• 59 58:03
    3:5
    (Pešat)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice 3:5
branky: 1. Matěj Kostka, 51. Lukáš Pešat, 59. Peter Nehila - 16. Ivo Teichman, 31. Jan Kourek, 35. Jan Kourek, 52. David Žáček, 57. Přemek Pakosta; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1 + Peter Nehila (OTR) 5:3; využití: 0:1; diváků: 428; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 10 - Martin Haleš 32; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:2
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích Miroslava Koníčka 2/2: Pokud nebudeme proměňovat nabídnuté šance, tak nebudeme vyhrávat a v závěru budeme bojovat o play off. Každý z nás si musí šáhnout do svědomí a začít u sebe. Děkujeme divákům a přejeme všem hezké svátky. V novém roce budeme chtít být větší zabijáci.
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích Miroslava Koníčka 1/2: V zápase, kde jsme si chtěli udělat hezké Vánoce, jsme si přidali další vrásky. Každý z nás věděl, že Pardubice nesmíme podcenit, že umí hrozit z brejků. A to se ukázalo, z úplného minima vytěžili maximum.
60:00 Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla: Výhra na půdě pátého týmu tabulky se rozhodně počítá a já si já hodně cením i proto, že byla opravdu tvrdě odpracovaná a týmově vybojovaná. Jsem rád, že jsme navázali na bojovnost v obraně na páteční zápas a vydrželi jsme to celých 60 minut. Všem přejeme pohodové a klidné Vánoce a těšíme se na rok 2020.
60:00 Střely ve třetí 11:6 pro šelmy. Celkově 35:15.
59:37 Ještě to mohla být one-goal-game, ale Kvapil netrefil prázdnou bránu ve velké šanci.
58:03 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #99 Peter Nehila, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:5)
58:03 Tohle už byla povinnost proměnit.
57:50 Haleš vyráží další Gálův pokus.
56:57 GÓL Sokoli Pardubice! 2:5
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #37 Přemek Pakosta bez asistence (2:5)
56:57 Pakosta trefuje opuštěnou klec.
55:43 Brána domácích prázdná a rovnou ji jeden z hostí těsně minul.
55:37 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
54:47 Petrův dobrý blok při právě končící přesilovce soupeře.
53:23 Haleš zůstal v postoji, díky čemuž zůstává stav beze změny.
52:46 Vyloučen hráč #89 Jan Bílý družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:26 GÓL Sokoli Pardubice! 2:4
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #83 David Žáček, asistoval #21 Ivo Teichman (2:4)
51:26 Se štěstím, ale Pardubky znovu vedou o dva.
50:11 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #22 Filip Hrabal (2:3)
50:11 2:3!
48:48 Szweda se stihl vrátit a zblokovat střelu z boku.
48:11 Pacin skvěle proti ráně příklepem.
46:44 Vyloučen hráč #66 David Petržela družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za držení
46:44 Vyloučen hráč #42 Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
46:44 Vzájemný souboj a jde se do čtyřech.
46:06 Michajlovič se výborně vytasil proti šanci Pardubic.
45:23 Kostka sražen ve stylu MMA.
44:03 Trochu se nám ta hra přiostřuje.
42:26 Nagy z dálky, soudě podle jeho dnešního výkonu nemůže tohle Haleše výrazněji ohrozit.
40:30 Uvidíme, jestli Panteři v (nejspíš) poslední třetině roku zvrátí nepříznivý stav.
40:00 15:3 ve druhé na střely, přesto je stav jaký je.
39:05 Šelmy přitvrzují, hosté se zatím brání úspěšně.
38:36 Nehila chvíli sám, ale Haša na něj náhru neprocpal.
34:31 GÓL Sokoli Pardubice! 1:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #18 Lukáš Kučera (1:3)
34:31 Opět nedáš, dostaneš, domácí hoří na skvělém Halešovi a na druhé straně z přečíslení vedou Pardubky už o dva góly.
34:02 Střela od mantinelu trefila jen tyč.
30:27 GÓL Sokoli Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #35 Lukáš Slabý (1:2)
30:27 Nedáš, dostaneš.
30:18 Vykopal se ve velké šanci rozhodl zakončit sám a Haleš se opět předvedl.
29:25 Nejdřív Pšenčík a teď Koláčný prověřili Haleše.
28:58 Haleš pěkně zasáhl rukou, golmani jsou zatím hvězdami utkání.
27:52 Červenka pěkně hledal Gála do šance, ten jemně tečoval nad.
26:07 Výborné zákroky z dorážek na obou stranách.
24:35 Signál při standardce domácím nevyšel.
22:42 Na jedné straně Szweda napravil svoji chybu, na druhé Červenka v šanci, Haleš pozorný.
21:39 Petřík blokuje Kučerův pokus.
20:00 Střely 9:6 pro šelmy.
19:19 Kostka v pěkně šanci, ale orazítkoval jen tyč.
18:55 Domácí se zapomněli vzadu a měli štěstí, že Pardubky situace 2 na 1 neproměnili.
17:44 Vykopal pumelicí z půlky těsně minul.
17:21 Pšenčík dobře blokoval po chybě svého kolegy.
17:06 Panteři v pěti.
16:37 Prix ze střední vzdálenosti vedle.
15:48 GÓL Sokoli Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #37 Přemek Pakosta (1:1)
15:48 Krásný cross a je vyrovnáno.
12:55 Vyloučen hráč #83 David Žáček družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
12:55 Tak pro změnu situace 4 na 4.
12:06 Vyloučen hráč #99 Peter Nehila družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 5 minuty za sekání
12:06 Pětiminutový trest pro šelmy.
10:38 Dvojice Jurčík-Koláčný se teď neúspěšně pokusila vyšachovat obranu Pardubic.
09:41 Se střelou od mantinelu teď měl Michajlovič potíže.
09:02 Pešat pěkně založil útok, Hrabal ale poté nedokázal dostat náhru na nehlídaného Kvapila.
07:50 Hosté budou mít standardku z nebezpečné vzdálenosti.
05:58 Pešat zkusil Haleše překvapit z úhlu, což nevyšlo.
05:08 Szweda pěkným obranným zákrokem napravil vlastní chybu.
03:57 Jurčík nezpracoval dobře rychlou náhru..
03:10 Trestné střílení družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #22 Filip Hrabal.
03:10 Trestné střílení..
00:44 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:0)
00:44 Pešatův první pokus Haleš kryl, následně už je to 1:0.
00:00 Zdravím z Otrokovic, naposled v roce 2019 se dnes lidé v Otrokovicích mohou sejít na superligový florbal. Soupeřem jim dnes je poslední tým tabulky, tedy Pardubice, tak uvidíme, jestli šelmy Sokoly zkrotí a potvrdí roli favorita.