4:6
    Josef NOVÁK
    (Semerád)

Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal Ústí 5:6
branky: 9. Richard Klimek, 18. Ondřej Gabzdyl, 46. Dominik Chvastek, 58. Daniel Flašar, 60. Petr Skácel - 19. Dan Semerád, 21. Josef Novák, 22. Josef Novák, 32. Josef Novák, 55. Jiří Dolejší, 60. Josef Novák; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 6:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Martin Janík 32 - Marek Netopilík 17; po třetinách: 2:1, 0:3, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostů Davida Derky: Jsem velice rád, že jsme tento dlouhý výlet přetavili v tři body, i když jsme si udělali problémy sami, tak jsme to dokázali zvládnout. Bohužel nás nezkklamala naše bezva disciplína a to je přesilová hra. Děkujeme divákům a soupeři a těším se na domácí fanoušky příští pátek.
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: Dvě třetiny jsme ještě oslavovali Vánoce. Ve třetí jsme se konečně zvedli, bohužel k bodům to nevedlo. Udělali jsme jako vždy velké množství chyb. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 9, Ústí 14.
59:59 Domácí se ještě snažili, ale už se jim vstřelit gól nepovedlo.
59:43 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel, asistoval #10 Adam Zbořil (5:6)
59:26 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #27 Dan Semerád (4:6)
59:26 Na Semeráda se seběhli dva hráči a Novák zůstal osamocen. Semerád mu přihrávku protlačil a překonal Janíka.
59:22 Nyní ztratili.
58:44 Domácí nastěhovaní na polovině hostů.
57:54 Domácí tedy v 5, protože to zkouší bez gólmana.
57:53 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
57:53 Vyloučen hráč #15 Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
57:53 Vyloučen hráč #78 Petr Horák družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost
57:53 Tak si zahrajeme 4 na 4.
57:31 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #90 Daniel Flašar, asistoval #58 Martin Janík (4:5)
57:31 A Flašar skŕouje po vyhození Janíka.
57:25 Janík chytá střelu hostů.
55:42 Vyloučen hráč #87 Petr Skácel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
54:47 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jiří Dolejší, asistoval #62 Jan Peška (3:5)
54:47 Chyba v rozehrávce domácích je stála obdrženou branku.
54:20 Janík opět podržel spoluhráče.
52:34 I po přesilovce pokračuje tlak hostů.
51:52 Domácí hrají v plném počtu.
51:30 Fořt mimo.
50:24 Novák přestřeluje.
49:52 Vyloučen hráč #16 Jakub Nota družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:36 Netopilík obdobně jako Janík vyráží střelu Noty.
49:16 Na druhé straně promarnil příležistost Kašpar.
49:00 Janík lvím skokem vyrazil střelu Nováka.
48:28 Zaváhání domácí rozehrávky hasí Janík vychytáním Pešky.
47:40 Horké chvilky při pobytu Skácela za vlastní brankou s míčkem.
45:08 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #77 Lukáš Homola (3:4)
45:08 Domácí vybojovali míček na polovině hostů a Chvastek zakončil přesnou střelou do vzdálenějšího rohu branky.
44:29 Domácí hrají v plném počtu.
44:01 Pěkná kombinace Zbořila s Daubnerem a Notou v oslabení končí střelou mimo.
43:43 Pavelka mimo.
43:08 Janík chytil střelu a vyslal Chvastka do úniku, ten však nebyl úspěšný a o míček v souboji přišel.
42:29 Vyloučen hráč #8 Richard Klimek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
42:29 Zbytečně fauloval Klimek a je tu další přesilovka pro hosty.
40:40 Nejdříve Janík vyrazil střelu Poloprutského a poté mu pomohlo břevno při dorážce dalšího hráče Ústí.
40:00 Počet střel na branku ve 2. třetině: Petrovice 6, Ústí 15.
39:05 Skvělý dvojzákrok Janíka.
38:18 Novákova střela zblokována.
37:15 Poloprutský z bezprostřední blízkosti nevyzrál na Janíka.
36:30 Domácí jsou v obranné fázi v této třetině celkem neorganizování a mají štěstí, že se hosté nedostávají k více střelám.
34:22 Zbořil povedeně sklepnul nahození od Flašara na Skácela, ten však v souboji vystřelil těsně mimo.
33:20 Se blbě rozehrává, když všichni ostatní spoluhráči stojí na místě.
