2
  • 57 56:56
    Boleslav

FBC ČPP OSTRAVA - Technology Florbal MB 3:7
branky: 20. Michal Sládek, 43. Wojciech Malajka, 49. Michal Sládek - 1. Jiří Curney, 9. Patrik Suchánek, 13. Jakub Bína, 14. Milan Tichý, 18. Mikuláš Komárek, 44. Patrik Suchánek, 52. Martin Tokoš; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 264; zásahy brankářů: Štěpán Laja 10 - Lukáš Bauer 19; po třetinách: 1:5, 0:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostí pana Petra Novotného: Ostrava dnes hrála o vše a věděli jsme, že to pro nás bude extrémně těžký zápas, což se potvrdilo. Jsem rád, že jsme to výsledkově zvládli. Díky soupeři, rozhodčím a našim skvělým divákům, kteří přijeli až z Boleslavi.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Tomáše Svačinky: V 1. třetině velká kvalita hráčů Boleslavi na míčku a naše ztráty ve středním pásmu rozhodly zápas. Zbývající třetiny z naší strany velmi dobré, ale bohužel jsme dnes nebyli produktivní. Děkuji hráčům za přístup k utkání a uvidíme, jak to vše dopadne. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. třetině: 9 - 5
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:56 Domácí hrají v plném počtu.
58:27 Lipový vyslal tvrdou střelu z první, ale Bauer opět nezklamal.
57:44 Ostrava vybojovala míček, ale rychle o něj přišla.
56:56 Timeout Technology Florbal MB
56:56 Vyloučen hráč #43 Michal Sládek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
56:26 Nyní už je zápas až moc vyhrocený.
55:46 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
54:24 Domácí mají plno možností, ale neumí je proměňovat.
52:49 Hosté hrají v plném počtu.
52:31 Jasný gól na poslední chvíli vyráží Bauer nohou.
51:56 GÓL Technology Florbal MB! 3:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #58 Filip Zakonov (3:7)
51:14 Hosté hrají ve čtyřech.
50:49 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:31 Kotilainen z první netrefuje svatyni hostí.
49:21 FBC to zkouší v šesti.
49:14 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
49:11 Šebek běžel sám na Laju, ale střela mu vůbec nevyšla.
48:18 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #38 Jan Daniš (3:6)
47:45 Hosté hrají v plném počtu.
47:33 Bauer chtěl dvakrát střílet, ale pokaždé mu míček odskočil.
46:32 Přesilovka domácích zatím nic moc.
45:45 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
45:07 Dnešní zápas sleduje 264 diváků, děkujeme.
43:38 GÓL Technology Florbal MB! 2:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #3 Daniel Šebek (2:6)
42:50 Posselt se také dostal do veliké příležitosti. Od obdrženého gólu zachraňuje MB Gruber.
42:16 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #18 Dominik Klimscha (2:5)
42:16 Nádherná akce Ostravy končí zaslouženě gólem.
41:48 Třetí třetina opět v obrovském tempu, Ostrava se snaží aktivně napadat.
40:14 Natov vypálil bombu od mantinelu, Laja vyráží rukou.
40:00 Střely ve 2. třetině: 7 - 2
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny:
37:56 Kotilainen se zpoza brány snažil procpat míček na Klimschu, který čekal připravený před Bauerem, ale Chroust mu to překazil.
36:46 Hosté hrají v plném počtu.
36:09 Kotilainen netrefuje z první prázdnou bránu.
35:27 První střela domácích končí v bloku Tomašíka.
34:46 Vyloučen hráč #70 Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:24 Rychlý přechod Bauera vedl k pěkné akci domácích, která byla nakonec zatavena faulem Krzyžanka.
32:39 Samostatný únik Sládka k dalšímu gólu taky nevede, Bauer ukázal, že takové situace zvládat umí.
31:19 Natov perfektně vykryl střelu Lipového.
29:46 Bauer uklidňuje hru za vlastní bránou.
28:12 Obránce Bolky si nahrávají na vlastní polovině už asi půl minuty.
26:49 Domácí hrají v plném počtu.
25:56 Dobrou minutu drželo FBC míček na svých holích, nyní už přesilovka v podání MB.
24:49 Vyloučen hráč #38 Jan Daniš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:19 Sládek se ocitl v obrovské šanci, když si objel bránu a chtěl zakončovat zpoza, Bauer ale nápad pochopil a nedovolil Sládkovi ho zrealizovat.
23:38 Kotilainen si vyjel na střed s míčkem, ale obrana MB byla pohotová a tak ke střele ani nedošlo.
22:10 Klimscha si nyní vybral střelu z dálky, míček však končí mimo bránu.
20:53 Bauer vytáhl krásný sejf proti jedovaté střele Klimschy.
20:01 Buly druhé třetiny patří Curneymu.
20:00 Střely ve 2. třetině: 6 - 10
19:44 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #25 Matyáš Šindler (1:5)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:30 Domácí se sice dostanou na útočnou polovinu, ale ke střele je MB už nepustí.
17:03 GÓL Technology Florbal MB! 0:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #10 Mikuláš Komárek, asistoval #16 Tadeáš Chroust (0:5)
16:08 V zápase jsou nejvíce vidět nepříjemné souboje Bauera s Tokošem, které jsou v každém střídání, kdy se jmenovaní potkají.
14:37 Bolka obléhá polovinu domácího týmu.
13:39 GÓL Technology Florbal MB! 0:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #14 Tomáš Chroust (0:4)
12:54 Tokoš měl nabito, ale skoro 100%ní možnost nevyužil.
12:02 GÓL Technology Florbal MB! 0:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #25 Jakub Gruber (0:3)
12:02 Velmi nešťastný gól nyní obdrželo FBC. Míček jen tak tak doskákal za záda Laji.
11:34 Hosté drží míček ve svém obranném pásmu.
09:42 Chyba Bauera málem stála FBC další obdržený gól, Curney však vystřelil mimo.
08:58 Rychlý protiútok hostů končí střelou, která míří do boční síťky.
08:09 GÓL Technology Florbal MB! 0:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #40 Jiří Curney (0:2)
08:09 Stačila jedna střela a MB proměňuje přesilovku.
08:07 Vyloučen hráč #38 Jan Daniš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
06:32 Laja vytáhl perfektní zákrok proti střele Grubera.
05:10 Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím nemá ani jeden tým úplně navrch.
03:54 FBC dostalo výhodnou standardku kousek od brány, ale střela končí jen v bloku.
03:08 Tokoš se objevil sám před bránou, jeho pokus bekhendem však končí nad.
02:06 Domácí kombinují na vlastní polovině.
01:14 Zápas je od začátku velmi vyhrocený a ve vysokém tempu.
00:08 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #88 Jan Natov (0:1)
00:08 Ztráta z buly vede k prvnímu gólu MB.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.