• 60 59:59
    5
    Jiří BAUER

FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:9
branky: 8. Michal Sládek, 28. Marek Lípový, 48. Jiří Bauer, 53. Jiří Bauer, 58. Wojciech Malajka - 15. Daniel Maxa, 15. Mikuláš Krbec, 17. Tomáš Sýkora, 19. Ondřej Vošta, 23. Jiří Koutný, 29. Jiří Koutný, 30. Tom Ondrušek, 33. Ondřej Mikeš, 57. Marek Vávra; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0 + Jiří Bauer (OST) 5:0; využití: 0:0; diváků: 362; zásahy brankářů: Štěpán Laja 9 - Michal Rebro 15, Karel Pergler 0; po třetinách: 1:4, 1:4, 3:1
60:00 Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: 'V uplynulém bezzápasovém období jsme velmi dobře pracovali a dnes jsme to prodali. Přijeli jsme se zdravým respektem a na začátku to bylo vidět, pak jsme se uvolnili a především v prvních dvou třetinách hráli pěkný florbal.'
60:00 Komentář trenéra domácích (2): Za mě s 3. třetinou spokojenost, z prvních dvou se poučíme a jdeme se vztyčenou hlavou dál. Díky soupeři, rozhodčím a fantastickým divákům.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Tomáše Svačinky (1): V prvních 2 třetinách jsme udělali strašně hodně individuálních chyb, které soupeř nekompromisně trestal. Nutno podotknout, že byli hodně silní na míčku a z toho ty chyby pramenily. Trošičku mě mrzí 3. lajna, která podala ve 3. třetině super výkon, rozhýbali to a v prvních dvou třetinách měli tu smůlu, že hráli pokaždé s jinou obranou.
60:00 Střely celkem: 20 - 17
60:00 Střely ve 3. třetině: 8 - 4
59:59 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FBC ČPP OSTRAVA na 5 minuty za hrubost
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:37 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Karel Pergler družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
58:21 Svou chybu si Kotilainen sám napravil, ale poté fauloval a Ostrava přichází o míček.
57:02 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:9
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #9 Wojciech Malajka bez asistence (5:9)
57:02 Malajka parádně z otočky zakončuje za záda Rebra.
56:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra bez asistence (4:9)
55:52 FBC opět v šesti.
55:15 Po ztrátě míčku se Ostrava zatím jen brání.
53:36 Ostrava to zkouší v šesti.
53:34 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
53:12 Ostrava asi chytla druhý den a hraje velmi dobře.
52:02 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:8
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #43 Michal Sládek (4:8)
51:58 Ondrušek v samostatném úniku nic nevymyslel, protože mu odskočil balónek.
50:27 Výkon třetí ostravské lajny je zatím velmi dobrý, Chodov má problémy na ně hrát.
48:21 Zápas začíná být velmi vyhrocený.
47:31 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:8
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #38 Jan Daniš (3:8)
47:09 Kotilainen s Malajkou vymysleli krásnou akci, druhý jmenovaný však ve finále netrefil bránu.
45:11 Sládek bohužel nedává další jasnou šanci.
44:47 Sládek zastavuje počínání Majera a bere svůj tým do protiútoku.
43:51 Nyní se hraje ze stany na stranu.
42:29 Na scénu se dostává i třetí lajna Ostravy, zatím se drží.
41:32 Bauer vyslal ránu, která však letí mimo.
40:29 Na míčku začíná třetinu opět Chodov.
40:00 Střely ve 2. třetině: 8 - 6
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:46 Zajímavý pokus Šindlera Rebro zkušeně vyráží.
36:58 Ostrava se ještě nevzdává a chce s výsledkem ještě něco udělat.
35:38 Chodov nikam nespěchá, pražští obránci si nahrávají v pohodě na své polovině.
34:22 Ostrava obléhá útočnou polovinu, snad něco vymyslí.
33:24 Lipový zkusil stejnou střelu, ale z druhého mantinelu. Tentokrát to bohužel gól nebyl.
32:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Ondřej Mikeš, asistoval #68 Marek Matejčík (2:8)
31:38 Přečíslení Ostravy zablokoval M. Koutný.
29:49 Malajka nešťastně rozeznívá pouze tyč.
29:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #26 Tomáš Sýkora (2:7)
29:23 Ondrušek začal kouzlit a lehce překonal gólmana po zemi.
28:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Jiří Koutný, asistoval #14 Ondřej Vošta (2:6)
28:10 Chodov na sebe nenechal dlouho čekat.
27:28 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #17 Marek Lípový, asistoval #43 Michal Sládek (2:5)
27:15 Teď se nějakou dobu hrálo pouze na středu hřiště, kde probíhaly souboje o míček.
25:33 Sládek nedává 100%ní šanci, kdy přestřeluje úplně prázdnou bránu.
24:04 Hosté mají velmi účinné přechody do útoku a lehce se dostávají přes ostravskou obranu.
22:56 Chodov velmi dobře brání, domácí nemají šanci se k Rebrovi dostat,
22:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Jiří Koutný, asistoval #27 Martin Řezáč (1:5)
21:32 Rebro parádně vychytal pokus Sládka, který zkoušel trefu ze vzduchu.
20:53 Domácí jsou pod tlakem od začátku třetiny.
20:00 Střel v 1. třetině: 4 - 7
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #27 Martin Řezáč (1:4)
18:09 Vošta zakončoval takzvaně do prázdné kuchyně, Laja neměl moc šancí.
17:33 Ostrava se nyní drží zkrátka, kombinuje na vlastní polovině a nechce udělat chybu.
16:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #32 Martin Koutný (1:3)
15:44 Další těžké chvíle pro Ostravu, nakonec z pokusů Chodova nic nebylo.
14:15 Dva rychlé góly a rázem vede Chodov.
14:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #32 Martin Koutný (1:2)
14:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #14 Ondřej Vošta (1:1)
13:11 Protiútok se Ostravě vůbec nepovedl, Sládkovi sjel míček z hole a nakonec si balónek přivlastnili hosté.
11:39 Chybu Juhaňáka hasí Lipový.
10:24 Rychlý přechod Chodova šikovně přerušil Posselt.
09:02 Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
07:38 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #65 Jiří Bauer (1:0)
07:38 Náramná akce domácích končí zaslouženě brankou.
07:01 Hraje se opravdu nahoru dolů ve velmi vysokém tempu.
05:56 Nyní je na míčku Chodov a kombinuje ve svém obranném pásmu.
04:41 Ostrava drží míček na vlastní polovině.
03:44 Kašovský hrdinsky blokuje střelu Posselta.
02:42 Pořádná bomba Bauera z první letěla bohužel nad.
01:39 Hra je od začátku velmi rychlá.
00:33 Zajímavou akci Ostravy zastavuje Krbec.