()
  • 60 59:56
    2

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 10:8
branky: 7. Vojtěch Plaček, 16. Adam Kulík, 21. Adam Kulík, 37. Patrik Chládek, 43. Jiří Lebeda, 44. Ivan Pergler, 45. Vojtěch Plaček, 45. Jiří Lebeda, 56. Michal Pražák, 60. Jiří Lebeda - 3. Adam Bouška, 23. Michal Házy, 26. Martin Ulman, 27. Martin Ulman, 40. Tomáš Foret, 51. Václav Černoch, 52. Martin Ulman, 59. Václav Černoch; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Martin Spišák 24 - Daniel Chrást 19; po třetinách: 2:1, 2:4, 6:3
60:00 Komentář hostujícího trenéra Jiřího Bořeckého: Zápas, který se musel fanouškům líbit. My jsme bohužel v klíčových momentech nezahráli tak kvalitně a důrazně jako soupeř. Nejvíc mě mrzí začátek třetí třetiny a fatál při hře v šesti. Děkuji klukům za odmakané utkání, soupeři i rozhodčím. Zdravím naše fanoušky do Brna a těším se na ně v neděli.
60:00 Komentář domácího trenéra Adama Havránka: Dnes pro nás extrémně těžké a důležité utkání hlavně po psychické stránce. jsem rád, že to kluci dneska odmakali od začátku až do konce a zvládli ve třetí třetině otočit výsledek. Díky soupeři, rozhodčím a našim především malým fanouškům.
60:00 Střely po třetí třetině domácí 16 hosté 32
59:59 Konec třetí třetiny.
59:56 Vyloučen hráč #23 Václav Černoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou
59:21 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 10:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda bez asistence (10:8)
59:21 Gol domácích na 10 : 8
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (9:8)
58:56 Hosté dávají gol v šesti na 9 : 8
55:30 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 9:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #3 Michal Pražák, asistoval #42 Patrik Chládek (9:7)
55:30 Gol domácích po pěkném výhozu domácího golmana. Na 9 : 7
54:21 Domácí hrají v plném počtu.
52:21 Vyloučen hráč #3 Michal Pražák družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:21 Hosté si zahrají přesilovou hru.
51:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Martin Ulman, asistoval #11 Adam Bouška (8:7)
51:10 Hosté se začínají probouzet a dávají další gol na 8 : 7
50:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:6
50:27 Po pěkné střele do horního rohu branky domácích tady máme gol hostů. A snižují vedení domácích na rozdíl dvou golů.
49:26 Hosté hrají v plném počtu.
47:43 Vyloučen hráč #26 Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:26 Domácí si zahrají další přesilovou hru.
44:53 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 8:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #10 Richard Marek (8:5)
44:53 Domácí začínají hrát. A máme tady další gol.
44:04 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #84 Ivan Pergler (7:5)
44:04 Další gol domácích na 7 : 5
43:03 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
43:03 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #10 Richard Marek (6:5)
43:03 Po střele z první tady máme další gol domácích Na 6 : 5
42:09 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #6 Vojtěch Plaček (5:5)
42:09 Máme tady gol domácích po pěkné dorážce na 5 : 5
40:01 Byla zahájena třetí třetina.
40:00 Střely po druhé třetině domácí 7 hosté 9
39:59 Konec druhé třetiny.
39:54 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #8 Michal Házy (4:5)
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
36:17 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #18 Adam Kulík (4:4)
36:17 Domácí dávají gol na 4 : 4
33:52 Další zraněný kotník ale tentokrát na straně hostů.
30:02 Hosté hrají v plném počtu.
28:02 Vyloučen hráč #6 Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
28:02 Domácí si zahrají přesilovou hru.
26:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Martin Ulman, asistoval #23 Václav Černoch (3:4)
26:26 A hosté se ujímají vedení. Stav utkání 3 : 4
25:56 Po přesné teči tady máme gol hostů a je srovnáno.
25:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Martin Ulman, asistoval #67 Rostislav Riger (3:3)
24:45 Pěkný zákrok domácího golmana.
22:58 Pěkný gol hostů na 3 : 2
22:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Michal Házy bez asistence (3:2)
21:58 A máme tady zraněný kotník domácího hráče.
20:45 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #84 Ivan Pergler (3:1)
20:45 Domácí využívají přesilové hry a navyšují vedení.
20:01 Byla zahájena druhá třetina.
20:00 Střely po první třetině domácí 6 hosté 7
19:59 Konec první třetiny.
19:27 Vyloučen hráč #31 Lukáš Vrtěl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
19:00 Poslední minuta první třetiny.
15:51 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #72 Jan Kerzel (2:1)
15:51 A máme tady gol domácích který je posouvá do vedení.
15:22 I toto oslabení domácí v klidu ubránili.
13:22 Vyloučen hráč #42 Patrik Chládek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
13:22 Máme tady další přesilovou hru hostů.
12:50 Domácí v klidu od bránili oslabení a hrají zase v pěti.
10:50 Vyloučen hráč #24 David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost
10:50 A hosté si zahrají přesilovou hru.
06:56 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:1
06:56 Po štastné teči domácí srovnávají stav utkání na 1 : 1
04:30 Domácí aktivně napadají.
02:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (0:1)
02:19 První střela tohoto zápasu končí golem pro hosty.
00:01 Byla zahájena první třetina.