4:5
    Milan GARČAR
    (Marvánek)

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 4:5p
branky: 14. Jakub Šárka, 22. Matyáš Krebner, 30. Jakub Šárka, 37. Vojtěch Zezulka - 17. Kristián Kozák, 32. Michal Pažák, 45. Jakub Kolstrunk, 56. Marek Zouzal, 65. Milan Garčar; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3 + Filip Forman (BOH) 5:5; využití: 3:1; diváků: 613; zásahy brankářů: Michal Kotouček 24 - Martin Beneš 16; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra hostí Radka Skaličky: První dvě třetiny se nám nedařilo dostat do hry. Zvýšená aktivita ve třetí třetině nám pomohla zápas vyrovnat a poté i zvrátit. Děkujeme našim fanouškům, kteří nás skvěle podporovali.
65:00 Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Dnešní utkání nabídlo atraktivní florbal, Sparta od začátku zápasu nastoupila velice aktivně, hráli krásný rychlý moderní florbal se spoustou střel a šancí, my jsme to nedokázali ubránit a i přes hezké příležitosti z protiútoků jsme odešli poraženi. Musíme přes Vánoce zapracovat.
65:00 Střely na branku v prodloužení: Bohemians 0 : Sparta 4
64:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #24 Jan Marvánek (4:5)
64:43 Garčar trefuje horní růžek a rozhoduje dnešní utkání.
64:00 Krbec dokázal našetřit vteřinky pro domácí.
62:59 Marvánkovu střelu Kotouček vyráží.
62:28 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 5 minuty za hrubost
62:28 Sparta hraje přesilovku, zatím 4na3 - Beneš zůstává v brance.
61:46 Pokračujeme klasicky 3na3, Bohemka odvolává brankáře.
61:35 Sparta ve 4.
61:02 Křenek trefuje tyč odkryté brány.
60:10 Bohemka odvolává brankáře a hraje 5na3.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Bohemians 5 : Sparta 8
60:00 Bohemka bude začínat prodloužení přesilovou hrou 4na3.
59:59 Buršík mohl rozhodnout, ale přestřeluje.
59:35 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
59:20 Timeout FbŠ Bohemians
59:00 Poslední minuta
57:35 Šebek se tlačil před bránu.
57:15 Bohemka v plném počtu.
55:16 Následně za nesportovní chování vyloučen domácí trenér Jedlička, trest si odpykává za něj hráč Mikuláš Forman.
55:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #81 Matěj Čermák (4:4)
55:15 Vyloučen hráč #12 Mikuláš Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
55:15 Nejprve v obrovské šanci Šárka, z následného brejku srovnává skóre Zouzal.
54:35 Sparta zamkla domácí a snaží se ze všeho střílet.
54:09 Brejk Bohemky, Čihák bekendem těsně míjí.
53:25 Kopecký z první, míček ale do brány nedostal
52:30 Sparta na míčku a dobývá zelenobílou obranu.
50:48 Bohemka v plném počtu.
50:26 Další prudká střela Marvánka, tentokrát do tyče.
49:57 Bohemka na míčku a střídá.
49:20 Prudkou střelu Marvánka skvěle vyráží Kotouček.
48:48 Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
46:42 Sparta vysunula napadání ve snaze získat míček co nejdříve zpět na svoje florbalky.
45:33 Hra se nám nyní zrychlila a vidíme pěkné akce na obou stranách.
44:51 Bohemka teď v šanci 3na1, ale ani dorážka Šárky bekendem gólem nekončí.
44:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #81 Matěj Čermák (4:3)
44:02 Kolstrunk sám na středu a střelou na zadní tyč snižuje na rozdíl jediného gólu.
43:30 Pažák vzduchem z první na Ujhelyho, ten přestřeluje prázdnou bránu.
43:02 Filip Forman se krásně uvolnil na mantinelu a jen těsně míjí branku Sparty.
42:04 Juha jen do boční konstrukce.
41:38 Sparta vstoupila do poslední části stažením sestavy na 2 formace.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: Bohemians 8 : Sparta 10
39:38 Buršík získal míček na půlce a šel sám na Beneše, překonat ho však nedokázal.
