• 57 56:58
    2
    Tomáš SALAĎAK

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - HEROS Florbal Chomutov 4:6
branky: 2. Václav Černoch, 8. Michal Házy, 22. Martin Ulman, 39. Tomáš Foret - 2. Jiří Šafařovský, 3. Petr Linc, 15. Jakub Štěrba, 45. Vojtěch Semerád, 55. Jiří Šafařovský, 56. Jiří Šafařovský; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Daniel Chrást 27 - Karel Šantora 15; po třetinách: 2:3, 2:0, 0:3
60:00 Nechť vs provází síla!!!
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Vítězslava Cardy: Dnes celkem vyrovnané utkání, které se rozhodlo v půlce třetí třetiny, kde nám už docházely síly.
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Dlouho vyrovnané utkání, ve kterém domácí hráli velmi dobře a nás trápila koncovka. Rozhodl tlak v posledních deseti minutách, ze kterého jsme vytěžili čtyři branky, i když jen tři oficiální. Díky soupeři a pořadatelům za utkání a oběma našim fanouškům za podporu.
60:00 Takže se mějte fanfárově a u nějakého dalšího bombastického online přenosu na viděnou!!!
60:00 Je to škoda děcka, ale bohužel ten výsledek celkem koresponduje s tím, co jsme tady viděli.
60:00 Střely celkem: 19:33
60:00 Střely ve třetí třetině: 3:7
59:06 Je to bezzubé.
57:20 Přesilovka nepřesilovka..Chrást se musel činit.
56:58 Vyloučen hráč #53 Tomáš Salaďak družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:38 Domácí v šesti.
55:45 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:45 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #37 Daniel Grener (4:6)
55:45 Šafařovský angličanem o tyčku...krize.
54:15 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #91 Vojtěch Semerád (4:5)
54:15 Krásná kombinace, které šli hosté prostě naproti.
52:02 Chomutov tlačí jak SSSR Finy...zatím stav drží.
49:28 Trestné střílení družstva HEROS Florbal Chomutov neproměnil #13 Tomáš Novotný.
49:28 Zajímavá situace. Faul domácích na nájezd posunul bránu, takže následný gól byl mimo výseč a gól prostě platit nemohl, divit se hosté mohli, jak chtěli. Následný nájezd poslal Novotný mimo.
47:55 Nechvátalova žblabuně málem vedla v katastrofu. Dobře to dopadlo.
46:00 Házy sám před Šantorou. Jeho noha kalí radost.
44:13 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #91 Vojtěch Semerád, asistoval #18 Jiří Šafařovský (4:4)
44:13 Semerád to snad přesněji ani trefit nemohl.
43:41 Štěrba se zdekoval za mantinel. Hraje se dál.
42:35 Hosté dneska netrefí nic.
40:44 Dneska Házy nahrává!!! Ono je to možná tím, že se vyrojily spekulace o posile na jeho post...naposled to byl Ilja Kovalchuk.
40:00 Gulls sice vedou, ale dozadu je to jeden velkej požár, kterej zatím stačí Chrást hasit.
40:00 Střely ve druhé třetině: 9:9
39:47 Ještě šance jak Damašek Vaška Černocha. Šantora neskutečně.
38:54 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #8 Michal Házy (4:3)
38:54 Neučesanou část hry ukončuje přečíslení domácích a Foretův úklid do prázdné.
35:37 Právě přišel legendární golman a milovník žen, Němec Jan.
35:07 Hostující kleště nyní pevně svírají defenzivu domácích.
33:45 Břevínko zvoní po střele hostí.
32:30 Zbořilova šmudla končí kousek vedle.
29:50 Chrást vyřešil situaci po Neuerovsku...bravo pane, ale domácí střídačka je rázem o 3 roky starší.
29:24 Chomutovský Kučera si mohl udělat happy day. Nad.
28:45 Další Bouškova šance k vymazání stavu plichta. Zas nic.
26:57 Bouška poslal neskutečně obránce hostí na párek, jenže Šantora odmítl happyend.
25:05 Snad bude Zbořil mířit líp, až bude chtít mít děti.
24:26 Chrást sklízí ovace. Miček trádující si to do víka přilepil do dlaně.
21:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Martin Ulman, asistoval #23 Václav Černoch (3:3)
21:59 Černoch ještě míček do brány nedostal, dílo však dokonal Černoch, který poslal míček nad posazeného Šantoru.
21:20 Kolosální fatál Majka Šmída zůstal bez následků.
20:00 Domácí golman Chrást, mimochodem milovník Madagaskaru I, II a III, zatím drží domácí naděje jak Harry Potter Ginny v naději, že si ho jednou vezme.
20:00 Střely v první třetině: 7:17
17:12 Riger chtěl vysunout zpoza brány a dát gól, avšak nic z toho. Na druhé straně výborně Chrást!!!
14:48 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (2:3)
14:48 Tentokrát to Vrtělovi osud neodpustil a domácí zbytečně musí dotahovat.
13:21 Vrtěl málem přivedl domácí snažení na smrt.
11:29 Bouška to udělal výtečně, ale Šantora sebou pleskl jak lachtan a chytá.
10:20 K Černochovi se balonek dostal jak podnapilý ponocný. Střela nad.
07:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Michal Házy, asistoval #89 Tomáš Foret (2:2)
07:38 Házyho laser víc smrtící být ani nemohl.
07:17 Hra se teď přelévala jak voda v láhvi kutálející se po schodech.
05:48 Hostující Štěrba to vzal baseballově a Chrást se měl co otáčet.
04:50 Černochův výpad ze strany ovoce nenese. Následně náš jinoch přiznává, že teč nebyla.
02:42 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (1:2)
02:42 A já si před zápasem přál 0:0...
01:53 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 1:1
01:53 Vedení však domácím vydrželo stejně dlouho jako vydrží úsměvy ve vztahu Írán - USA...
01:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #29 Martin Ulman (1:0)
01:42 Trma vrma před bránou, gól v ní.
00:35 Zajíc ani nestihnul přeběhnout silnici a Chrást už musel řešit první opletačky.
00:00 Také zdravíme naše mládežníky do Prahy!
00:00 Jinak hezký krásný, v Brně celkem hnusný den. Mé jméno je Jakub Cigl (@jkbcgl na insta) a budu vás provázet dnešním pořadem.
00:00 První skvělou zprávou dne je, že jeden z trenérů domácích má asi po třech letech novou mikinu. Můžete schválně hádat který.