17:4
    Petr MAJER
    (Eremiáš)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokoli Pardubice 17:4
branky: 11. Tom Ondrušek, 11. Daniel Eremiáš, 23. Daniel Eremiáš, 24. Daniel Maxa, 26. Martin Řezáč, 31. Marek Vávra, 37. Mikuláš Krbec, 42. Ondřej Vošta, 44. Ondřej Vošta, 45. Petr Majer, 45. Mikuláš Krbec, 49. Petr Majer, 54. Daniel Eremiáš, 56. Tom Ondrušek, 56. Martin Řezáč, 60. Marek Vávra, 60. Petr Majer - 16. Ivo Teichman, 16. Patrik Petr, 48. Tomáš Dlesk, 58. Přemek Pakosta; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 15 - Martin Haleš 20, Jakub Levínský 3; po třetinách: 2:2, 5:0, 10:2
60:00 Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla: Jsem zklamaný z toho, jaký výkon jsme dnes podali a jak jsme se tu prezentovali. Pro to neexistuje omluva, ani naše současné rozpoložení a situace. Byli jsme naivní, slabí v soubojích a vyrobili neskutečné množství chyb, které Chodov nemilosrdně trestal.
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: 'Od druhé třetiny jsme zjednodušili hru a projevilo se to na počtu gólových situací, které jsme dnes proměňovali. Skvělý výkon od mladých pušek a pokladník se raduje. Doufám, že to pro Pardubice bude pomyslné dno, od kterého se odrazí, protože na superligovou mapu tenhle klub patří.'
60:00 Střely celkem: Chodov 40, Pardubice 19
60:00 Střely ve třetí třetině: Chodov 15, Pardubice 8
59:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 17:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #77 Daniel Eremiáš (17:4)
59:04 Klasická souhra Vávra-Ondrušek opět skóruje
59:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 16:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (16:4)
57:36 GÓL Sokoli Pardubice! 15:4
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #37 Přemek Pakosta, asistoval #47 Adam Šmíd (15:4)
56:12 Sýkora netrefil odkrytou branku, ale vzhledem k průběhu zápasu ho to asi nebude mrzet
55:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 15:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #77 Daniel Eremiáš (15:3)
55:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #14 Ondřej Vošta (14:3)
53:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #84 Petr Majer (13:3)
50:53 Chodov už hraje v 5
48:54 Pardubice si zahrají první přesilovou hru v dnešním zápase
48:53 Vyloučen hráč #68 Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
48:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer bez asistence (12:3)
47:25 Jen co Tomáš Dlesk vyběhl z trestné lavice, už slavil svůj vstřelený gól
47:24 GÓL Sokoli Pardubice! 11:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #24 Tomáš Dlesk, asistoval #21 Ivo Teichman (11:3)
45:20 Chodov si zahraje už třetí přesilovou hru v tomto zápase
45:19 Vyloučen hráč #24 Tomáš Dlesk družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost
44:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #68 Marek Matejčík (11:2)
44:49 Střídání brankáře. Nový brankář #55 Jakub Levínský družstva Sokoli Pardubice
44:30 Timeout Sokoli Pardubice
44:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #27 Martin Řezáč (10:2)
43:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta bez asistence (9:2)
42:48 Po neshodě obránce a gólmana Pardubic rozehrával Chodov volný úder z velkého brankoviště, ale na pardubickou obranu nevyzráli
41:58 Tečovanou střelu vyrazil gólman Pardubic až za mantinel
41:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #12 Dan Kašovský (8:2)
40:01 Úvodní bule pro Chodov
40:00 Střely ve druhé třetině: Chodov 15, Pardubice 4
38:04 Chodov kontroluje zápas a Pardubice mají velké potíže, aby se vůbec dostaly k míčku
36:05 Po chybě v pardubické rozehrávce skóroval Krbec a skóre utkání je 7:2
36:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Mikuláš Krbec bez asistence (7:2)
34:11 Tentokrát ale Chodov nevyužil přesilovku a už se hraje 5 na 5
32:12 Dalšího dvouminutového přestupku se dopustil jeden z hráčů Pardubic
32:11 Vyloučen hráč #83 David Žáček družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
30:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #26 Tomáš Sýkora (6:2)
30:02 Chodov rychle využil přesilovku a už vede o 4 branky
29:24 Vyloučen hráč #24 Tomáš Dlesk družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání
27:48 Chodov je většinu času na balónku a nepouští Pardubice do útoku
25:57 Pardubice nevyužily akci 2 na 1
25:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
23:57 Chodov je jednoznačně lepší
23:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #89 Mikuláš Krbec (4:2)
22:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #27 Martin Řezáč (3:2)
15:27 GÓL Sokoli Pardubice! 2:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #98 Radek Formánek (2:2)
15:11 GÓL Sokoli Pardubice! 2:1
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #83 David Žáček (2:1)
09:55 Škeřík střílel z dálky, ale domácí gólman ho v klidu vychytal
08:10 Jeden z pardubických obránců získal míček na svojí polovině a vyrazil do útoku, ale přes chodovské obránce se nedostal
06:14 Po nájezdu se míčku zmocnil Chodov
05:54 Trestné střílení družstva Sokoli Pardubice neproměnil #47 Adam Šmíd.
05:31 Chodov rozehrával z nebezpečného prostoru, ale Pardubice bez problému ubránily
03:53 Chodov napadá Pardubice až za jejich brankou, ale ty balónek udržely
02:35 Majer nedokázal trefit odkrytou branku
01:24 Chodov si dlouho budoval šanci, ale pardubičtí jim jejich úmysl překazili
00:01 Úvodní bule pro Chodov
00:00 Vítáme Vás u dnešního on-line přenosu ze 17. kola nejvyšší české florbalové ligy, dnes netradičně z náchodské Plechárny, kde se utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a SOKOLI PARDUBICE.