• 36 35:40
    2
    Jiří BRANDSTETTR

FK Gůfuň Nový Jičín - 1. FBK Rožnov p/R C 6:3
branky: 19. Vojtěch Hanzelka, 19. Oliver Rusev, 21. Petr Žlebek, 32. Petr Žlebek, 35. Petr Žlebek, 36. Petr Žlebek - 8. Filip Stypka, 23. Dalibor Plesník, 28. Adam Burýšek; rozhodčí: Roman Sasín - Michal Heczko; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Andrej Krkoška ? - Josef Kundrát ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:1
36:00 Ukončení 3. části
35:40 Vyloučen hráč #22 Jiří Brandstettr družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za hra rukou
35:22 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 6:3
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #44 Petr Žlebek bez asistence (6:3)
35:22 Tak přeci jenom se tam ještě jeden hřebíček našel.
34:51 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 5:3
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #44 Petr Žlebek, asistoval #17 Tomáš Kluska (5:3)
34:51 A poslední hřebíček do rakve Rožnova zatlouká kdo jiný než Žlebek.
34:23 Timeout 1. FBK Rožnov p/R C
33:31 Souboj o míček mezi Burýškem a Žlebkem Jr. samozřejmě vyhrál hráč Novojičínského celku.
32:44 What a save by Krkoška.
31:42 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 4:3
31:42 Po Kluskově ukázkovém stealu a následné přesné přihrávce se znovu prosazuje Žlebek.
29:50 Jahoda znovu pálí a znovu míjí.
29:29 Nebezpečná střela Jahody, která ovšem trefuje pátý boční mantinel.
29:10 Co to bylo Ivaaaan.
27:45 GÓL 1. FBK Rožnov p/R C! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil #34 Adam Burýšek, asistoval #13 Filip Stypka (3:3)
27:45 A máme tady vyrovnání.
27:32 Kluska mohl po Žlebkově asistenci přidat další gól, avšak míček vůbec netrefil.
26:58 Kluska skvěle blokuje Stypkovu střelu.
26:33 Další vyostřený souboj mezi Rusevem a Jahodou.
24:40 Skvělou střelu backhandem právě předvedl Hanzelka.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:27 GÓL 1. FBK Rožnov p/R C! 3:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil #26 Dalibor Plesník, asistoval #34 Adam Burýšek (3:2)
22:27 Na tuto střelu byl i Krkoška krátký.
22:03 A další excelentní zákrok Endyho Krkošky.
20:58 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 3:1
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #44 Petr Žlebek, asistoval #15 Jakub Táborský (3:1)
20:58 Gůfuni se oslabení nezalekli a a zvyšují skóre na 3:1.
20:51 Vyloučen hráč #69 Martin Najvar družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání
20:33 Burýšek si teď krásně pohrál s Najvarem.
18:59 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 2:1
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #97 Oliver Rusev, asistoval #28 Jakub Žlebek (2:1)
18:59 Oléééé. Po skvělé nahrávce Žlebka Jr. se prosazuje Rusev a otáčí stav utkání.
18:22 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 1:1
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #64 Vojtěch Hanzelka, asistoval #44 Petr Žlebek (1:1)
14:30 Žlebek nabíjí Kluskovi před bránu, ten však tradičně míjí.
12:39 Nádherná kombinace domácích končí zakončením Žlebka, avšak brankář hostí střelu vyrazil nad bránu.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:42 Brilantní uvolnění Ruseva.
10:17 Domácí tlačí soupeře před vlastní bránou, ale žádné góly nepadají.
10:04 Zajímavá standardní situace pro domácí.
09:26 Jahoda právě srazil o 2 hlavy vyššího Drdu. To se tak často nestává.
08:23 Na hřiště se v tuto chvíli dostalo i hvězdné mladé duo ve složení Žlebek Jr. a Najvar.
07:54 GÓL 1. FBK Rožnov p/R C! 0:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil #13 Filip Stypka, asistoval #26 Dalibor Plesník (0:1)
07:52 Jahoda ukazuje svou drzost, když se pouští do souboje s Rusevem.
07:11 Na hřiště se dostal i Patrick Mik, tak doufejme, že nám ukáže nějaký skvělý trik.
06:39 A domácí jsou opět v plném počtu.
04:39 Vyloučen hráč #9 Lukáš Drda družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za hrubost
03:53 Jahoda nastupuje na hřiště. Gůfuni třeste se.
02:55 I brankář Rožnova má ve svém reservoáru velice krásné zákroky.
01:53 Pokud chtějí domácí tento zápas vyhrát, budou si muset hlídat šikovné mladíky Rožnovského týmu. Obzvláště tedy Jakuba Jahodu.
01:15 A další neuvěřitelný save by Endy. That boy is on fire.
00:38 Neskutečný save by ANDREJ KRKOŠKA.