7:3
    Daniel HALM
    (Tlustoš)

Hippos Žďár n/S. - TJ Centropen Dačice 7:3
branky: 6. Vojtěch Haman, 22. Filip Dvořák, 23. Libor Denk, 30. Vít Petříček, 43. Vít Petříček, 58. Vojtěch Haman, 60. Daniel Halm - 15. Jan Morávek, 52. Petr Stejskal, 53. Jakub Šimánek; rozhodčí: Petr Kadlec - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 20 - Tomáš Ferdan 20; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:2
59:59 Komentář trenéra Dačic: Nepovedlo se nám vůbec nic. Děkujeme soupeři za hru.
59:59 Komentář trenéra Hippos: Škoda neproměněných šancí, jinak jsme nehráli zle až na pasáž ve třetí části. Jsme rádi , že jsme posledni zápas v tomto roce zvládli. Děkujeme soupeři a divákům, kterým přejeme krásné svátky.
59:15 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #25 Daniel Halm, asistoval #96 Petr Tlustoš (7:3)
59:14 Hippos teď může využít přesilovky a udržet si vítězný stav.
58:10 Vyloučen hráč #5 Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání
57:11 Dačice šli do 6-ti hráčů a to se jim nevyplatilo, protože se Hippos trefil do prázdné brány.
57:10 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #89 Ondřej Dvořák (6:3)
56:21 Hippos si bere Timeout , asi si potřebuje oddechnout po náročné pasáži.
56:20 Timeout Hippos Žďár n/S.
55:24 Dačice stále drží Hippos pod tlakem a snaží se ohrožovat branku ze všech stran.
52:18 A Dačice opět snižují a dostávají se na dosah vyrovnání. Ještě mají spoustu času.
52:17 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #32 Jakub Šimánek, asistoval #48 Petr Jindra (5:3)
51:02 Dačicím se po nádherné střele do horního rohu podařilo snížit.
51:01 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #5 Petr Stejskal, asistoval #82 Tomáš Kubek (5:2)
49:25 Hippos měl jíž druhé trestné střílení a opět neproměnil. Stav se tedy nemění.
49:24 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil #25 Daniel Halm.
47:10 Hippos ,Dačice k ničemu nepouští a dostává se do šancí.
44:50 Dačice neustupují z tlaku a stále se snaží ohrozit branku soupeře.
42:40 Hippos snížil šance Dačic o vyrovnání stavu , poté co zvýšil na 5:1
42:39 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #96 Petr Tlustoš (5:1)
41:30 V úvodních minutách jsou aktivnější Dačice a snaží se snížit stav.
40:01 Začala 3. třetina a buly opět vyhrály Dačice , ale po chybě se k němu ihned dostal Hippos.
39:59 Střely|: Hippos-10, Dačice-6.
39:15 Nádherná střela backhandem od Tlustoše, brakář Dačic , ale chytá.
38:20 Dačice se začínají dostávat do šanci , ale brankář Hipposu zatím svůj tým drží.
35:20 Hippos si drží vedení a Dačice do ničeho moc nepouští.
31:08 Hippos měl možnost zvýšit vedení , poté co se na trestné střílení postavil Tlustoš , gól sice dal , ale s vracením , takže nebyl uznán.
31:07 Timeout TJ Centropen Dačice
31:07 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil #96 Petr Tlustoš.
29:54 A Hippos přidává další gól , poté co se do horní rohu brány trefil Petříček.
29:53 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #91 Vojtěch Haman (4:1)
29:20 Hra je nyní vyrovnaná a k ohrožování branek soupeře moc často nedochází.
26:01 Další pěkná akce Hipposu , gólman Dačic, ale předvedl dobrý zákrok.
23:50 Hippos se rozjíždí a nepouští Dačice k míčku.
22:42 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #6 Libor Denk, asistoval #89 Ondřej Dvořák (3:1)
21:42 Hippos se dostává do vedení , po té co zkušeně Filip Dvořák poslal míček mezi nohy brankáře.
21:41 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #88 Jan Lukeš (2:1)
20:45 Hippos se ale zmocnil míčku a hned se dostal do šance, střela , ale míjí bránu.
20:01 Byla zahájena 2.třetina , tentokrát buly vyhrály Dačice a mají první možnost ohrozit branku soupeře.
19:59 Střely : Hippos - 9 , Dačice - 9
17:50 Dačice se mohli dostat do vedení to by, ale musely trefit bránu ze slibné pozice.
14:56 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #20 Radovan Kubek (1:1)
13:30 Hippos nádherně vykombinoval Dačice, ale závěrečná střela minula bránu.
11:02 Gólman Dačic si připsal pěkný zákrok, poté co se Denk hezky uvolnil a vystřelil.
08:40 Hippos se dostal do šance po chybné rozehrávce Dačic, Halm si ale nechal míček mezi nohama, a tak celou šanci ukončil.
05:59 Po pěkné akci v rohu se prosazuje Haman a Hippos se tak ujímá vedení.
05:58 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #25 Daniel Halm (1:0)
04:35 Dačice se dostali do první větší šance, gólman Hipposu, ale střelu chytá.
03:50 První práce pro asistenti ,poté co se po souboji v rohu rozdělily mantinely.
02:30 Nyní Denk (Hippos) napřáhl z půlky hřiště, ale střela minula bránu.
01:20 Na začátku utkání je více aktivní Hippos , snahu o ohrožení brány přerušil pád na zem hráče z Dačic.
00:02 Úvodní buly vyhrál Hippos a hned se snaží vymyslet něco do útoku.
00:01 Vážení diváci, vítáme vás u dnešního utkání ve kterém se utká Hippos proti Dačicím