33:05 Novák je při střelecké chuti, tentokrát však míří mimo.
32:35 Klimek na rozdíl od první třetiny přestřeluje ve vyložené šanci.
31:52 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák bez asistence (2:4)
31:52 Zaváhání na polovině a končí to gólem z hole Nováka, který tak kompletuje hattrick.
31:37 Flašar už nedosáhl na míček, jinak by ho mohl lehce zasunout do prázné branky.
31:27 Během přesilovky je podržel Janík několika skvělými zákroky.
30:56 Domácí hrají v plném počtu.
30:54 Semerád střílí vedle.
29:56 Notovi se nepovedlo dostat do úniku, vzápětí se blýsknul skvělým zákorkem Janík.
28:56 Vyloučen hráč #4 Ondřej Gabzdyl družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za blokování florbalky
28:56 Gabdzdyl oslabuje domácí, uvidíme jak si hosté povedou v další přesilovce.
28:37 Janík dvěma skvělými zákroky podržel domácí.
28:23 Na druhé straně Semerád s tečí také mimo.
27:56 Kašpar tentokrát mimo.
25:47 Tyčka zazvonila po střele hostujícího hráče.
24:27 Kašparovu střelu Netopilík vyrazil mimo.
23:25 Nejprve z volného úderu s tečí mimo a poté Flašar po dalším úderu přestřelil.
23:18 Nota si dosprintoval pro faul.
21:43 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #14 Pavel Vítek (2:3)
21:43 Chyba v rozehrávce, po které se hosté dostali na polovinu domácích a po několika soubojích se nakonec Vítkovi povedlo nahrát na Nováka, který zpoza domácího hráče překonal Janíka.
20:58 GÓL Florbal Ústí! 2:2
20:58 Domácí propadli a Novák tak zakončoval do prázdné branky.
20:00 Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 9, Ústí 9.
19:43 Novák trestuhodně ponechán sám na středu, ale naštěstí pro domácí mu střela nevyšla.
18:39 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #91 Miroslav Fořt (2:1)
18:39 Z nenápadné šance se prosazuje Semerád, který propálil Janíka od pravého mantinelu.
17:21 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #4 Ondřej Gabzdyl, asistoval #78 Petr Horák (2:0)
17:21 Gabzdyl protlačil do branky Horákovu přihrávku zpoza branky a navyšuje vedení domácích.
16:06 Kašpar z velkého úhlu trefuje jen Netopilíka.
15:15 Pavelka zkusil překvapit Janíka střleou od mantinelu, ale nepodařilo se mu a Janík vyráží.
14:03 Domácí hrají v plném počtu.
13:30 Do uníku se pak dostal Chvastek, ale překonat Netopilíka se mu nepodařilo.
13:25 Na druhé straně zákrok Janíka.
13:02 Nota vpíchnul míček a hnal se do úniku, dostal už se moc daleko a střelou trefil jen boční síťku.
12:32 U míčku opět hosté.
12:28 Fořt vysoko převysoko, domácí rozehrávají z rohu.
12:03 Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
12:03 A přesilovka i pro hosty.
11:15 A signalizována výhoda pro hosty a ti jsou v 6, Kašpar fauloval unikajícího hráče.
10:30 Střelu hostů blokuje Skácel.
08:09 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #8 Richard Klimek, asistoval #71 Petr Kašpar (1:0)
08:09 Chvastek prostrčil na Kašpara, který poté před brankou posunul na Klimka a ten zavěsil pod břevno.
06:34 Hosté na polovině domácích. Ke kloudné střele se zatím nedostali.
05:10 Z protiútoku hosté taktéž neúspěšní a na míčku domácí.
04:46 Chvastek vystihl přihrávku na polovině a pronikl před bránu hostů, kde nahrál Notovi, ale ten v jasné šanci přestřelil.
04:05 Hosté hrají v plném počtu.
03:33 Kašpar našel křižnou Chvastka, ale ten střílel jen po zemi a Netopilík nohou vyráží.
03:02 Po půlminutové ztrátě míček opět u domácích, chtělo by to střelu.
02:05 Domácí si zahrají přesilovku po faulu Sattlera za vlastní brankou.
01:56 Po několika výměnách stran míček opět u domácích, bez nějakých střel.
00:20 Janík prověřen hned ze startu, nyní na míčku domácí.