2
  • 58 57:19
    Chrudim

FBC Mohelnice - FBK Piráti Sokol Chrudim 9:3
branky: 5. Adam Soural, 6. Filip Sedmera, 14. Lukáš Zach, 16. Adam Navrátil, 36. Tomáš Šalda, 40. Tomáš Pudil, 44. Tomáš Pudil, 48. Adam Soural, 54. David Nejezchleba - 16. Adam Filip, 28. Václav Svratecký, 42. Filip Novák; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 26 - Dominik Kaštánek 23; po třetinách: 4:1, 2:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Děkujeme divákům za podporu v zápasech a přejeme krásné prožití vánočních svátků. Svůj dnešní úkol jsme splnili a těšíme se na zápasy v novém roce. Soupeři přeji klidnou cestu domů.
60:00 Dnes jsme plnily pokyny, co jsme si řekli v šatně. Kdybychom proměnili šance, tak výsledek mohl být vyrovnanější.Děkujeme soupeřům, divákům a rozhodčím za dnešní utkání.
59:49 Dnešní utkání sleduje 79 diváků
57:19 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
57:19 Vyloučen hráč #29 Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
53:17 GÓL FBC Mohelnice! 9:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #46 Tomáš Pudil (9:3)
47:56 GÓL FBC Mohelnice! 8:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #41 Adam Soural, asistoval #66 Filip Sedmera (8:3)
46:42 Chrudim si teď vytváří velké šance
43:14 Další zákrok Haltmara
43:04 GÓL FBC Mohelnice! 7:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #7 David Nejezchleba (7:3)
41:29 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #37 Filip Novák bez asistence (6:3)
39:59 Střely domácí - 9 Střely hosté - 12
39:57 GÓL FBC Mohelnice! 6:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #88 Martin Kubíček (6:2)
35:59 GÓL FBC Mohelnice! 5:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (5:2)
35:59 Ovšem na tuto střelu už nestačil
35:47 Velkou šanci Pudila chytá Kaštánek
34:06 Vyloučen hráč #37 Filip Novák družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
33:08 Vyloučen hráč #15 Tomáš Dokoupil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za zdržování hry
32:06 Vyloučen hráč #18 Martin Nitsche družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
30:54 Chrudim teď měla několik šancí, které nepromněňila
27:18 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #18 Václav Svratecký, asistoval #37 Filip Novák (4:2)
15:47 GÓL FBC Mohelnice! 4:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #15 Tomáš Dokoupil (4:1)
15:47 Ale přichází rychlá odpověď Mohelnice
15:34 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #6 Adam Filip, asistoval #2 Petr Kučera (3:1)
15:34 Chrudimští hráči prolomili smůlu a skórují
13:29 GÓL FBC Mohelnice! 3:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #66 Filip Sedmera (3:0)
13:29 A je to tady duo Zach , Sedmera se opět našli a skórují
12:41 Momentálně se hraje ze strany na stranu , oba týmy mají šance
10:11 Mohelnice zvládla první oslabení bez obdrženého gólu
09:15 Chrudim střílí , ovšem jim štěstí nepřeje
08:11 Máme tu první vyloučení utkání na trestnou míří Sedmera za hru vysokou holí
08:10 Vyloučen hráč #66 Filip Sedmera družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za vysoká florbalka
07:47 Neskutečná kombinace Zacha a Šaldy končí břevnem
07:00 Chrudim střílí z půlky hřiště , ovšem Haltmar nezkutečně chytá
05:20 Chrudim kombinuje , ale Mohelnice skvěle brání
05:04 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #45 Lukáš Zach (2:0)
04:01 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #41 Adam Soural, asistoval #18 Martin Nitsche (1:0)
04:01 Pěkná teč Sourala končí gólem
03:25 Dnes to vypadá na velmi vyrovnané utkání
02:52 Nebezpečný break Chrudimy , Haltmar chytá
02:08 Mohelnice poklidně kombinuje
01:25 Mohelnice tlačí , ovšem Chrudim brání
00:04 Rychlá akce domácích Kaštánek chytá