60
  • 60 59:29
    SK Jihlava

PSKC Okříšky-MoBu - SK Jihlava 7:5
branky: 7. Pavel Konvalina, 12. David Taflíř, 29. Jan Trnka, 32. Jan Račák, 34. Jan Račák, 41. Jan Račák, 55. Jan Trnka - 29. Martin Štoll, 39. Tomáš Kasper, 44. Milan Picmaus, 52. Jan Beránek, 57. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:1 + Michal Beránek OS; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Doležal 31 - Tomáš Cacek 14, Štěpán Vyskočil 3; po třetinách: 2:0, 3:2, 2:3
60:00 Komentář kapitána domácích: V dnešním utkání se nám konečně podařilo prolomit střeleckou smůlu a uhlídali jsme klíčové hřáče soupeře. Závěr zápasu byl až zbytečně emotivní. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely po třetí třetině: 5:10
59:29 Timeout SK Jihlava
56:51 GÓL SK Jihlava! 7:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (7:5)
54:25 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 7:4
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #98 Jan Trnka, asistoval #76 Milan Picmaus (7:4)
52:53 Trestné střílení družstva PSKC Okříšky-MoBu neproměnil #76 Milan Picmaus.
52:53 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva SK Jihlava - osobní trest
52:53 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování
51:06 GÓL SK Jihlava! 6:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #76 Jan Horský (6:4)
44:16 Vyloučen hráč #98 Jan Trnka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za blokování florbalky
43:37 GÓL SK Jihlava! 6:3
Vlastní branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #76 Milan Picmaus (6:3)
40:10 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 6:2
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #16 Jan Račák, asistoval #98 Jan Trnka (6:2)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Štěpán Vyskočil družstva SK Jihlava
40:00 Střely po druhé třetině: 8:15
38:59 GÓL SK Jihlava! 5:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #76 Jan Horský (5:2)
33:38 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 5:1
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #16 Jan Račák, asistoval #52 Vojtěch Novotný (5:1)
31:52 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 4:1
29:15 Vyloučen hráč #84 Dominik Čech družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání
28:43 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:1
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #98 Jan Trnka, asistoval #52 Vojtěch Novotný (3:1)
28:09 GÓL SK Jihlava! 2:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Martin Štoll, asistoval #88 Jan Beránek (2:1)
20:00 Střely po první třetině 11:11
11:06 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 2:0
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #10 David Taflíř, asistoval #84 Dominik Čech (2:0)
06:55 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 1:0
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #74 Pavel Konvalina, asistoval #10 David Taflíř (1:0)