7:5
    Tomáš KUCHARIČ
    (Číhal)

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 7:5
branky: 7. Dominik Vlček, 12. Michal Měřička, 15. Tomáš Hanák, 27. Dominik Vlček, 31. Daniel Drobiš, 48. Michal Měřička, 56. Daniel Drobiš - 36. Petr Číhal, 42. Petr Číhal, 58. Lukáš Matoušek, 58. Pavel Palát, 60. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Josef Macek 20 - Jan Hándl 12, Lukáš Bauer 13; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:4
59:59 Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas rozhodla první třetina, kde jsme totálně zaspali. V druhé třetině jsme bohužel nepromenili stoprocentní šance a soupeř nám odskočil ještě víc. Ve třetí třetine jsme zlepšili pohyb, nicméně to nestačilo na tu ztrátu. Jediná pozitivní je hra v power play. Je potřeba, aby se někteří hráči nad sebou zamysleli, jak zlepšit svoji výkonnost.
59:59 Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: V zápase jsme byli od začàtku lepším týmem, dostali jsme se do vedení a zapas jsme zasloužene vyhráli, konec jsme si trochu zkomplikovali, ale jsme rádi za tři body.
59:59 Střely za 3. třetinu: 11:9.
59:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #14 Petr Číhal (7:5)
59:43 Znojmo zkouší štěstí v šesti.
58:02 Probíhají poslední dvě minuty zápasu.
57:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #96 Lukáš Matoušek (7:4)
57:03 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
57:03 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Lukáš Matoušek, asistoval #92 Tomáš Kucharič (7:3)
55:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #98 Jan Procházka (7:2)
55:26 Po nahrávce od Procházky se neomylným bekhendem podruhé prosadil Drobiš.
53:48 Po přesné nahrávce od Měřičky se Řezník trefil do Bauera.
52:46 Na míčku Štíři, kteří si i vybojovali standardku, ta ale nebyla úspěšná.
50:49 Procházka střílel hezkým tahákem, ale do gólmana.
50:05 Čihal předvedl další nebezpečnou střelu, tentokrát se ale mýlil a přestřelil.
48:11 Macek s přehledem vyrazil Matouškovu střelu z první.
47:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #56 Michal Měřička, asistoval #6 Jan Králík (6:2)
47:41 Králík opět přestřelil.
45:53 Nic moc zajímavého se v tuto chvíli neděje, na míči se střídají oba celky.
44:33 Míček, který šel od Řezníka, Vlček promáchl.
43:05 Bauer si připisuje další ukázkový zákrok proti Hanákově střele.
42:26 Králíkův tahák Bauer vyrazil kolenem.
41:53 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #92 Tomáš Kucharič (5:2)
41:16 Nahrávku od Hanáka nezpracoval Drobiš.
40:24 Po buly je na balonku Znojmo.
39:59 Střely za 2. třetinu utkání: Budějovice 12, Znojmo 9.
39:43 Ke konci duhé třetiny jsou v útoku domácí.
38:08 Procházka střílel do brankáře.
37:23 Hra je nyní celkem vyrovnaná a oba týmy hrají na breaky.
35:12 Ďuriška střílel těsně vedle.
35:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:1
35:08 Čihal překvapil střelou z úhlu a snižuje na 5:1.
34:28 Procházka s Hanákem spálili šanci těsně před brankou.
32:50 Macek předvedl krásný zákrok proti střele hostí.
31:36 Králík se ocitl úplně sám v útoku, ale vystřelil do mantinelu za brankou.
30:15 Po krásné rychlé kombinaci zvyšuje Procházka na 5:0.
30:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #77 Tomáš Hanák (5:0)
30:14 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Lukáš Bauer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
29:21 Králíkova střela z otočky šla do brankáře.
28:21 Vlček nahrával na Matějčka před bránu, ale míček převzali hosté a šli do breaku.
26:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #38 Michal Matějček (4:0)
26:09 Řezník ochotně zblokoval nebezpečnou střelu.
25:02 Na míčku stále Štíři, ale koncovka se jim momemntálně moc nedaří.
23:10 Procházka vlezl hostům do nahrávky a na míčku se ocitají opět domácí.
22:05 Hosté předvedli nebezpečnou standardku, ale domácí obrana si s nimi věděla rady a Štíři přešli do útoku.
21:32 S Čihalovou střelou si Macek poradil.
20:48 Strouhal střílel po zemi mimo bránu.
20:02 Po buly se míčku ujímá Znojmo.
19:59 Střely za 1. třetinu: Štíři 11, Znojmo 5.
19:30 Štíři mají míček pod kontrolou a drží hru v klidu.
18:18 Matoušek rozezvonil tyčku Mackovy brány.
16:42 Králík po nahrávce od Měřičky minul jen o milimetry.
14:38 ... a svou chybu okamžitě napravil a zvyšuje na 3:0.
14:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #98 Jan Procházka (3:0)
14:30 Hanák po samostatném výběhu trefil břevno.
13:58 Štírskou akci zakončil Měřička po přihrávce od Králíka, ale pálil do brankáře.
12:26 Čihalova střela těsným obloučkem přeletěla Mackovu bránu.
11:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #56 Michal Měřička, asistoval #40 Daniel Drobiš (2:0)
10:51 Hosté šli do rychlého breaku, nic z toho ale nebylo.
09:24 Kudláček dvakrát za sebou vystřelil, ale v obou případech byla jeho střela zblokovaná.
07:56 Valdaufova střela z dálky nenašla svoje místo v Handlově bráně.
06:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #75 Tomáš Brožek (1:0)
06:20 Vlček zkušeně sklepl Brožkovu nahrávku a otevírá skóre dnešního zápasu.
04:56 Juříček vykopl míček vyslaný Hejplíkem od půlky.
04:15 Hándl vychytal Matějčkovu střelu po zemi.
03:56 Neubauer si vyběhl a nahrával na spoluhráče volného před bránou, ten se naštěstí pro domácí netrefil do balonku.
02:59 Staněk s Králíkem přenesli hru zase do útoku a hra se drží na polovině Znojma.
02:30 Hosté se dostali do útoku, ale bez úspěchu.
01:46 Procházka si připisuje první střelu, ale minul.
00:46 Hra je v tempu, na míčku převážně domácí.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání ve prospěch Budějovic.