• 57 56:33
    2
    Jan OTTA

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC ČPP OSTRAVA 2:7
branky: 9. Marian Jelínek, 19. Marian Jelínek - 10. Marek Zapletal, 11. Michal Sládek, 15. Dominik Kaloč, 26. Dominik Kaloč, 28. Michal Sládek, 45. Michal Sládek, 49. Dominik Eichner; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 15 - Jan Binder 17; po třetinách: 2:3, 0:2, 0:2
60:01 Komentář trenéra hostí pana Svačinky: 'Dnes nám dokonale vyšel herní plán, který jsme si stanovili před zápasem, bohužel jsme nehráli o 6 bodů, ale hrajeme každý zápas o existenci. Musím smeknout před klukama, že k bojovnosti přidali i florbalovou nadstavbu. Musíme podat stejný výkon i o víkendu, který je pro nás velmi důležitý, pohár ve středu neřešíme. Děkuji i soupeři, rozhodčím a divákům.'
60:00 Komentář trenéra domácích, Michala Kotlase: 'V první třetině jsme začali slušně, bohužel byl soupeř produktivnější a z našich šancí jsme více nevytěžili. Od druhé třetiny nás Ostrava předčila ve všech činnostech. S takovým výkonem nemůžeme myslet na playoff. Pokud jsme se ve zbytku zápasu dostali do šancí, končily mimo nebo na dobře chytajícím Binderovi. Přeji soupeři klidnou D1.'
56:33 Vyloučen hráč #47 Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování
54:07 Domácí přistoupili k hře bez gólmana.
53:47 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
52:15 Zatímco šance hostí se rojí jako houby po dešti, domácí se do šancí dostávají stále více obtížněji a zakončují nepřesně.
48:18 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:7
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:7)
46:58 FBC Ostrava dnes hraje v opravdové herní pohodě.
45:55 Přestože se to nemusí zdát, vidíme poměrně zodpovědnou hru našich obránců, kteří často zvládnou dobře vyřešit 2 na jednoho, ale následně nezvládneme vykombinovat.
44:40 FBC Ostrava dnes předvádí pěknou hru, míček jim neodskakuje tolik jako domácím hráčům, vedou v osobních soubojích a u míčků bývají dříve. SKV zatím nezvládá přerušovat hru hostujícího celku, získat balon a zahájit protiakci.
44:04 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #18 Dominik Klimscha (2:6)
41:32 Domácí stáhli hru na dvě pětky.
35:17 FBC Ostrava teď na polovině domácích předvedlo několik nepřesných střel, díky kterým si drží stále pouze tříbrankový náskok.
32:50 Borci v modrém teď znovu delší dobu na míčku kombinují na obranné polovině domácích.
30:10 Domácí si zahrají první přesilovou hru, ta ovšem nepřináší větší šance.
28:26 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
27:20 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:5)
27:00 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
27:00 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
26:45 FBC Ostravana hřišti nijak nedominuje, spíše si akce vypracovává trpělivou hrou.
25:08 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #17 Marek Lípový (2:4)
25:08 Ne příliš přesná nahrávka, která ovšem vedla k parádní střele pod víko.
23:08 FBC Ostrava teď velmi obezřetně při rozehře, ostatně stejně jako SKV.
19:59 Ještě před koncem první hrací třetiny ohrozil branku hostí Hanák.
18:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Marian Jelínek, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (2:3)
17:30 SKV teď předvedlo dvě velmi rychlé rozehry, z nichž ani jedna nevedla ke vstřelení branky, při větší přesnosti to ale může být recept na ostravský celek, který nedokázal zareagovat ani na jednu z nich.
15:54 Modří teď mají určitě více ze hry, jsou častěji na balonku a častěji také prověřují domácího brankáře.
14:42 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #71 Ivo Dohnal (1:3)
14:42 Pěkná střela ostravského Marka Lipového z poloviny hřiště mimo branku domácího celku.
12:20 V rychlém sletu teď následovali tři góly, kdy se nejprve prosadil u střely z odraženého balonu Jelínek a následně se z individuálních akcí prosadili ostravští borci.
10:45 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #27 Dominik Eichner (1:2)
09:57 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #88 Marek Zapletal, asistoval #17 Marek Lípový (1:1)
08:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Marian Jelínek, asistoval #76 Jan Svoboda (1:0)
08:29 Svoboda nejprve natáhl a zasáhl brankáře, míčku se ovšem dokázal zmocnit Jelínek, který byl neomylný.
07:12 Vinohrady budou rozehrávat na půlce a budou po delším čase zase u míčku.
06:10 V několika gólových šancích nyní tým FBC Ostrava, který rozehrává z rohu a dál kombinuje.
04:45 První větší šance Vinohrad - Bína zavezl do rohu odkud nahrával do předbrankového prostoru na Linharta, který ovšem pálil vysoko nad brankovou konstrukci.
04:19 Oba celky se střídají v kontrolované hře.
00:30 Bully vyhrál celek hostí, přesto se míčku ujímají domácí.
00:01 Vážení fanoušci Vinohradského florbalu, dovolte mi Vás přivítat u sledování dnešního onlinu.