(Novák)
  • 60 59:12
    2

FLORBAL LITOMYŠL - Hippos Žďár n/S. 7:3
branky: 13. Michal Háp, 20. Marek Boštík, 21. Marek Boštík, 40. Tomáš Novák, 47. Štěpán Švec, 57. Marek Lamplot, 60. Vilém Nonn - 28. Libor Denk, 44. Ondřej Zerák, 46. Vojtěch Haman; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 21 - Tomáš Růžička 24; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:2
59:59 Komentář domácích:Celý zápas jsme měli pod kontrolou a zaslouženě bereme 3 body. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
59:59 Komentář trenéra hostů Filipa Dvořáka: Včerejší zápas nám sebral dost sil a to se dnes projevilo. Jinak dnešní zápas rozhodla naše slabá koncovka, mizerné přesilovky a smolný góly na 5:3 a 6:3. Litomyšl asi zaslouženě za tři body. Děkujeme soupeři a divákům.
59:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #8 Vilém Nonn, asistoval #96 Tomáš Novák (7:3)
59:12 Vyloučen hráč #91 Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost
58:14 Žďár n/S odvolali brankáře a hrají v šesti.
58:13 Timeout Hippos Žďár n/S.
58:00 Právě probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.
56:31 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #21 Jiří Žák (6:3)
55:08 Domácí si připisují další ubráněnou přesilovku soupeře.
55:07 Domácí v plném počtu.
53:07 Vyloučen hráč #66 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
46:34 Růžička zalehl míček, ale nevěděl kde je Švec si ho všiml a vypíchl mu ho.
46:33 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec bez asistence (5:3)
45:49 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #89 Ondřej Dvořák (4:3)
43:41 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #13 Ondřej Zerák, asistoval #96 Petr Tlustoš (4:2)
42:22 Krásná rozehrávka ze strany Litomyšle Háp z rohu nahodil míček před bránu ve výší kolen a Švec ze vzduchu trefil míček Růžička se stihl přesunout a chytil to.
39:31 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Tomáš Novák, asistoval #66 Daniel Ondráček (4:1)
36:05 Dvořák Filip nastřelil tyč Vaškovi branky.
32:14 Domácím se podařilo ubránit už třetí oslabení.
30:14 Vyloučen hráč #7 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
29:40 Vaškovi nyní propadl míček mezi tělem a rukou, měl ale štěstí míček se odkutálel mimo branku.
28:30 Ondřej Dvořák nyní mohl snížit na rozdíl jedné branky, ale minul branku .
27:05 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #6 Libor Denk, asistoval #91 Vojtěch Haman (3:1)
24:49 Hosté nevyužili ani druhou přesilovou hru.
22:49 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
20:34 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #5 Marek Boštík, asistoval #37 Ladislav Štancl (3:0)
19:04 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #5 Marek Boštík, asistoval #96 Tomáš Novák (2:0)
17:11 Domácí jsou v plném počtu.
15:11 Vyloučen hráč #27 Martin Motyčka družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání
14:50 Zerák Ondřej se nyní ocitl sám před domácím brankářem , ale nedokázal ho překonat.
12:49 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (1:0)
12:49 Po krásné situaci dva na jednoho Růžička poprvé inkasoval a Litomyšl vede.
10:20 Háp vyslal na Tomáše Růžičku tvrdou střelu ten bez menších problémů vyráží.
06:20 Litomyšl po menších problémech vyhodila míček z vlastní poloviny a mohla vystřídat nové hráče.
03:50 Litomyšl byla blízko vedení, ale Žák netrefil bránu.
01:30 Po vypuštěném začátku se Litomyšli povedlo zamknout soupeře na minutu na jejich polovině.
00:10 Hned po vyhrané buli se Žďár zahrozil první střelou Nonn však zblokoval.