• 60 59:56
    2
    Ladislav ŠTANCL

Hippos Žďár n/S. - FLORBAL LITOMYŠL 7:6
branky: 13. Vojtěch Haman, 21. Filip Dvořák, 37. Jan Lukeš, 47. Filip Dvořák, 52. Jan Lukeš, 56. Jan Lukeš, 57. Petr Tlustoš - 14. Martin Štarman, 17. Štěpán Švec, 50. Tomáš Boštík, 52. Ondřej Háp, 53. Michal Háp, 54. Martin Štarman; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 18 - Tomáš Doubek 16; po třetinách: 1:2, 2:0, 4:4
60:00 Komentář třetího, nechytajícího brankáře Ondřeje Vaška: 'No, přizpůsobili jsme se hře soupeře, z naší strany to bylo velice zlé. Děkujeme soupeři za dobrou hru a příště si jedeme pro tři body.'
60:00 Komentář trenéra domácích (Filip Dvořák): Konečně jsme našli střelce. Škoda hluché pasáže ve třetí části. V našem rozpoložení musíme být rádi za 3 body. Děkujeme soupeři a divákům, kterých přišlo poměrně dost.
59:56 Vyloučen hráč #37 Ladislav Štancl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:44 Timeout Hippos Žďár n/S.
59:00 Hippos se proti šesti brání zuby, nehty.
57:35 Litomyšl odvolává golmana a hraje v šesti.
57:26 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
57:26 Litomyšl si bere timeout, tak uvidíme co vymyslí.
56:07 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #21 Filip Dvořák (7:6)
56:07 Hippos si bere vedení zpět na svoji stranu po parádní střele Tlustoše.
55:12 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #88 Jan Lukeš bez asistence (6:6)
55:12 A máme tu hattrick. Trefuje se Jan Lukeš. Je to dnes jeho první utkání za A tým.
54:32 Nádherná střela Tlustoše končí bohužel na tyči.
53:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #37 Ladislav Štancl (5:6)
53:19 Litomyšl se rozjíždí a střílí třetí gól v řadě. Dostávají se tedy do vedení.
52:35 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (5:5)
52:35 O minutu později se Litomyšl opět prosazuje a vyrovnává tak stav utkání na 5:5.
51:34 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #96 Tomáš Novák (5:4)
51:34 Litomyšl vzápětí snižuje na 5:4.
51:25 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #88 Jan Lukeš, asistoval #91 Vojtěch Haman (5:3)
51:25 A opět se prosazuje Jan Lukeš po tom co vykoupal golmana Litomyšle.
49:37 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Tomáš Boštík, asistoval #37 Ladislav Štancl (4:3)
49:37 Po mnoha střelách se povedlo Litomyšli snížit.
46:27 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #91 Vojtěch Haman (4:2)
46:27 Hippos využívá přesilové hry a zvyšuje vedení na 4:2. Prosazuje se opět Filip Dvořák.
45:10 Vyloučen hráč #6 Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání
45:10 Hippos bude mít další přesilovou hru. Protože si Litomyšl nepohlídala střídání.
43:40 Hezká střela Krause bohužel plachtí vedle.
42:20 Po tvrdém souboji v rohu se rozdělaly mantinely, tudíž další práce pro asistenty.
41:40 Úvodní minuty třetiny jsou zatím vlažné.
40:01 Zahajovací buly třetí třetiny vyhrála Litomyšl.
40:00 Střely : Hippos: 7 , Litomyšl: 7
39:59 Střely- Hippos: 11 , Litomyšl: 9
39:50 Už se nám schyluje ke konci druhé třetiny ve které se povedlo Hipposu otočit zápas.Ze stavu 1:2 na 3:2.
36:43 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #88 Jan Lukeš, asistoval #21 Filip Dvořák (3:2)
36:43 Premiérový gól si připisuje Jan (Kamil) Lukeš. A posílá Hippos do vedení.
35:25 Souhra bratrů Dvořáků končí střelou vedle.
34:45 Nyní brankář Litomyšle zdržoval a bude z toho volný úder pro Hippos.
34:20 Míček se stále pohybuje z hokejky na hokejku, ale žádné velké ohrožení branky se nekoná.
32:00 Tlustoš sportovně odevzdává míček po buly na polovině hřiště.
28:35 Litomyšl se snaží ostřelovat branku Hipposu ze všech stran.
27:20 Oba týmy se teď snaží udržet míček a něco s ním vymyslet.
21:40 Nyní se Hippos snaží o vysoký press a zisk míče.
20:13 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #89 Ondřej Dvořák (2:2)
20:13 Skvělým backhandem se prosazuje samotný trenér týmu Filip Dvořák a vyrovnává na 2:2.
20:13 Hippos výborně začíná druhou třetinu a využívá přesilovou hru.
19:59 Střely na bránu v první třetině- Hippos 5 , Litomyšl 8.
19:59 Hipposu se zatím nepovedlo využít přesilové hry a třetina končí za stavu 1:2 pro Hippos.
18:23 Vyloučen hráč #92 Petr Kuchta družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
18:23 A máme tu další přesilovou hru. Znovu pro tým Hippos.
16:35 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (1:2)
16:35 Po tečované střele se Litomyšl dostává do vedení
16:00 Dnes se nám asistenti zapotí. Po tvrdých soubojích se stále rozbíjí mantinely.
13:14 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman z trestného střílení (1:1)
13:14 Starman využívá trestného střílení a srovnává skóre.
12:02 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #96 Petr Tlustoš (1:0)
12:02 Hippos přesilovou hru využívá a po přihrávce Tlustoše se prosazuje Haman.
11:24 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
11:24 Nyní si vyzkouší přesilovou hru i hráči Hipposu.
09:00 Nyní Hippos drží míček na útočné polovině a snaží se ohrozit branku soupeře.
06:30 Litomyšl byla nebezpečná, ale Hipposu se podařilo oslabení ubránit.
04:30 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
04:30 A máme tu první přesilovou hru, kterou se pokusí využít Litomyšl.
03:30 První střela na bránu od Filipa Dvořáka, kterou se snažil stečovat Jan Lukeš.
02:00 V úvodu se hra přelévá z jedné strany na druhou. Utkání je zatím bez střel.
00:00 Utkání bylo zahájeno. Úvodní buly vyhrál Hippos.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u dnešního utkání ve kterém se utká Hippos Žďár n/S s FLORBAL LITOMYŠL.