3:15
    Filip BARUS
    (Slavíček)

PSKC Okříšky-MoBu - Hornets Brno ZŠ Horní  3:15
branky: 6. Jan Račák, 10. Adam Ampapa, 15. Tomáš Kotačka - 1. Patrik Fabián, 4. Lukáš Vašínek, 8. Jakub Matula, 11. Robin Růžička, 14. Jakub Matula, 15. Lukáš Paták, 23. Jakub Matula, 28. Jakub Matula, 31. Vincent Drápal, 35. Patrik Fabián, 39. Robin Růžička, 44. Vojtěch Smutný, 55. Filip Barus, 59. Patrik Fabián, 60. Filip Barus; rozhodčí: Jan Koten - Libor Štěcha; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Lukáš Doležal 39 - Michal Prokeš 25; po třetinách: 3:6, 0:5, 0:4
60:00 Komentář vedoucího domácích: Náš výkon se nezměnil ani v tomto zápase a opět jsme předvedli naši katastrofální hru. Ukázali jsme to co nás provází po celou sezónu. Špatné zpracování míčků, nepřesné nahrávky a nevyužití vyložených gólových šancí. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Dnes není moc co hodnotit, měli jsme možnost zahrát si zápas. Těšíme se na další fázi soutěže a zveme naše fanoušky příští víkend na zápasy playoff v Brně! Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas.
59:59 Střely po 3. třetině - domácí 7, hosté 20
59:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #8 Jan Slavíček (3:15)
58:55 Skvěle vychytaný nájezd. Od gólmana se ozvalo mocné 'jooooooooooooooooooo'. :00000000000000 :)
58:52 Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #15 Jakub Matula.
58:14 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Patrik Fabián, asistoval #15 Jakub Matula (3:14)
56:39 Hosté v plném počtu.
54:39 Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky
54:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:13
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus bez asistence (3:13)
50:08 Domácí hrají v plném počtu.
48:08 Vyloučen hráč #26 David Taflíř družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání
44:49 Další skvělý zákrok domácího gólmana.
43:19 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:12
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #93 Vojtěch Smutný, asistoval #13 Tibor Kučera (3:12)
40:14 Do první střelecké příležitosti se dostali hosté.
40:01 Buly vyhrávají opět hosté.
39:59 Střely po 2. třetině - domácí 12, hosté 20
38:34 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:11
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #27 Matyáš Weinstein (3:11)
34:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Patrik Fabián bez asistence (3:10)
31:14 Domácí gólman předvádí další kvalitní zákrok.
30:16 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:9
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #19 Robin Růžička (3:9)
30:16 Je tu využitá přesilovka.
29:10 Vyloučen hráč #19 Marcel Pospíšil družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za blokování florbalky
27:23 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #89 Patrik Fabián (3:8)
23:55 Novotný nevyužívá samostatný únik.
22:57 A vidíme první zlomenou hokejku na straně hostů.
22:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:7
22:21 S touto střelou gólman domácích nemohl nic dělat.
20:01 Buly opět vyhrávají hosté.
19:59 Střely po 1. třetině - domácí 9, hosté 14
19:15 Domácí zachraňuje tyč.
17:23 Tentokrát skvělý zákrok domácího gólmana.
17:00 Skvělý zákrok hostujcího brankáře.
14:36 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:6
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #21 Tomáš Kotačka, asistoval #75 Adam Ampapa (3:6)
14:07 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #19 Robin Růžička (2:6)
13:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:5
13:38 Matula řekl 'ano' prázdné brance a je z toho gól.
10:22 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #77 Martin Janiczek (2:4)
09:17 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 2:3
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #21 Tomáš Kotačka (2:3)
09:17 Nedorozumění v hostující obraně domácí využili gólově.
07:49 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:3
06:53 Ampapa nasadil jesle hostujícímu hráči na půlce.
05:59 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 1:2
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #16 Jan Račák, asistoval #61 Jiří Šenkýř (1:2)
05:59 Krásná střela Račáka skončila v levém horním rohu.
05:31 Domácí nachvíli zavřeli svého soupeře v útočném pásmu.
03:45 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #23 Filip Barus (0:2)
03:11 První střela domácích míří vedle.
02:02 Úvodní minuty patří hostům.
00:25 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.