• 60 59:01
    5
    Jan KERZEL

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 12:5
branky: 12. Michal Strachota, 19. Tomáš Nushart, 25. Tomáš Nushart, 34. Michal Klápa, 35. Jan Zavadil, 40. Tomáš Nushart, 46. Jan Zavadil, 50. Michal Strachota, 57. Miroslav Horký, 58. Michal Klápa, 59. Tomáš Nushart, 60. Daniel Nicklas - 8. Vojtěch Plaček, 17. Jan Diviš, 43. Jiří Lebeda, 52. Jiří Lebeda, 56. Jiří Lebeda; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1 + Jan Kerzel (S98) 5; využití: 1:1; diváků: 305; zásahy brankářů: Václav Zavadil 28, Martin Louda 9 - Martin Petr 42; po třetinách: 2:2, 4:0, 6:3
60:01 Komentář trenéra Karlových Varů Petra Pánka: 'Jsme vděční za úžasnou diváckou návštěvu v tento předvánoční čas, věřím, že dvanáct branek v soupeřovo sítí udělalo fanouškům radost. Soupeř dnes hrál naopak velmi pěkně, děkuji mu za zápas. A chtěl bych popřát všem šťastné a veselé Vánoce a úžasný Nový rok.
60:01 Komentář trenéra Startu98 (Jakub Votruba): 'Od dnešního zápasu jsme nečekali, že soupeře přehrajeme kvalitnější hrou, ale že dnešní zápas vyhrajeme bojovností a nasazením. V první třetině zápasu při nás stálo i trochu štěstí, kdy soupeř nedokázal proměnit řadu šancí. na konci se štěstí otočilo a my jsme neproměnili řadu šanci, díky kterým jsme mohli skóre dotáhnout.
59:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 12:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (12:5)
59:01 Vyloučen hráč #72 Jan Kerzel družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 5 minuty za sekání
58:41 Domácí si již závěr zápasu užívají, Nicklas našel na křídle Nusharta a ten dává svůj čtvrtý gól
58:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 11:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #10 Daniel Nicklas (11:5)
57:25 Klápa se bleskově otočil a z těžké pozice opět trefuje nechytatelně šibenici
57:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 10:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (10:5)
56:45 Horký dnes měl několik příležitostí vsítit svůj premiérový gól v sezóně Míra Horký, štěstí mu však nepřálo, prolomil to až nyní, kdy uplatnil svůj důraz na brankovišti
56:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Miroslav Horký, asistoval #61 Miroslav Šnajdr (9:5)
55:14 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 8:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #10 Richard Marek (8:5)
54:20 Balvínův pokus skončil v rohu
51:56 Teď to hosté udělali perfektně a Lebeda střílel do zcela odkryté branky
51:55 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 8:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #18 Adam Kulík (8:4)
51:39 Vyloučen hráč #61 Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
50:45 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Martin Louda družstva FB Hurrican Karlovy Vary
49:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #14 Jakub Pecha (8:3)
49:06 Pecha na Strachotu, který nechytatelnou bombou navyšuje vedení domácích na pět branek
48:16 Burian odpálil míček těsně před Pražákem
46:53 Nushart je dnes hodně při chuti, tentokrát však netrefil branku
45:14 Nushart vypálil a těsně před gólmanem tečoval Jan Zavadil
45:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #4 Tomáš Nushart (7:3)
43:43 Hosté se řítili ve dvou na Zavadila, ten však ukázal skvělé čtení hry a hezkým výkopem zabránil dalšímu inkasování
42:15 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #42 Patrik Chládek (6:3)
42:00 Tvrdá rána Nusharta do masky Martina
40:48 Dnešní utkání sleduje fantastická návštěva, celkem 305 diváků
40:01 Závěrečné první buly vyhrávají hosté
39:59 Střely na branku: 19-15
39:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #28 Ondřej Vašíček (6:2)
38:04 Probíhají nám poslední dvě minuty druhé třetiny
36:30 Domácí teď ozkoušeli pozornost svého gólmana, který lapil jak nepovedenou přihrávku, tak i následnou dorážku již z hole hostujícího hráče
34:55 Zavadilův pokus měl takovou razanci, že se odrazil od vnitřní tyčky, rozhodčí to však dobře viděli a ukazují gól
34:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #53 Martin Koubek (5:2)
33:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
32:20 Klápa teď zůstal ležet na hřišti a drží se za rameno, snad bude pokračovat
31:00 Krásný zákrok Zavadila
30:47 Tůma se snažil mířit k levé tyči, ani on branku netrefil
29:45 Rána Diviše do boční sítě
29:01 Strachotův backhend vysoko nad
26:30 Trochu se nám na hřišti přiostřilo, ale jinak sledujeme krásný zápas
24:13 Nepřehledná situace v hostujícím brankovišti, míček vybojoval Nushart a k překvapení všech ho uklidil do branky
24:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #23 Jan Zavadil (3:2)
23:14 Další krásná akce první lajny domácích končí střelou Klápy opět mimo
22:24 Pecha si opět vylámal zuby na Martinovi
20:53 Strachota byl tvrdě atakován Řehulkou
20:01 Ve druhé třetině první buly vyhráli hosté
19:59 Střely na branku: 15-9
18:11 Nushart byl v ideální střelecké pozici a se zakončením si naprosto chladnokrevně poradil
18:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
16:42 Kerzel ranou od půlky propálil vše co mu stálo v cestě a opěr vrací svému týmu vedení
16:41 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #46 Jan Diviš, asistoval #72 Jan Kerzel (1:2)
15:45 Kulík pálil do odkryté klece, Zavadil se však roztáhl na brankové čáře a zabránil jistému gólu
15:13 Kalaš odpaluje míček přes celé hřiště
14:11 Vyloučen hráč #14 Jakub Pecha družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
13:38 Perglerův pokus zblokoval před brankou jeden z jeho spoluhráčů
12:25 Šnajdr teď měl dvě gólové šance, ani jednu neproměnil
11:06 Horký skvěle našel Klápu, ten posunul před prázdnou branku Strachotovi a máme srovnáno
11:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (1:1)
10:25 Hosté velmi dobře drží rozestavení, čímž komplikují domácí rozehrávku
09:08 Chládek sám před Zavadilem neuspěl
07:43 Zavadil nejprve vyrazil střelu Balvína, na tu od Plačka však již byl krátký a Start se tedy ujímá vedení
07:42 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #48 Jan Balvín (0:1)
06:35 Hosté jsou v plném počtu
06:07 Další rána Strachoty vysoko nad, Karlovy Vary by potřebovali seřídit mířidla
04:35 Vyloučen hráč #84 Ivan Pergler družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování florbalky
04:21 Pěknou kombinaci domácích zakončil Nicklas střelou pouze do přiraveného Martina
02:40 Domácí odstřelují branku Startu, zatím jim chybí přesnost
01:29 Nicklas v dobré pozici netrefil branku
00:47 Strachota trefil hned v úvodu tyč