• 59 58:54
    2
    Filip RAMPÍR

FLORBAL LITOMYŠL - PSKC Okříšky-MoBu 9:4
branky: 1. Pavel Krejsa, 14. Daniel Ondráček, 20. Vilém Nonn, 25. Michal Háp, 40. Michal Háp, 42. Ondřej Háp, 49. Štěpán Švec, 58. Jiří Žák, 59. Tomáš Boštík - 7. David Kučera, 19. Vojtěch Novotný, 31. Adam Ampapa, 54. Adam Ampapa; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 21 - Lukáš Doležal 29; po třetinách: 3:2, 2:1, 4:1
60:00 Komentář hráče hostů Lukáša Doležala: I přes fakt, že se nám kádr rozpadá jako domeček z karet jsme dokázali, že bojovnost i zápal těm co zbyli rozhodně nechybí. V prvních dvou třetinách jsme dokázali soupeře ukolébat a přinutit ho hrát náš pomalý florbal. V třetí třetině se však už přeci jen probudili a na to jsme, vysílení, nedokázali reagovat. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za super atmosféru v tomto krásném historickém městě.
59:59 Komentář domácích: od začátku utkání jsme měli zápas pod kontrolou a dovedli jsme ho do výtězného konce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
58:54 Vyloučen hráč #39 Filip Rampír družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Tomáš Boštík, asistoval #11 Štěpán Švec (9:4)
58:31 Krásná kombinace domácích téměř do prázdné.
57:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Jiří Žák, asistoval #25 Marek Lamplot (8:4)
57:18 Střela od mantinelu, krásně dvacet nad ledem.
53:23 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 7:4
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #55 David Kučera (7:4)
53:22 Z poza branky okolo tyče.
52:10 Doubek opět předvedl neskutečný zákrok.
51:07 Vyloučen hráč #10 Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
48:01 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (7:3)
47:58 Hostujícímu golmanovi to cinká okolo hlavy.
45:20 První lajna domácích zavírá hosty na jejich půlce.
43:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (6:3)
40:28 Domácí v plném počtu.
39:35 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (5:3)
38:28 Vyloučen hráč #47 Jiří Hubinka družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
37:52 Doubek předvedl výborný zákrok.
33:00 Lamplot vběhl na střed, poté našel volného Žáka na mantinelu a ten bohužel mijí.
30:27 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 4:3
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #39 Filip Rampír (4:3)
30:26 Jak přes kopírák.... z rohu na střed a hosté se mohou radovat.
28:08 Kučera dobře vystihl rozehru domácích a dostal se do samostatného úniku.
27:23 Lamplot těsně mijí branku hostů.
24:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:2
24:46 Švec našel volného Hápa na středu, ten se klasicky nemilí a trefuje krásně do vrchní části branky.
23:33 Domácí tlačí hosty na jejich půlce.
19:03 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #8 Vilém Nonn, asistoval #25 Marek Lamplot (3:2)
19:02 Kombinace domácích končí gólem střelou od půlky.
18:24 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 2:2
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #52 Vojtěch Novotný, asistoval #98 Jan Trnka (2:2)
18:23 Trnka tzv. poslal domácí do bufíku na výborný párek s kečupem a cibulkou.
17:01 Hosté hrozí pouze z dálky.
16:42 Nonn trefuje od půlky hřiště břevno.
15:07 Trnka dobře pronikl u mantinelu, ale střela letěla mimo branku.
14:12 Domácí hrají většinu času v útočném pásmu.
13:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #66 Daniel Ondráček, asistoval #51 Michal Háp (2:1)
13:43 Háp našel z poza branky volného Ondráčka.
06:58 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 1:1
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #55 David Kučera, asistoval #98 Jan Trnka (1:1)
06:57 Trnka našel z rohu na středu volného Kučeru.
03:11 Lamplot krásně našel z crossu Štarmana, bohužel bez střely.
00:58 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Pavel Krejsa, asistoval #51 Michal Háp (1:0)
00:57 Krejsa krásně vyběhl z rohu do středu a vymetl protější růžek.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hostí.
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás u dnešního klání mezi Litomyšlí a Okříškami. Minulý duel skončil téměř vyrovnaně 10:9 pro Litomyšl, myslím, že nás dnes čeká opět vyrovnané utkání.