6:9
    Lukáš HÁJEK
    (Kuczera)

Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:9
branky: 9. Martin Šindelář, 28. Jan Kolísko, 30. Josef Novák, 48. Jakub Kolísko, 58. Martin Šindelář, 59. Martin Pánek - 5. Jiří Besta, 7. Lukáš Řezanina, 9. Marek Bräuer, 27. Jan Šebesta, 38. Lukáš Hájek, 43. Lukáš Hájek, 45. Lukáš Hájek, 55. Lukáš Hájek, 60. Lukáš Hájek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 112; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 17 - Lukáš Souček 15; po třetinách: 1:3, 2:2, 3:4
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Fyzicky velmi náročné utkání. Pozitivní, že jsme ho po této stránce zvládli. Škoda, že jsme po dotažení na 3-4 nedokázali vstřelit vyrovnávací gól. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí Davida Matúše: Dneska otevřené utkání. Díky naši aktivitě jsme si vytvořili velké množství šancí. Některé jsme proměnili, některé nikoliv. Samozřejmě, že naše aktivní hra otvírá okénka vzadu a z toho plynou šance i pro soupeře. Ve většině zápasu jsme drželi zápas ve svých rukách.Zasloužená výhra
60:00 Střely: Tatran 9 - Vítkovice 10
59:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #7 Šimon Kuczera (6:9)
59:49 Hájek zavezl balónek do prázdné branky.
58:55 Vítkovice v držení balónku na straně domácích.
58:30 GÓL Tatran Teka Střešovice! 6:8
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #70 Milan Meliš (6:8)
58:30 Meliš krosovou nahrávkou našel Pánka, který trefuje šibenici.
57:14 GÓL Tatran Teka Střešovice! 5:8
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #79 Martin Pánek (5:8)
57:14 Šindelář v dorážce a trefuje přesně.
56:53 Langer z poloviny hřiště svou tahanou střelou přestřeluje branku.
56:30 Tatran to zkouší v šesti.
55:44 Timeout Tatran Teka Střešovice
54:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #53 Marek Bräuer (4:8)
54:10 Hájek z dorážky trefuje odkrytou branku.
52:10 Sladký v náběhu do druhé vlny dostává nahrávku přímo na střelu z první. Kříž rychlým přesunem svou svatyni kryje.
51:30 Několik střel a dorážek za sebou proběhlo v podání Tatranu.
49:30 Šindelář z volného úderu trefuje pouze blok obrany hostí.
49:20 Hráč hostí byl vyslán do brejku, který jistí Kříž.
47:10 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:7
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #8 Jonáš Kreysa (4:7)
47:10 Kolísko se postaral o to, aby přesilová hra nebyla.
46:40 Tatran v šesti, bude se vylučovat.
45:21 Střela Tomča končí v bloku hostí.
44:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #19 Lukáš Řezanina (3:7)
44:14 Hájek je zkrátka u všeho.
43:57 Pár diskuzí mezi Melišem a rozhodčím.
42:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #88 Jiří Besta (3:6)
42:22 Do prázdné to měl Hájek už jednoduché.
42:14 Dost nepřesných nahrávek v podání Vítkovic.
41:55 Tatran v dlouhém držení balónku.
41:10 Kříž vyráží první střelu v této přesilové hře.
40:20 Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely: Tatran 6 - Vítkovice 7
37:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:5
37:55 Smolný odražený míček končí za zády Kříže.
37:15 Rýpar svou střelou málem prolomil břevno.
36:31 Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
35:48 Besta zachytil dlouhou náhru, která měla být původně na Kreysu, poté se sám vyslal do útoku, kde ho vyčapal Kříž.
34:20 Firda v šanci, ale branku míjí.
31:10 Tlapák čistě vypichuje balónek svýmu protihráči a posílá svůj útok do předu, ze kterého bohužel nic nevzniklo.
29:45 Kolísko si zkušeně poradil s přešíslením 2 na 1.
29:02 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #66 Josef Novák, asistoval #91 Ivan Tomčo (3:4)
29:02 Tomčo ukázkovu zadovkou našel Nováka a ten střílí přesně nad nohu Součka, který tuto střelu už pokrytou neměl.
27:55 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #20 Jan Kolísko, asistoval #70 Milan Meliš (2:4)
27:55 Meliš poslal krosovou nahrávku na nabíhajícího Kolíska, který neskutečným způsobem vymetl levou šibenici.
27:27 Kreysa posílá nahrávku na samotného Sládečka, který trefuje pouze Součka.
26:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #11 Tomáš Sladký (1:4)
26:02 Vítkovice využívají svou přesilovou hru.
25:55 Sladký promarnil kros od Hájka.
25:00 Tlapák otravuje svoje spoluhráče v hlubokém napadání.
24:34 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:57 Vyloučen hráč #31 Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
21:25 Kříž si zapisuje další zákrok.
20:00 Střely: Tatran 6 - Vítkovice 9
19:35 Tatran zvýšil aktivitu napadání.
18:40 Rýpar zkouší střelu z půlky, ale branku minul.
18:01 Střelu Pánka zblokobal Šebesta a balónek se poté proletěl přes celou halu.
17:11 Opakovaný kros tentokrát od Meliše na Šindeláře, který prázdou přestřeluje.
16:12 Kros v podání Langera na Meliše končí vysoce za brankou.
15:39 Vyloučen hráč #13 Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
14:30 Vítkovice zamkli Tatran a trápí je jak kolotočem, tak střelami, které pokrývá Kříž.
10:25 Vítkovice v úžasné šanci, ale díky zákroku Kříže, který zhasil vítkovickou šanci je stav stále1:3.
09:14 Kreysa zkusil potrápit Součka backhandem, ale ten je dnes v dobré kondici.
08:25 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář bez asistence (1:3)
08:25 Šindelář oběhl branku a balónek umístil k tyčce.
08:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #11 Tomáš Sladký (0:3)
07:01 Pohledný přečíslení Tomčo na Kolíska, který končí pod Součkem.
06:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Lukáš Řezanina, asistoval #88 Jiří Besta (0:2)
06:26 Řezanina z poloviny hřiště na bližší tyč.
06:15 Langer natáhl svou střelu a pálí přímo do ruky Součka.
05:50 Sládeček odchází na střídačku se zlomenou florbalkou.
04:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #44 Lukáš Hájek (0:1)
04:19 Besta si naběhl na střed a s Křížem už si věděl rady.
04:12 Často přerušovaná hra, kvůli menším faulům od Tatranu.
03:00 Pánek v první šanci bohužel střílí do bloku.
00:10 Hned po buly byla velká šance pro Tatran. Kreysa na mantinelu vyslal dělovku na Součka, který nohou balónek vyráží.
00:00 Hezký večer ze Stodoly. Za malou chvilku můžete vidět ukázkový online zápasu mezi Tatranem a Vítkovicemi. Přeji příjemnou zábavu.