• 60 59:59
    13:9
    (Gold)

FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno 13:9
branky: 4. Jakub Šárka, 4. Filip Forman, 11. Filip Forman, 18. Filip Forman, 31. Jakub Šárka, 36. Filip Forman, 37. Matyáš Krebner, 40. Marek Ďopan, 46. Mikuláš Forman, 48. Pavel Čihák, 52. Viktor Kopecký, 58. Filip Folauf, 59. Pavel Čihák - 4. Vít Máček, 4. Lukáš Vlach, 12. Matěj Hronek, 22. Marek Fuchs, 24. Lukáš Jalový, 48. Lukáš Jalový, 53. Luděk Ondráček, 56. Martin Nagy, 60. Luděk Ondráček; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:6 + Vít Máček (HAT) OS; využití: 3:1; diváků: 523; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 11 - Filip Kejík 22; po třetinách: 4:3, 4:2, 5:4
60:00 Komentář trenéra hostí (Marka Fialy): Dát 9 branek a prohrát zápas je v našem případě šílenost. Dostali jsme hodně laciných gólů z předbrankového prostoru. Zápas rozhodla naše nedisciplinovanost, kterou soupeř potrestal a vytvořil si náskok, který se udržoval do konce zápasu. Oboustranně hodně divoké utkání, které jsme mohli zvládnout a je škoda, že jsme neuspěli. Soupeři díky za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích (Martina Formana): Divoký zápas, hodně gólů, hodně přesilovek, hodně všeho! Doufám, že to byl pro všechny diváky z PFC zajímavý zážitek. Osobně moc děkuji Hattricku za to, že jsme to mohli uskutečnit. Těšíme se v pondělí v TV. Díky!
60:00 Střely po třetí třetině : Bohemians - 13 ; Brno - 5.
59:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 13:9
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #11 Oliver Gold (13:9)
59:59 Po dlouhém tlaku Brna se nakonec podařilo vstřelit gól a to v poslední sekundě utkání.
58:20 GÓL FbŠ Bohemians! 13:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #98 Kryštof Krbec (13:8)
57:55 Vyloučen hráč #17 Viktor Kopecký družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
57:41 Vyloučen hráč #36 Luděk Ondráček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání
57:11 GÓL FbŠ Bohemians! 12:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #9 Matyáš Krebner (12:8)
57:11 Filip Folauf se dostává k míčku a střílí svůj první gól v superlize florbalu.
55:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 11:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #36 Luděk Ondráček (11:8)
55:43 Brnu se hra v šesti vyplácí a skórují další gól.
54:58 Hosté se pokoušejí hrát šest na čtyři.
54:01 Vyloučen hráč #17 Viktor Kopecký družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zvedání florbalky
54:01 Zbytečné vyloučení na straně domácích umožňuje hrát Brnu početní výhodu.
52:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 11:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #27 Martin Nagy (11:7)
52:35 Je vidět, že hosté mají ještě přesnou mušku a precizní střelou pod tyčku snižují gólový stav.
51:47 GÓL FbŠ Bohemians! 11:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #84 Marek Ďopan (11:6)
51:47 Hra v šesti se hostům nevyplácí a inkasují další gól.
51:25 Brno se pokouší o hru bez brankáře.
50:33 Dorážka domácích končí pouze mezi nohama gólmana.
47:37 GÓL FbŠ Bohemians! 10:6
47:37 Bohemka nezůstává pozadu a zvyšuje brankový rozdíl.
47:19 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 9:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový bez asistence (9:6)
47:19 Hned po vybraném oddechovém čase Brno z rozehrávky střílí a skóruje další gól.
47:16 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
45:11 GÓL FbŠ Bohemians! 9:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Mikuláš Forman, asistoval #39 Lukáš Kuncman (9:5)
45:11 Bohemka si vytváří přečíslení tři na jedna, ale po jedné přihrávce přichází střela, která trefuje pouze pravou tyčku branky.
45:11 Domácí si vytváří další šanci a backhendovou stranou hole střílí branku přesně nad nohu gólmana.
43:33 Bohemians stále drží balónek a pokouší se o další dorážku, která se ale nevydařila.
41:52 Další nevydařená střela domácích.
40:12 Bohemka z brněnské obrany rychle získává míček a dvakrát se pokouší o zakončení, ale míček nakonec končí za mantinely.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Brno.
40:00 Střely po druhé třetině : Bohemians - 14 ; Brno - 4.
39:28 GÓL FbŠ Bohemians! 8:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (8:5)
39:28 Bohemians si začínají vytvářet víc šancí a poslední minuty druhé třetiny tráví na polovině soupeře a střílí další gól.
