Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
16:46 Špaček skvěle vychytal samostatný únik hostujícího hráče.
15:10 Zatím vidíme rychlý technický florbal se spoustou střel na obou stranách.
14:31 Domácí v klidu střídají, není kam spěchat.
13:04 Hra se nesympaticky přiostřuje.
12:38 V samostatném úniku Nožička neproměnil.
11:02 Hejzlar krásnou backhandovou střelou vyrovnává skóre.
11:01 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Tomáš Hejzlar, asistoval #7 Jan Škola (2:2)
10:37 Koubek ve velké šanci, Jasiok fantasticky zakročil
09:57 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:2
09:07 Rozhodčí jsou nuceni více přerušovat hru, kvůli zbytečným faulům z obou stran.
08:15 Hra je stále v plném proudu.
06:51 Po nahrávce od Kubiny Hofman ukázkově vsítil míček do levého růžku branky
06:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Jiří Hofman, asistoval #2 Jakub Kubina (1:1)
06:35 Rozehrávka hostí končí po bloku Školy za mantinely.
05:12 Oba brankáři se rozhodně nenudí, týmy střílí, co to jde
03:18 Hosté si připisují branku po nečekané střele po zemi
03:17 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #25 Jakub Vilím (0:1)
03:08 Brankář hostí si připisuje první zákroky.
02:24 Hosté se snaží uklidnit hru a v klidu drží míček na své polovině.
01:52 Hra je aktivní z obou stran.
00:37 Emlar si po individuální akci prokličkoval celé hřiště a Havířov již musel bránit útok domácích
00:01 Úvodní buly vyhrál hostující tým.
00:00 Krásný sobotní podvečer vážení diváci, vítáme Vás u 19.kola 1.ligy mužů, ve kterém se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí Florbal Exelsior Havířov.