38:49 V dobré šanci Pažák a po něm Ujhelyi, skóre se však nemění.
37:45 Bohemka opět kombinuje na míčku a kontroluje tak hru.
36:44 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #81 Filip Forman (4:2)
36:44 Sparta si nedokázala po návratu Krebnera rozebrat hráče a Bohemians kombinují až do prázdné brány.
36:41 Krebner je zpět na hřišti.
36:21 Domácí obrana zatím perfektní.
35:16 V obrovské šanci domácí Dobisík, míček mu však přeskočil čepel.
34:41 Vyloučen hráč #9 Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
34:31 Šebek v další šanci, opět ztroskotal na Benešovi.
33:38 Sparta rozehrává z rohu až na svoji polovinu.
32:30 Vzápětí v samostatném úniku Šebek a jen těsně míjí levou tyčku.
32:22 Sparta v další šanci, Bohemka však dokázala tuto situaci vyřešit.
31:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #28 Michal Zeman (3:2)
31:46 Po několika střelách doklepává do branky Pažák a snižuje stav utkání.
31:00 Bohemka rozvážně rozehrává a drží se na míčku.
29:24 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #81 Filip Forman (3:1)
29:24 Šárka opět střelou na bližší tyč využívá přesilovku.
29:01 Vyloučen hráč #24 Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
28:20 Sledujeme nepřesnosti na obou stranách.
26:50 Ujhelyi z první vysoko přestřeluje.
25:07 Sparta v plném počtu
25:01 Šárka doráží, ovšem míček do sítě nedostal.
23:07 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování
23:07 Kolstrunk si hrál s míčkem po odpískání a je vyloučen.
22:31 Tvrdý souboj Garčara a Zezulky.
21:04 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #7 Patrik Šebek (2:1)
21:04 Šebek krásně našel na zadní tyčce Krebnera a ten využívá i druhou přesilovku domácích.
20:43 Zatím se ji však nedaří a Sparta šetří čas.
20:01 Bohemka na míčku a rozehrává svoji druhou přesilovou hru.
20:00 Vítězem Prague penalty challenge, jehož finále jsme mohli sledovat o přestávce, se stává Matěj Pokorný.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Bohemians 7 : Sparta 7
19:52 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
19:24 Po hrubých chybách na obou stranách se do velké šance dostal Jakub Buršík, ovšem střílí mimo tyče.
18:38 Bohemka třemi krosy rozebrala obranu Sparty, bohužel však pěknou akci nezakončila střelou.
17:44 Sledujeme oboustranně opatrnou hru.
16:00 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kristián Kozák, asistoval #95 Matěj Pruner (1:1)
16:00 Pruner vypresoval míček a Kozák srovnává skóre.
15:00 Bohemka teď zamkla Spartu na jejich polovině.
13:14 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
13:14 Šárka střelou na bližší tyč posílá Bohemku do vedení.
12:30 V první šanci v přesilovce Buršík, Beneš vyráží.
12:09 Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
12:09 Vzápětí Juha zbytečně fauluje
12:05 V další velké šanci Juha
11:30 Kotouček vychytal osamoceného Čermáka.
09:15 Zezulka těsně míjí pravý roh sparťanské brány.
08:49 Kopecký krosem našel Šárku, ten však než si míček zpracoval, tak byl pokryt obranou Sparty.
08:04 Menší strkanice mezi Prunerem a Formanem.
06:20 Garčar se natahoval jednou rukou po míčku, branku ale netrefil.
05:48 Oba týmy hrají zatím opatrně se snahou hlavně nechybovat.
03:15 Ďopan ztratil míček, Ujhelyho vychytal Kotouček.
02:07 Sparta vytáhla presink, nicméně Bohemka ho snadno přehrála a v dobré šanci se ocitl Kryštof Krbec.
00:23 V první šanci Viktor Kopecký, Beneš vyráží
00:00 Ještě před samotným začátkem utkání byl oceněn Jakub Šárka za 200 bodů v základní části Superligy.
00:00 Zdravím z Podvinného Mlýna, kde se v dnešním televizním utkání utkají tradiční pražští rivalové Bohemians a Sparta. Zároveň se jedná o sousedy v tabulce, takže o náboj máme hned od začátku postaráno.