60
  • 60 59:49
    Petrovice

Z.F.K. AQM Petrovice - Kanonýři Kladno 4:3
branky: 12. Adam Zbořil, 29. Jakub Nota, 36. Dominik Chvastek, 57. Petr Skácel - 28. Vojtěch Teslík, 43. Ondřej Riebauer, 48. Marek Pixa; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 15 - Oskar Blaha 11; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Pazdery: Děkujeme soupeři za lekci, která nás po páteční euforii vrátila na zem. Dnes jsme nebyli schopni předvést cokoliv z našeho standardu a to je hlavní důvod proč nás zaslouženě poráží 14. tým soutěže.
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: Super výkon od všech našich kluků. Maximální nasazení, obětavost a favorit z Kladna odjíždí domů s prázdnou. Dneska by si zalsoužili ocenění pro nejlepšího hráče všichni. D2kuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 6, Kladno 9.
59:59 Domácí vyhodili a Kašpar s Notou už míček udrželi.
59:49 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
59:49 Domácí budou mít volný úder z vlastního rohu.
59:30 Kašpar vyhodil k prázdfné brnac, ale zachytil hostujícíc hráč.
59:19 Ani Ahlin z dálky neuspěl.
59:12 Přívara mimo.
58:50 Hosté jsou v 6.
57:50 Kolajta skvěle.
57:00 Poslední tři minuty, které budou velmi napínavé.
56:24 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel, asistoval #3 Jan Daubner (4:3)
56:24 Domácí hráči dnes dávají do zápasu vše a teď se jim to vplytilo, Skácel vrací vedení na stranu domácích po spolupráci s Daubnerem.
53:52 Klimek si šáhl pro míček a vyřešil tak složitou situaci před brankou domácích.
53:13 Lehce se nám hra přiostřuje.
52:48 Pfaur osdamocen na středu z otočky střílí mimo.
50:20 Kašpar zvolil střelu z rozehrávky volného úderu, Blaha vyrazil.
50:09 Skuhrovec z otočky střílel mimo.
49:26 Když se dva špatně domluví, tak pak se Matoška s Flašarem srazí a spadnou.
47:49 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (3:3)
47:49 Hosté měli teda vyloženější šance, ale gól se jim podařilo vsítit z celkem nenápadné situace a srovnávají.
47:43 Flašar skvělý blok.
47:20 Závar za závarem před brankou domácích.
44:10 Pixa netrefuje odkrytou branku.
42:38 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #13 Sebastian Andersson (3:2)
42:38 Domácí pěkně bránili, ale nakonec se hosté prosadili z hole Reibauera.
42:12 Přívara pečlivě připravenou střelu prohospodařil a vystřelil mimo.
40:48 Vyloučen hráč #3 Jan Daubner družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost
40:48 Faul tam byl, ale na druhou strnau Pixa padal velmi ochotně a efektně.
40:00 Počet střel na branku v 2. třetině: Petrovice 4, Kladno 4.
39:38 Hra přerušena poté co Ullmanna trefil domácí hráč náhozem přímo do tváře.
39:22 Kombinace plná náhodných odrazů se nakonec vyvinula dobře pro domácí.
38:35 Domácí opět pod tlakem na vlastní polovině, střílel Teslík, ale jen napálil připraveného Kolajtu.
37:20 O malý kousek byl nához Kašpara na Chvastka dlouhý a míček chytá Blaha.
36:29 Hosté ryclhou rozehrávkou domácí zaskočili, ale Pixa šanci nevyužil a střílí mimo.
35:58 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #10 Adam Zbořil (3:1)
35:58 Zbořil přesně prostrčil míček na Chvastka, který čekal na velkém brabkovišti a ten uklidil míček pod břevno.
35:57 Klimkovu střelu zblokoval Svačinka.
34:00 Domácí po delší době na míčku a trošku se snaží uklidnit hru, která teď byla ve velmi vysokém tempu.
33:00 Trošku se štěstíčkem, ale nakonec se Sevčíkova střela za záda Kolajty nedostala.
31:35 U míčku už však opět hosté.
31:28 Skácel chvíli vypadal, že si v rohu s míčkem bude hrát až dok once třetiny, ale nakonec přihrál Daubnerovi.
28:55 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #16 Jakub Nota, asistoval #87 Petr Skácel (2:1)
28:55 Skácel byl dlouhou přihrávkou vyslán s Notou do úniku, Notovi pak přesně přihrál před Blahu, za kterého už Nota jen míček přiťuknul do branky.
27:16 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #7 Joel Ahlin (1:1)
27:16 Hosté z tlaku vyrovnávají z voleje trefil přesně míček Teslík a poslal míček do odkrté branky, Kolajta se nestačil přesunout.
26:39 Homolovu střelu tečoval hostující hráč mimo.
25:08 Domácí jsou v zásadě od počátku třetiny pod tlakem a většina hry se odehrává na jejich polovině.
23:22 Kolajta skvěle vychytal střelu Pfaura.
22:47 Pfaurova střela zblokována.
21:49 Domácí sice blyi na míčku, ale nepovedlo se jim dostat z vlastní poloviny.
21:08 Domácí zatím od počátku třetiny uzavřeni na vlastní půlce.
20:00 Počet střel na branku v 1. třetině: Petrovice 5, Kladno 5.
17:48 Ne úplně jistý zákrok Kolajty, ale střelu Ullmanna nakonec vyrazil.
16:18 Skuhrovec z úhlu trefuje tyčku.
15:30 Obětavě se vrátil Nota a ubránil tak hostujícího hráče před Kolajtou.
14:09 Domácí reklamovali opřenou nohu hostujícího hráče, o kterou se zastavil míček, na mantinelu, nakonec jen volný úder.
12:24 Klimek opět v úniku po levém křídle, tentokrát Blahu přelstil, ale stopku míčku vystavila tyčka.
11:06 Teď jen pokračovat takhle dále...
11:05 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #71 Petr Kašpar (1:0)
11:05 Domácí si připravili střelu a daří se jim přesilovku využít.
10:36 Vyloučen hráč #8 Tomáš Svačinka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
10:36 Svačinka nedovoleně zastavil Kašpara a domácí si střinhou přesilovku.
10:30 Na druhé straně Přívarovu střelu blokuje Homola.
09:29 Teď snad Homolovu střelu zblokoval před Blahou dokonce domácí Skácel, škoda letěla pěkně.
08:00 Svačinka zůstal volný na velkém brankovišti, vystřelil ne moc důrazně a Kolajta dokázal nohou míček zastavit.
07:17 Po protiútoku opět na míčku domácí.
07:00 Po střídání je vyslán dopředu Chvastek z otočky střílí mimo.
06:26 Skácel rozvážně rozmýšlí rozehrávku.
05:19 Velká škoda, Klimek šel sám na Blahu, ale ten ho vychytal.
02:29 Hosté napadají rozehrávku domácích až u jejich branky.
02:19 Riebauer z úhlu střílel mimo.
01:52 Zbořilovu střelu od mantinelu Blaha zneškodnil.
00:28 Na druhé straně zahrozil Kašpar po spolupráci s Chvastkem, ale z hranice brankoviště bekhendem přestřelil, už neměl prostor řešit situaci lépe.
00:12 Ullmann se vzápětí po začátku dostal ke střele, kterou zblokoval domácí hráč a Kolajta tak nemusel zasahovat.