2:5
    Jakub KOLÍSKO
    (Meliš)

Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice 2:5
branky: 40. Lukáš Prix, 51. Ivo Teichman - 6. Milan Meliš, 7. Martin Pánek, 22. Matěj Havlas, 40. Petr Brautferger, 60. Jakub Kolísko; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:2 + Filip Langer (TAT) 5; využití: 1:1; diváků: 305; zásahy brankářů: Martin Haleš 15 - Lukáš Kříž 10; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Pro nás to byla opravdu dobrá prověrka před play.down, kde budou všechny týmy hrát o vše tak, jako dnes Tatran, kterému gratuluji k postupu do play-off. Začíná nová soutěž, vše ostatní už je minulost.
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnes dobrý vstup do utkání, v dalším průběhu hry nás brzdila velká nervozita, díky týmovému nasazení jsme zápas dovedli do úspěšného konce. Děkujeme divákům a domácím přejeme hodně zdaru do konce sezóny.
59:26 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #70 Milan Meliš (2:5)
58:54 Domácí odvolali brankáře a hrají v šesti.
58:53 Timeout Sokoli Pardubice
57:21 Bílý se vrací zpět na hřiště.
55:21 Vyloučen hráč #89 Jan Bílý družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:42 S blížícím se koncem se utkání hraje ve větším tempu.
52:12 Sokoli sice zavřeli Střešovice v jejich obranné polovině, další branku ale nepřidali. Hosté již hrají v plném počtu.
50:25 GÓL Sokoli Pardubice! 2:4
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #15 Martin Zozuĺák (2:4)
50:25 Teichmann využívá trestu soupeře a snižuje na 2:4.
49:25 I v oslabení je míček spíše v rukou Tatranu na polovině domácích.
47:12 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 5 minuty za vysoká florbalka
44:28 Šmíd ze samostatného úniku síť nerozvlnil.
43:47 Nahrávku přes osu v situaci 2 na 1 Pakosta zachytil, stav se tedy nemění.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny získávají Pardubice.
39:40 Vyloučen hráč #20 Jan Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:27 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #77 Petr Brautferger, asistoval #25 Pavel Sládeček (1:4)
39:27 První gól pro Pardubice vstřelil Lukáš Prix ze standardní situace, na to ale Tatran rychle odpověděl.
39:20 GÓL Sokoli Pardubice! 1:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix bez asistence (1:3)
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:25 Dnešní utkání sleduje 305 diváků!
33:29 Pardubičtí měli hned několik střel po sobě, ale zůstávají stále na nule.
32:28 Sokoli v plném počtu.
30:28 Vyloučen hráč #58 Jan Savický družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:28 Krásný výhoz Haleše nezpracoval Bílý, ve snaze míček vybojovat zpět Savický fauluje.
29:17 Ani na třetí dorážku se nepodařilo Střešovicím procedit míček za zády Haleše, šance na druhé straně hned v zápětí brankou taktéž neskončila.
27:59 Stejně jako u Tatranu, první přesilovka Pardubic zůstává nevyužita.
25:59 Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky
22:47 Oubrecht ztrácí v rohu vlastní poloviny, následná střela ale mířila pouze do hrudi Haleše.
21:07 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Petr Brautferger (0:3)
21:07 Po crossové nahrávce zakončuje Havlas do prázdné.
20:01 Buly vyhráli Sokoli.
19:00 Začala poslední minuta první třetiny.
16:16 Hrálo se dlouho bez přerušení, teď ale míček vyletěl za hranice hřiště.
14:36 Žáček zachytil nahrávku o mantinel Střešovic, střelou ale minul bránu.
10:15 Tatran se pomalou rozehrávkou dostává na polovinu Sokolů, tam ale rychle ztrácí.
07:35 Nepřehledná míchanice mezi brankou hostí zůstává bez gólu.
06:31 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #66 Josef Novák (0:2)
05:30 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #29 Filip Langer (0:1)
05:30 Střelou od mantinelu mezi nohy brankáře Meliš otevírá skóre.
05:02 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání
02:25 Přesilová hra nevyužita, domácí opět v plném počtu.
01:05 Tatran kombinuje na straně domácích, Teichmann ale získává míček a vyhazuje.
00:25 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u dnešního utkání mezi Sokoly z Pardubic a Tatranem Střešovice.