36:07 GÓL FbŠ Bohemians! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #81 Filip Forman (7:5)
36:07 Je vidět, že domácím přesilovky opravdu svědčí a skórují další gól.
35:35 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #7 Patrik Šebek (6:5)
35:35 Bohemka si poradila s první přesilovkou a využívá jí.
35:19 Vyloučen hráč #36 Luděk Ondráček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
35:19 Vyloučen hráč #70 David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
35:19 V jednom střídání se Brno dopouští dvou faulů sekáním a umožňují domácím hrát početní výhodu pět na tři.
34:30 Vyloučen hráč #27 Martin Nagy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
33:42 Vyloučen hráč #9 Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
33:42 Hráči obou týmů se pošťuchují v rohu, ale Bohemians výrazněji a dostávají za to dvě minuty za nesportovní chování.
33:13 Brno se pokouší o střely a dorážky, ale Bohemka všechny pokusy o gól zastavuje.
30:19 Jakub Šárka dostal možnost jet nájezd a také jí patřičně využil, skóre srovnává střelou do šibenice.
30:18 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka z trestného střílení (5:5)
30:18 Bohemka si vytváří přečíslení dva na jedna, ale hráč Brna zalehl do přihrávky a domácí čeká nájezd za hru na zemi.
28:40 Hosté zvládají odehrané oslabení a neinkasují žádný gól.
26:26 Vyloučen hráč #76 Vít Máček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest
26:26 Vyloučen hráč #76 Vít Máček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
26:26 Člen realizačního týmu Brna David Sládeček dostává osobní trest za nesportovní chování.
25:46 Domácí střílí a snaží se dorazit, míček ale končí za brankou.
23:07 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový, asistoval #88 Matěj Hronek (4:5)
23:07 Brno si vytváří další šanci a poprvé za zápas jdou do vedení.
21:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #36 Luděk Ondráček (4:4)
21:59 Hosté využívají přesilovku a srovnávají stav utkání.
21:39 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
21:39 Bohemians faulují a umožňují Brnu hrát přesilovku.
20:57 Bohemka si také vytváří šanci, ale netrefují prázdnou branku.
20:37 Brno střílí ale míjí branku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely po první třetině : Bohemians - 7 ; Brno - 11.
17:58 GÓL FbŠ Bohemians! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #9 Matyáš Krebner (4:3)
17:58 Filip Forman si počkal na pohyb protihráče a zkušeně střílí gól přes zeď pod golmanovu ruku a připisuje si dnešní první hattrick.
17:20 Vyloučen hráč #88 Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
17:20 Brno fauluje sekáním u mantinelu a Bohemku čeká dvouminutová početní výhoda.
15:16 Domácí se pokouší o dorážku na velkém brankovišti, šance ale končí faulem na brankáře.
15:11 Právě dochází k ostrému střetu před pořadatelským stolkem, kterou odnáší hráč Brna a drží se za pusu.
13:34 Bohemka se pokouší vstřelit gól, ale ani jednu ze tří šancí neproměňuje.
11:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #88 Matěj Hronek, asistoval #12 Marek Fuchs (3:3)
11:33 O minutu později si hosté vytváří přečíslení a znovu dorovnávají.
10:31 Uvidíme, jestli Brno dokáže opět vyrovnat stav.
10:30 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #44 Pavel Čihák (3:2)
10:30 Bohemians byli vytrvalejší a počkali si na dobrou šanci, kterou proměňují a znovu se ujímají vedení.
09:55 Bohemka ukazuje, že dokáže zvýšit tempo a vytváří si šance, ale netrefuje poloprázdnou branku.
09:17 Domácí zbytečně ztrácí míček na půlce a posílají Brno do další šance.
06:13 Na obou stranách jsou vidět šance, ale hosté se více tlačí do koncovky.
04:00 Je vidět, že oba týmy se dnes snaží za každou cenu vyhrát a dát největší počet gólů, takovou smršť během necelých 4 minut jsem dlouho neviděl.
03:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #8 Lukáš Jalový (2:2)
03:55 Brno nechce zůstat pozadu a dorovnává brankový stav téměř stejným způsobem, jako u jejich předchozího gólu.
03:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #76 Vít Máček, asistoval #11 Oliver Gold (2:1)
03:34 Hosté si ale nenechají níc líbit a vstřelený gól oplací trefenou prázdnou brankou.
03:08 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman bez asistence (2:0)
03:08 Bohemka vyhrává buly a míček ihned posílá dopředu, kde zaskakuje nepřipravenou obranu a střílí další gól.
03:01 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #9 Matyáš Krebner (1:0)
03:01 Domácím se povedla přihrávka přes osu hřiště a připisují si první gól utkání.
00:42 Bohemians stříli na branku a pokouší se o dorážku, ale míček končí v rohu, kde dochází k faulu Brna.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.