• 60 59:59
    4:9
    (Šindler)

Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA 4:9
branky: 36. Milan Meliš, 41. Jakub Kolísko, 51. Milan Meliš, 58. Filip Langer - 12. Panu Kotilainen, 16. Panu Kotilainen, 24. Michal Sládek, 28. Dominik Klimscha, 35. Michal Sládek, 51. Jiří Bauer, 53. Panu Kotilainen, 54. Matyáš Šindler, 60. Michal Sládek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 650; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 12, Lukáš Kříž 2 - Štěpán Laja 21; po třetinách: 0:2, 1:3, 3:4
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Svačinky (2/2)Když se podívám zpětně na celou sezónu, tak je škoda, že jsem takhle nehráli pořád. Ale je to sport. Příští týden nás čeká zápas sezóny, žijeme, jedeme dál. Díky soupeři, fantastickým divákům a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Svačinky (1/2): Dneska zodpovědný výkon do obrany podpořený velice dobře řešenými protiútoky a velký morál celého týmu. Musím kluky pochválit, že jsme zápas zvládli v hlavách a ke konci nepustili Tatran do zápasu.
60:00 Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: Na rozdíl od Ostravy jsme na začátku utkání nebyli v módu, že jde úplně o vše. Později jsme si v průběhu hry vytvořili řadu příležitostí. V jejich využívání byla dnes Ostrava výrazně lepší. Děkujeme skvělým divákům a soupeři, připravíme se na další utkání.
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině - 11:5
59:59 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:9
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #25 Matyáš Šindler (4:9)
59:01 Ostravští odklepávají poslední minutu, ví, že z dnešního zápasu si odvezou plný počet bodů.
57:30 Sládek se na trestné moc dlouho neohřál, Langer přesilovku využil rychle a Tatran ztrácí 'pouze' čtyři góly.
57:10 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:8
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #70 Milan Meliš (4:8)
56:52 Vyloučen hráč #43 Michal Sládek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:53 Nedaří se jim však pořádně dostat Ostravu pod tlak a vyrovnání bude těžké.
54:11 Domácí zkouší hru v šesti.
53:51 Ostrava zkušeně kontroluje zbytek zápasu.
53:50 Timeout Tatran Teka Střešovice
53:50 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:8
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #43 Michal Sládek (3:8)
52:56 Panu Kotilainen je prvním hráčem, kterému se podařilo dát v dnešním zápase hat-trick a výrazně si říká a nejlepšího hráče Ostravy.
52:55 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:7
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #16 Panu Kotilainen, asistoval #9 Wojciech Malajka (3:7)
52:42 Sládek potřebuje na hat-trick další šanci, protože se mu nepodařilo proměnit ani tento samostatný brejk.
51:12 Tatran našel rychlou odpověď, Meliš od mantinelu našel skulinku v bráně a snižuje.
50:58 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #5 Adam Tlapák (3:6)
50:32 Bauer prošel hřištěm jako nůž máslem a v oslabení posílá Ostravu opět do čtyřbrankového vedení.
50:24 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:6)
49:45 Dohnal si svého soupeře lehce přidržel a nabídl Tatranu přesilovou hru.
49:23 Vyloučen hráč #71 Ivo Dohnal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za držení
49:20 Máme tady odložené vyloučení.
48:47 Langer nejdříve osamocený promáchl, následovala střela Kolíska, která však bránu netrefila.
48:03 Havlas opět, tentokrát dorážel skákající míček a Laja vytáhl skvělý zákrok.
46:57 Sládek mířil na hat-trick, míček mu před bránou z čepele ale sjel a střela se nevydařila.
44:21 Havlas osamocený před bránou, skákající míček se mu však trefit nepodařilo. To byla velmi pohledná akce.
43:11 Tři minuty a jedenáct sekund k tomu a hostující golman si vyžádal čas na ošetření. Bude to zřejmě na delší dobu.
41:43 Kreysa se ocitl sám před bránou, bekhendovým blafákem však na Laju nevyzrál.
40:41 Lepší start do třetiny si Střešovice přát nemohly, Jakub Kolísko stahuje rozdíl na tři góly.
40:33 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #29 Filip Langer (2:5)
40:01 Kolísko s Juhaňákem zahajují třetí třetinu, první jmenovaný úspěšně a Tatran je na balonku.
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině - 10:10
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:30 Na dnešní zápas si našlo cestu 650 diváků.
38:10 Lipový si zahrál fotbal a uvidíme i přesilovku domácích.
37:33 Vyloučen hráč #17 Marek Lípový družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra bez florbalky
36:31 Meliš prudkou střelou překonal Laju a dává první gól Střešovic v dnešním zápase.
