• 59 58:17
    2
    Jan RAČÁK

FBK Piráti Sokol Chrudim - PSKC Okříšky-MoBu 8:5
branky: 8. Petr Kučera, 12. Jan Buhr, 25. Daniel Brtnický, 28. Daniel Brtnický, 31. Adam Filip, 37. Jakub Kofroň, 44. Jakub Kofroň, 53. Václav Svratecký - 1. Marcel Pospíšil, 15. Adam Ampapa, 22. David Taflíř, 52. Adam Ampapa, 58. Jan Račák; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Dominik Kaštánek 14 - Lukáš Doležal 30; po třetinách: 2:2, 4:1, 2:2
59:59 Hosté: Naše klasika. Velké odhodlání, dobrá první třetina. Pak útlum a odskočení soupeře, nezvládnutý závěr, zbytečná vyloučení. Děkujeme soupeři, jen ten kapi je nějakej divnej.
59:59 Domácí: Dnes jsme konečně hráli tři třetiny, proto máme tři body. Děkujeme divákům za podporu, soupeřům za zápas a rozhodčím.
59:59 Nástup golmanů :Domací 60 minut počet střel 19 , hosté 60 minut počet střel 38 .
59:59 Střely ve 3. třetině: domácí 13 hosté 8
58:17 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
58:17 Vyloučen hráč #16 Jan Račák družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nesportovní chování
57:14 Timeout PSKC Okříšky-MoBu
57:14 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 8:5
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #16 Jan Račák, asistoval #52 Vojtěch Novotný (8:5)
52:55 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 8:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #18 Václav Svratecký, asistoval #21 Dominik Czeszewski (8:4)
51:39 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 7:4
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #33 Denis Tesařík (7:4)
50:26 Vyloučen hráč #98 Jan Trnka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání
48:02 Vyloučen hráč #19 Jan Buhr družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
43:49 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #2 Petr Kučera (7:3)
40:54 Vyloučen hráč #16 Jan Račák družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za zdržování hry
39:59 Střely v 2.třetině: domácí 16 hosté 3
39:00 Vyloučen hráč #52 Vojtěch Novotný družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za blokování florbalky
36:26 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:3
30:03 Chrudim se několika slepenými brankami dostala do vedení.
30:02 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 5:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #6 Adam Filip, asistoval #2 Petr Kučera (5:3)
27:18 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #14 Daniel Brtnický, asistoval #19 Jan Buhr (4:3)
24:49 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #14 Daniel Brtnický, asistoval #21 Dominik Czeszewski (3:3)
21:01 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 2:3
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #26 David Taflíř bez asistence (2:3)
19:59 Střely v 1. třetině: domácí 9 hosté 8
14:48 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 2:2
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #95 Pavel Konvalina (2:2)
11:21 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #19 Jan Buhr, asistoval #14 Daniel Brtnický (2:1)
07:21 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #7 Jakub Kofroň (1:1)
00:13 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 0:1
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #19 Marcel Pospíšil bez asistence (0:1)