8:5
    Jakub ŠTĚRBA
    (Melíšek)

HEROS Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice 8:5
branky: 3. Tomáš Novotný, 7. Ondřej Halej, 14. Tomáš Novotný, 27. Patrik Šredl, 36. Petr Linc, 49. Tomáš Novotný, 50. Petr Linc, 60. Jakub Štěrba - 11. Petr Horák, 15. Petr Horák, 22. Jakub Nota, 25. Dominik Chvastek, 56. Lukáš Homola; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Karel Šantora 15 - Ondřej Kolajta 20; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:1
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Dlouho vyrovnaný zápas ve, kterém soupeř zkušeně vyčkával a těžil z brejků. Ve třetí třetine se nám konečně podařilo odskočit na rozdíl více gólů, což rozhodlo. Děkujeme všem divákům za účast a za přispění do Vánoční sbírky pro psí útulky v Chomutově a Jirkově. Myslím, že se vše podařilo. Hezké Vánoce všem.
59:59 Komentář trenéra hostů p. Vlčka: 40minut jsme byli lepší bohužel jsme neproměnili velké množství krásný šancí. Domácí využili každé naší chyby a proto si neodvážíme ani bod. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za krásnou atmosféru a přeji hezky užité svátky.
59:59 Střely po třetí třetině Chomutov: 8 Petrovice: 5.
59:55 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 8:5
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (8:5)
57:35 Napětí stoupá, diváci šílí a všichni tu nedočkavě čekáme jak to skončí.
56:15 Chomutov se už nedá a nepustí hosty ani na jedinou střelu.
55:55 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #77 Lukáš Homola, asistoval #16 Jakub Nota (7:5)
55:55 Čtyři minutky do konce a Lukáš Homola snižuje.
54:21 Kučera nám předvedl krásnou rozehru z rohu u hostů, ale brankář to vše vychytal.
53:14 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
52:52 Chomutov předvádí rychlovky.
49:59 Napínavou rozehru předvedl tým hostů, ale domácí je nenechali a během sekundy si míček vzali zpět.
49:56 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc bez asistence (7:4)
49:56 Na brankový účet dnes přispělo hodně hráčů, ale naposledy to tam navštívil Petr Linc!
48:56 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #51 Patrik Šredl (6:4)
48:56 Tomáš Novotný, ano tento borec dnes již po třetí skóruje!
47:53 Domácí se dostávají do útoku a střílí ze všech šancí co dostanou!
47:27 Hostům se daří udržet domácí na jejich straně, ale jak dlouho to vydrží?
47:00 Hosté aktivně berou miíček domácímu týmu.
46:23 Skácel se svojí naočkovaně tvrdou střelou málem vyrovnal, ale Šantora ho nenechal.
45:46 Chomutov je zpátky ve hře, útočí na plné čáře.
45:21 Hosté nevyužili ani jedné přesilové hry.
44:58 Chomutov je sice v oslabení, ale zatím se drží.
43:51 Hosté hrají pět ku třech tak uvidíme jak se jim bude dařit.
43:39 Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za zdržování hry
42:22 Hosté hrají svou druhou přesilovou hru za dnešní utkání tak uvidíme jestli se jim povede.
42:00 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za držení
41:26 Chomutov se snaží dostat přes obranu hostů, ale zatím marně.
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál tým Chomutova.
39:59 Střely po druhé třetině Chomutov: 10 Petrovice: 9.
38:24 Vyloučen hráč #27 Ondřej Kolajta družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za držení
35:02 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (5:4)
35:02 Tadeáš Melíšek a Petr Linc, to je dvojice co skóruje a svůj tým dává do vedení.
34:39 Domácí museli nouzově odhodit míček, aby mohli vystřídat.
34:20 Dlouhou dobu se střídají oba týmy o míček.
29:41 Domácí se vrací zpátky do vedení o míček a hned první střelu ukazuje Halej.
29:39 Petrovice teďka delší dobou vedou na bitvami o míček a daří se jim.
28:49 Domácí teďka ztrácí míčky, hosté přišli na palubovku ve smyslu vyhrát.
