10:6
    Martin FUCHSIG
    (Vítek)

Florbal Ústí - FBC Štíři Č. Budějovice 10:6
branky: 8. Dominik Beneš, 9. Pavel Vítek, 23. Dominik Beneš, 31. Dominik Beneš, 31. David Stummer, 35. Tomáš Sattler, 45. Miroslav Fořt, 50. Jan Peška, 51. Pavel Vítek, 60. Martin Fuchsig - 15. Tomáš Hanák, 17. Tomáš Hanák, 40. Ondřej Řezník, 55. Václav Hejplík, 56. Michal Matějček, 58. Dominik Vlček; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 182; zásahy brankářů: Marek Netopilík 23 - Josef Macek 13, Radek Kulhan 10; po třetinách: 2:2, 4:1, 4:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích Davida Derky: dnešní zápas byl takový unavený a pro diváka nebyl moc atraktivní. Ale jsem velice rád, že jsme dokázali doma vyhrát. Všem moc děkuji a přeji krásné svátka a úspěšnný vstup do roku 2020.
60:00 Vyjádření trenéra hostí Lukáše Malého: Dnes měl náš výkon k ideálu hodně daleko. Soupeř byl mnohem lepší ve hře na míčku a jen díky využitým přesilovým hrám na konci zápasu pro nás není konečné skóre tak hrozivé.
59:00 GÓL Florbal Ústí! 10:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #14 Pavel Vítek (10:6)
58:22 Hráči se válí po zemi.
57:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #38 Michal Matějček (9:6)
56:35 Fuchsig na Vavrušlu, toho vychytal ležící gólman.
56:07 Peška od mantinelu rovnou do Kulhanovo rukou.
55:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #31 Ondřej Řezník (9:5)
54:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík, asistoval #6 Jan Králík (9:4)
54:10 Výborný Netopilík.
53:20 Vyloučen hráč #91 Miroslav Fořt družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
53:06 Vavruška sroloval pod mantinel Strouhala.
52:42 Vyloučen hráč #10 Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:14 Králík trefuje tyč!
51:32 Sattler před brankou na Semeráda, který minul prázdnou branku.
50:51 GÓL Florbal Ústí! 9:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #10 Václav Vavruška (9:3)
50:09 Sattler ve střele, Budějovický gólman má vše pod kontrolou.
49:08 GÓL Florbal Ústí! 8:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Jan Peška, asistoval #4 Radek Kužel (8:3)
48:55 Staněk si udělal Fořta a trefuje Netopilíka do hrudi.
48:05 Peška z vytočení, trefuje jen hokejku jednoho z obránců.
46:12 Procházka trefuje připraveného Netopilíka.
44:55 Po přihrávce Fuchsiga trefuje Fořt úplně odkrytou branku.
44:51 GÓL Florbal Ústí! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Miroslav Fořt, asistoval #52 Martin Fuchsig (7:3)
44:20 Fuchsig vyslal přihrávku na Vavrušku, tomu však nesedla na čepel a odskakuje do středu hřiště.
43:35 Vyloučen hráč #38 Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
41:50 Zatím hra lítá z jedné strany na druhou a nikde se nehraje víc než 5 vteřin.
40:20 Hra ze strany hostí je hodně agresivní.
40:00 Střely po druhé třetině Florbal Ústí- 10 FBC Štíři Č. Budějovice-7
39:50 Stummer ke konci třetiny uklidňuje hru.
39:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #31 Ondřej Řezník, asistoval #17 Dominik Vlček (6:3)
38:45 Beneš sám na Kulhana, ten si však lehá na zem a vychytává Beneše maskou.
37:58 Vyloučen hráč #98 Marek Netopilík družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
37:49 Střídání gólmanů na straně Budějovic.
36:30 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Radek Kulhan družstva FBC Štíři Č. Budějovice
36:30 Budějovice pomalu začínají ztrácet nervy.
34:50 GÓL Florbal Ústí! 6:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Tomáš Sattler, asistoval #33 Vít Pavelka (6:2)
33:56 Z hokejek Štírů se teď sype jedna střela za druhou.
32:12 Vyloučen hráč #27 Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
31:48 Stummer z poloviny vykoupal brankáře Štírů.
30:43 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
30:43 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 David Stummer, asistoval #10 Václav Vavruška (5:2)
30:04 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #12 Dominik Beneš, asistoval #52 Martin Fuchsig (4:2)
28:44 Domácí během přesilovky nepouští nikoho z protihráčů ani na centimetr k balónku.
26:47 Vyloučen hráč #81 Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
26:30 Semerád od mantinel, trefuje jen nohu brankáře Budějovic.
24:40 Skvělá akce Beneše a Fuchsiga, Beneš vyslal přihrávku na tyčku pro Fuchciga, který však branku netrefil.
22:50 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #12 Dominik Beneš bez asistence (3:2)
22:22 Beneš potrestal chybu Budějovic a jejich špatnou rozehru před vlastní brankou.
20:10 Úvodní buly do třetiny pro domácí, kteří mají ještě minutu přesilovky.
20:00 Střely po první třetině Florbal Ústí- 11 FBC Štíři Č. Budějovice- 8
19:55 Fuchsig před brankou plácl bekend, trefuje jen Macka.
19:17 Vavaruška si došel pro faul a vybojoval domácím přesilovku.
19:00 Vyloučen hráč #7 Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení
18:45 Domácí začínají dělat mnoho chyb.
18:22 Standartky pro Budějovice na malém brankovišti.
16:45 Netopilík nejprve vyrazil nohou pak ještě vykryl hlavou, ale Hanák byl před prázdnou brankou neomylný.
16:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #98 Jan Procházka (2:2)
15:20 Štěstí na stranš Budějovic poskakující balónek na brankové čáře se nakonec dokutálel až do Ústecké branky.
14:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
14:00 taněk vyslal střelu na Netopilíka, který ji vyráží před sebe.
12:12 Peška z vytočení od levého mantinelu těsně minul branku.
11:32 Ale Budějovice pořád neznají recept na domácí obranu a nemohou se dostat do zakončení.
09:17 Domácí jakoby první gól probudil, Vítek od mantinelu vymetá všechny pavučiny v Mackovo brance.
08:28 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #91 Miroslav Fořt (2:0)
08:08 Domácím se podařilo i přes oslabení dostat do zakončení a zásluhou Beneše se dostat do vedení.
07:29 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #12 Dominik Beneš, asistoval #91 Miroslav Fořt (1:0)
06:03 Vyloučen hráč #62 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka
04:25 Ústeckým se nedaří dostat přes obranu hostí, rozehravají pouze na své polovině.
02:35 Oba celky hrají zatím opatrnou hru.
01:30 První střela buldozéra Vavrušky končí jen v opačném rohu hřiště.
00:10 Úvodní buly pro tým domácích, kteří drží balón za brankou a razí si cestu dopředu.
00:00 Vítejte u dnešního online přenosu 1. Ligy Mužů mezi týmy Florbal Ústí a FBC Štíři Č. Budějovice.