5:8
    David DERKA
    ()

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FBK Piráti Sokol Chrudim 5:8
branky: 3. Matouš Hrdina, 12. Štěpán Appl, 52. Petr Doleček, 58. David Derka, 60. David Derka - 13. Daniel Bořetický, 16. Tomáš Jelínek, 28. Daniel Bořetický, 37. Petr Kučera, 39. Václav Svratecký, 43. Tomáš Jelínek, 49. Jakub Kofroň, 51. Daniel Bořetický; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Roman Doleček 20 - Dominik Kaštánek 22; po třetinách: 2:2, 0:3, 3:3
59:59 Komentář trenéra domácích Petra Adamce: Když v utkání odehrajete naplno pouze prvních a posledních deset minut, tak není šance pomýšlet na vítězství. Velká marodka nám umožnila dát konečně velký prostor pro zapracování většího množství juniorů, kteří rozhodně nezklamali. Děkujeme a přejeme hezkou neděli
59:59 Komentář trenéra hostí Reného Sovy: Nic nevzdáváme, sezóna ještě neskončila. Děkujeme všem účinkujícím za pěkné utkání.
59:59 Střely po třetí třetině: 13:9. Celkem: 27:28.
59:22 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #11 David Derka bez asistence (5:8)
59:22 Další zásah Davida Derky z půlky.
57:58 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
57:58 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:8
57:58 Nahození z půlky od Davida Derky skončilo až za brankovou čárou.
56:30 Další velmi dlouhý v podání domácích.
54:20 Po přibližovacím gólu, jsou domácí více na balónu, cíl (vyhrát) je zatím v nedohlednu.
51:38 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 Petr Doleček, asistoval #21 František Majvald (3:8)
51:38 František Majvald nachází před bránou Petra Dolečka a ten je neomylný.
50:47 Vyloučen hráč #2 Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost
50:06 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:8
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #5 Daniel Bořetický z trestného střílení (2:8)
50:06 Trestným střílením dokončuje svým svůj hattrick Daniel Bořetický, který dokázal podsunout míček pod Romanem Dolečkem.
49:59 Nad brankovou konstrukci teď mířil Adam Jiruška
48:33 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:7
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #6 Adam Filip (2:7)
48:33 Opět využitý break a zakončení do prázdné provádí Jakub Kofroň.
47:25 Na hostech je vidět známka taktického zdržování času.
44:43 Hra se opět po vzoru první třetiny přelévá ze strany na stranu.
42:03 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #22 Tomáš Jelínek, asistoval #14 Daniel Brtnický (2:6)
42:03 Tomáš Jelínek teď využil pozdního přesunu brankáře domácích a zvyšuje tak na 2:6
41:11 Hra ve sníženém počtu hráčů nepřinesla žádné změny ve skóre.
39:59 Střely v druhé třetině: 7:7
39:11 Vyloučen hráč #4 Adam Jiruška družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
39:11 Vyloučen hráč #4 Lukáš Pavuk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:11 Z menši roztržky se stává hra 4 na 4.
38:45 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #18 Václav Svratecký, asistoval #21 Dominik Czeszewski (2:5)
38:45 Z breaku do prázdné brány zakončuje Václav Svratecký
37:50 Poté co se hosté dostali do dvoubrankového vedení se opět tempo hry zklidnilo.
36:44 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #7 Jakub Kofroň (2:4)
36:44 Čistý průstřel zaznamenává Petr Kučera.
35:37 Vyloučen hráč #6 Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
35:22 Rychlost hry se opět zvýšila.
32:32 Úžasným zákrokem teď zastavil únik hostů Roman Doleček.
31:45 Od půlky třetiny se u míčku více drží domácí.
30:12 Ani třetí přesilovky domácí nevyužívají.
30:08 Tutovou šanci teď nevyužil Petr Doleček.
29:05 Krasný zámek si teď vytvořili domácí.
28:12 Vyloučen hráč #19 Jan Buhr družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře
27:13 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #4 Lukáš Pavuk (2:3)
27:13 Druhý zářez na pažbu přidává Daniel Bořetický
26:23 Druhou přesilovku domácí nevyužívají.
24:23 Vyloučen hráč #18 Václav Svratecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra rukou
23:55 David Derka střelou z půlky se pokusil překvapit brankáře hostí ale neuspěl.
20:50 Od začátku třetiny mají míček více pod kontrolou hosté.
19:59 Střeli po první třetině: 7:12
19:15 Ke konci třetiny mají více šancí hosté ale obrana domácích odolává.
15:58 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #22 Tomáš Jelínek, asistoval #21 Dominik Czeszewski (2:2)
15:58 Krásnou akcí zakončenou do prázdné brány hosté srovnávají stav utkání.
15:28 Hra v osobních soubojích se velice přitvrdila.
12:03 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #2 Petr Kučera (2:1)
12:03 Rychlá odpověď od Daniela Bořetického snižuje stav utkání na 2:1.
11:42 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #12 Štěpán Appl, asistoval #8 Jan Skalický (2:0)
11:42 Po jedenácti vteřinách přesilové hry vymetá jako uklízečka pravý horní roh Štěpán Appl.
11:31 Vyloučen hráč #4 Lukáš Pavuk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
07:32 Hra se stále ve velkém tempu přelévá ze strany na stranu.
04:29 Krásný únik Štěpána Appla zakončený střelou, však brankář hostí zneškodnil.
02:11 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #9 Matouš Hrdina, asistoval #4 Adam Jiruška (1:0)
02:11 Do teploměru přesně mířil Matouš Hrdina a posílá tak domácí do vedení.
00:24 Úvodní střelecký pokus si berou hosté.