26:58 Hosté teďka aktivně a rychle zaútočili na domácí, ale Šantora se nenechal.
26:21 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #51 Patrik Šredl, asistoval #91 Vojtěch Semerád (4:4)
26:21 Domácí využili své přesilové hry a dorovnali na účtu.
26:00 Vyloučen hráč #90 Daniel Flašar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za špatné střídání
26:00 I domácí si dnes vyzkouší vlastní přesilovou hru.
25:03 Chomutov má neustále míček, ale střely se na ně obracejí.
24:42 Hosté jsou ve vedení.
24:37 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #90 Daniel Flašar (3:4)
23:27 Domácí získali míček a vracejí střely.
22:18 Chomutov aktivně vystřelil na brankáře hostů, ale ti se nenechali a sebrali jim míček.
21:48 Míček léta do slova z jedné strany na stranu, že od vidění nejde poznat kdo ho vlastní.
21:17 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #16 Jakub Nota, asistoval #10 Adam Zbořil (3:3)
21:17 Netrvalo dlouho a hosté na brankovém účtu vyrovnávají.
20:16 Chomutov se dostává na stranu hostů, kteří jim hned berou míček.
20:01 Úvodní buly ve druhé třetině vyhrává tým Chomutova.
19:59 Střely po první třetině Chomutov: 10 Petrovice: 6.
18:36 Míček se zdržuje už delší dobu na straně hostů.
17:31 Hosté nevyužili své přesilovky a domácí hnedka začínají útočit.
16:29 Hosté se zdržují na straně domácích, kteří je nechtějí nechat vystřelit na branku.
15:58 Halej se právě úžasně předvedl, ale gól z toho bohužel nevyšel.
15:35 Hosté si dnes vyzkouší svojí první přesilovou hru.
15:20 Vyloučen hráč #91 Vojtěch Semerád družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
14:50 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #78 Petr Horák, asistoval #18 Dominik Chvastek (3:2)
14:50 Hosté začali snižovat.
13:30 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #91 Vojtěch Semerád (3:1)
13:30 Neuběhla dlouhá doba a domácí to hostům vrátili a navýšili na účtu.
13:12 Domácím se teď chvilku nedaří dostat k hostům.
12:00 Hra teďka probíhá napínavě na straně domácích.
11:44 Hosté začali víc presovat na domácí, ale nedaří se.
11:30 Míček začal létat ze strany na stranu.
11:11 Hosté se dostali k domácím, ale vystřelit se jim nepovedlo.
10:45 Domácí tým to dnes nehodlá nechat náhodě a hosty se snaží nepustit k míčku.
10:38 Chomutov se vrací do útoku a hosty si už nenechává ani škrtnout.
10:12 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #78 Petr Horák, asistoval #13 Vojtěch Mrkva (2:1)
10:12 Petr Horák začal snižovat a na brankový účet přidal jednoho nováčka.
09:22 Petrovice získali míček a okamžitě útočili na branku domácích a Šanty měl co dělat, ale vychytal je.
08:36 Chomutov se už delší dobu drží u hostů.
07:01 Hosté si dnes poprvé vystřelili na brankáře Šantoru, ale ten se prostřelit nenechal.
06:15 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #33 Vojtěch Bernas (2:0)
06:15 Domácí dnes na brankový účet přidávají další proniklou střelu.
05:05 Hostům se nedaří dostat k míčku, protože domácí se dnes nehodlají nechat.
04:17 Chomutov těžce útočí na hosty.
03:31 Zbořil proběhl celým hřištěm a vystřelil si, ale Šanty ho nenechal.
02:51 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #37 Daniel Grener (1:0)
02:51 Grener přihrál Novotnému a ten se svojí jedovatou střelou skóroval.
01:52 Hosté poprvé vystřelili, ale střela letěla těsně nad brankou.
01:24 Hosté se dostali přes tvrdou obranu domácích.
00:52 Hosté se chopili míčku, ale domácí je silně napadají.
00:24 Netrvalo dlouho a Chomutov dal málem první gól.
00:01 Úvodní buly v první třetině vyhrál tým Chomutova.