13:4
    Jan MAIER
    (Jelínek)

Pacovští Honzíci - FBK Piráti Sokol Chrudim 13:4
branky: 13. Tomáš Dohnal, 16. Adam Škoda, 26. Adam Škoda, 32. Tomáš Krátoška, 36. Tomáš Dohnal, 36. Jan Dušek, 44. Milan Buřič, 47. Milan Buřič, 48. Jan Dušek, 50. Petr Diviš, 53. Milan Buřič, 54. Jan Dušek, 59. Matěj Doubek - 27. Ondřej Beran, 58. Petr Kučera, 58. Lukáš Pavuk, 60. Jan Maier; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2 + Daniel Bořetický OS; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Adam Kršek 24 - Roman Vítek 17, Dominik Kaštánek 3; po třetinách: 2:0, 4:1, 7:3
59:59 vyjádření trenéra domácích: V dnešním zápase jsme se vyvarovali vlažnému vstupu do utkání a dokázali jsme se dostat do vedení, které jsme drželi po celý zápas, což vedlo k výhře. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 vyjádření trenéra hostí: pořád dokola. Děkuji soupeři za utkání.
59:58 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 13:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #34 Jan Maier, asistoval #22 Tomáš Jelínek (13:4)
58:57 GÓL Pacovští Honzíci! 13:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #15 Adam Kršek (13:3)
57:57 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 12:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #6 Lukáš Pavuk, asistoval #14 Daniel Brtnický (12:3)
57:23 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 12:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #11 Roman Kadleček (12:2)
54:21 Vyloučen hráč #5 Daniel Bořetický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim - osobní trest
54:21 Vyloučen hráč #5 Daniel Bořetický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování
53:23 GÓL Pacovští Honzíci! 12:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #54 Jan Dušek, asistoval #43 Matěj Doubek (12:1)
52:48 GÓL Pacovští Honzíci! 11:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #8 Milan Buřič, asistoval #43 Matěj Doubek (11:1)
52:48 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Dominik Kaštánek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
49:43 GÓL Pacovští Honzíci! 10:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #4 Petr Diviš, asistoval #43 Matěj Doubek (10:1)
48:43 Vyloučen hráč #2 Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře
47:47 GÓL Pacovští Honzíci! 9:1
46:35 GÓL Pacovští Honzíci! 8:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #8 Milan Buřič bez asistence (8:1)
43:01 GÓL Pacovští Honzíci! 7:1
35:50 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
35:50 GÓL Pacovští Honzíci! 6:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #54 Jan Dušek, asistoval #4 Petr Diviš (6:1)
35:00 GÓL Pacovští Honzíci! 5:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #3 Tomáš Dohnal, asistoval #10 Adam Škoda (5:1)
31:03 GÓL Pacovští Honzíci! 4:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #54 Jan Dušek (4:1)
26:31 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #36 Ondřej Beran, asistoval #14 Daniel Brtnický (3:1)
25:07 GÓL Pacovští Honzíci! 3:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #10 Adam Škoda, asistoval #4 Petr Diviš (3:0)
19:29 Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře
15:33 GÓL Pacovští Honzíci! 2:0
12:12 GÓL Pacovští Honzíci! 1:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #3 Tomáš Dohnal, asistoval #43 Matěj Doubek (1:0)