35:34 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:5
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #25 Pavel Sládeček (1:5)
34:51 Tak to byla paráda, co teď předvedl Sládek. Přehodil golmana a Ostrava vede již 5:0
34:03 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #38 Jan Daniš (0:5)
34:03 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Lukáš Kříž družstva Tatran Teka Střešovice
32:23 Kotilainen míchal, míchal, až přemíchal a Tatran tentokrát vyvázl bez obdržené branky.
32:22 Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil #16 Panu Kotilainen.
32:22 Ostrava pojede trestné střílení.
32:01 Jan Kolísko na středu dostal balonek nehlídaný, branku hostů ovšem už poněkolikáte za Tatran přestřelil.
29:34 Wojciech Malajka měl k dispozici volnou cestu na bránu, po dlouhém balonku se však musel natahovat a nedostal se k pořádnému zakončení.
27:29 Nikdo až na jednoho ze sudích nevěděl, že padl gól, míček se však odrazil od zadní spodní tyče ven z brány a Ostrava má náskok již čtyř gólů.
27:28 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #18 Dominik Klimscha, asistoval #16 Panu Kotilainen (0:4)
25:24 Tlapák běžel s Langerem v nadějné situaci do brejku, branku Ostravy ovšem trestuhodně přestřelil.
23:38 Ostrava odskakuje na rozdíl tří gólů, střelou téměř z brankoviště se prosazuje Michal Sládek
23:20 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #65 Jiří Bauer (0:3)
22:35 Tlapákovu chybu musel hasit Langer, naštěstí pro Střešovice úspěšně a hosté své vedení navýšit prozatím nedokázali.
20:57 V kabině Tatranu zřejmě proběhla o přestávce bouře a domácí hned v úvodu několikrát zahrozili. Naposledy Havlas po nabídce Langera.
20:00 Na hrací ploše v první přestávce probíhají přátelská utkání mládežnických týmů Tachova, Horšovského Týny a plzeňského FbC a Slavie.
20:00 Střely na bránu v první třetině - 4:8
19:46 Havlas zklesle odchází na střídačku. Snad se mu další střídání vydaří lépe
19:01 Právě začala poslední minuta první periody.
17:25 Aktivnějším týmem na hřišti je zatím Ostrava, která si vypracovává i více gólových šancí. Hostující Laja moc prověřen zatím nebyl.
15:38 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #16 Panu Kotilainen, asistoval #14 Jiří Juhaňák (0:2)
15:38 Panu Kotilainen přidává druhý gól a v zápase a je tak zatím jediným střelcem.
15:23 Hosté se nyní dožadovali odpískání přestupku, toho se však nedočkají, jelikož se o faul nejednalo.
14:55 Langer se snažil projít celé hřiště sám, zkolaboval však hned na prvním hráči a bude muset zamakat zpět.
13:07 Ostrava sice zamkla Tatran, ale nijak zásadně neohrozila bránu Martina Frühbauera. Domácí v plném počtu.
11:08 Langer nejdříve na středu zatáhl za záchrannou brzdu a následně byl v samostatném úniku faulován hráč Ostravy a trestné střílení zkušeně proměnil Panu Kotilainen
11:07 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #16 Panu Kotilainen z trestného střílení (0:1)
11:07 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání
11:07 Uvidíme trestné střílení a přesilovku Ostravy.
10:17 Jan Daniš teď nesmyslně přiostřil u mantinelu, vyvázl pouze s napomenutím sudího Štengla. Takhle by to nešlo.
09:32 Ostravská lajna se nyní dostala do dobrých několika šancí, tu největší měl Jiří Juhaňák, jeho střela byla ale na poslední chvíli zblokovaná.
08:03 Již nyní je vidět, že návštěvnost na zápase v Plzni bude opět velmi dobrá, sportovní hala na Slovanech je parádně zaplněná a to i přes současně hrané utkání hokejové extraligy.
06:38 První dobrá šance přišla z hole ostravského Patrika t Posselta, míček ovšem branku Tatranu přeletěl.
06:11 Zatím není příliš o čem psát, nebezpečné situace k vidění nejsou, velmi opatrný začátek z obou stran.
04:19 První přerušení ve prospěch Ostravy, volný úder od mantinelu.
04:15 Týmy se střídají na balonu jako v házené, jeden protiútok a na balon se dostane soupeř.
03:38 Svižný začátek zápasu, již více než tři minuty hrajeme bez přerušení.
00:01 Úvodní vhazování pro Ostravu, utkání právě začalo.
00:00 Krásný nedělní podvečer, z městské sportovní haly v Plzni Vás vítám u zápasu 25. kola Superligy florbalu mezi týmy Tatran Teka Střešovice a FBC ČPP OSTRAVA. Začínáme přesně v 17 hodin. Přeji příjemné počtení.