• 60 59:51
    2
    Jan TRNKA

FBC LETOHRAD Orel Orlice - PSKC Okříšky-MoBu 10:2
branky: 3. František Majvald, 4. Vojtěch Náhlík, 6. Matouš Faltus, 19. Petr Doleček, 19. Ondřej Pokorný, 26. Adam Jiruška, 44. Petr Doleček, 44. Marek Švec, 49. František Majvald, 58. Vojtěch Náhlík - 14. Petr Pojer, 38. Jan Trnka; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:2 + Filip Rampír 5; využití: 3:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 19 - Lukáš Doležal 29; po třetinách: 5:1, 1:1, 4:0
59:59 Komentář trenéra hostů:Děkujeme soupeři za zápas
59:59 Komentář trenéra domácích Petra Adamce: Zvládli jsme důležité utkání v boji o záchranu. Od začátku zápasu jsme k tomu přistoupili zodpovědně a šli jsme si za vítězstvím. Děkujeme soupeři za zápas a přeje šťastnou cestu domů ze zasněžené Rokytnice.
59:51 Vyloučen hráč #98 Jan Trnka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za hrubost
57:17 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 10:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #12 Vojtěch Náhlík, asistoval #28 Jiří Doleček (10:2)
56:43 Vyloučen hráč #19 Marcel Pospíšil družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za hrubost
48:24 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 9:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (9:2)
43:58 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #13 Petr Doleček (8:2)
43:39 Vyloučen hráč #39 Filip Rampír družstva PSKC Okříšky-MoBu na 5 minuty za hrubost
43:12 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 Petr Doleček, asistoval #12 Vojtěch Náhlík (7:2)
37:35 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 6:2
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #98 Jan Trnka z trestného střílení (6:2)
25:24 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #4 Adam Jiruška bez asistence (6:1)
18:36 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #5 Ondřej Pokorný, asistoval #8 Jan Skalický (5:1)
18:28 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:1
13:42 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:1
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #47 Petr Pojer, asistoval #98 Jan Trnka (3:1)
05:37 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #7 Matouš Faltus, asistoval #10 Daniel Baláš (3:0)
03:58 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #12 Vojtěch Náhlík, asistoval #13 Petr Doleček (2:0)
02:12 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0