• 59 58:24
    2
    Matěj BOČEK

BLACK ANGELS - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4
branky: 10. Tomáš Straka, 13. Jakub Boček, 27. Jakub Renčín, 33. Tomáš Hanák, 47. Radek Hanák, 49. Matěj Boček - 16. Martin Skřivánek, 17. Marian Jelínek, 23. Milan Bína, 56. Petr Hartman; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 15 - Rastislav Mazák 10; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1
60:00 Komentář asistenta trenéra hostů Miroslava Purkrábka: 'Dnes jsme do zápasu vstoupili slibně, ale výkon rozhodně neměl vzestupnou tendenci. Soupeř byl agresivnější v soubojích a především důslednější v zakončení. Hra v šesti na závěr sice kontrolovaná, ale 5 minut bez gólu zápasy nevyhrává. Děkujeme soupeři i divákům za zápas.'
60:00 Komentář trenéra domácích p. Pajera: konečně bojovný a zodpovědný výkon. Bylo důležité ustát krizi na začátku druhé třetiny, což se povedlo. Za zbytek zápasu jsme si myslim dneska 3 body zasloužili. Díky soupeři a divákům.
60:00 Střely ve třetí třetině 4:6.
59:41 Tomáš Hanák ušetřil domácím deset sekund.
58:24 Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
58:24 Black Angels čekají dvě nárocčné minuty.
58:16 Black Angels trefují tyč prázdné branky Vinohrad.
58:00 Dvě minuty do konce třetí třetiny.
55:59 Hosté snižují adostávají se na rozdíl dvou branek.
55:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (6:4)
55:00 Král se dostal do samostatného úniku, ale míjí brankovou konstrukci.
54:21 Obuškevič přeběhl celé hřiště, nakonec ale ztrácí míček.
53:45 Obrana Black Angels je teď opravdu pevná.
50:44 Matiášek dnes opravdu prožívá svůj den.
48:16 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
48:16 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #71 Jakub Boček (6:3)
48:16 Další bratrská souhra, tentokrát Jakub přihrává před branku Matějovi Bočkovi a ten zakončuje přesně.
46:03 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #68 Radek Hanák, asistoval #21 Tomáš Hanák (5:3)
46:03 Tomáš Hanák přihrává Radkovi Hanákovi před branku. Ten prostřeluje golmana Vinohrad a posílá domácí do dvoubrankového vedení.
45:08 Závar před brankou Mazáka.
41:56 Hanák na Boučka, který střílí pouze do tyčky.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Black Angels.
40:00 Střely po druhé třetině: Black Angels - Vinohrady 5:7
39:59 A přesilovka bude pokračovat i v třetí třetině.
38:58 Vyloučen hráč #45 Jan Hanák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
38:58 Black Angels bude mít další přesilovku.
32:42 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #21 Tomáš Hanák bez asistence (4:3)
32:42 Tomáš Hanák prožívá debut snů. Před bránou se dokázal jako jediný zorientovat a posílá balonek nad rameno Mazáka.
29:58 Matiášek dnes drží Angels. Po krosové přhrávce vyráží za svou branku.
29:06 Boček zpoza branky přihrává Hromadovi, ten ale přestřeluje.
26:56 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #7 Matěj Boček (3:3)
26:56 Po rychlé rozehrávce končí střela Renčína z velkého brankoviště v brance.
25:16 Fantastický zákrok Matiáška.
22:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (2:3)
22:02 Po rychlém útoku hostů se Vinohrady dostávají do vedení.
21:09 Pěkná série přihrávek z první od domácích.
20:01 Zahajovací buly druhé třetiny pro Black Angels.
20:00 Střely po první třetině: Black Angels - Vinohrady 6:6
16:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Marian Jelínek, asistoval #27 Lukáš Gregor (2:2)
16:36 Střelu Jelínka tentokrát tečuje obránce domácích a máme srovnáno.
15:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #76 Jan Svoboda (2:1)
15:19 Střílenou nahrávku Gregora tečuje Skřivánek a hosté snižují.
12:42 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #55 Jakub Hromada (2:0)
12:41 Black Angels dlouho kontrolovali míček. Při rychlém přechodu do útoku Hromada vystřelil. Jeho střelu tentokrát ztečoval Jakub Boček a míček končí v síti.
09:28 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #11 Tomáš Straka, asistoval #21 Tomáš Hanák (1:0)
09:28 Pár sekund před koncem přesilovky Straka natáhl od půlky. Jeho střelu ztečoval obránce Sokola, míček proto doskákal až za záda Mazáka.
07:30 Vyloučen hráč #4 Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
07:30 Vnuk při protiútoku Angels nedovoleně bránil střele. Domácí si proto zahrají první přesilovku v utkání.
06:29 Domácí teď předvádí spoustu chyb na středu hřiště, z čehož pramení nebezpečné protiútoky Vinohrad.
04:20 Tomáš Hanák se ukazuje před svými novými fanoušky v dobrém světle.
02:08 První střelu Angels vysílá Obuškevič. Mazák vyráží.
01:22 Nebezpečnou střelu Vinohrad od mantinelu Matiášek vyrazil před sebe. Dorážka ale míří vysoko nad brankovou konstrukci.
00:01 Zahajovací buly pro Vinohrady.
00:00 Vážení diváci, vítám vás u dnešního zápasu mezi domácími Black Angels a hostujícím Sokolem Vinohrady. Dnešním zápasem vás bude provázet Kryštof Kasha.