39
  • 39 38:13
    2

FBC Hranice B - FBC Droždín 10:6
branky: 9. Mirko Troup, 13. Petr Čagan, 16. René Mikel, 16. Jaroslav Orel, 30. Mirko Troup, 31. Jaroslav Orel, 34. Jaroslav Orel, 34. Marek Hloch, 35. Jaroslav Orel, 38. Denis Drozd - 2. Tomáš Jankových, 11. Tomáš Gronych, 13. Tomáš Otevřel, 15. Tomáš Jankových, 23. Marek Švec, 38. Filip Boháč; rozhodčí: Karel Pavelka - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Ondřej Kopecký ? - Václav Kašpar ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 6:1
39:00 Ukončení 3. části
38:13 Vyloučen hráč #15 Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
37:43 GÓL FBC Hranice B! 10:6
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #96 Denis Drozd, asistoval #25 Marek Hloch (10:6)
37:34 GÓL FBC Droždín! 9:6
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #65 Filip Boháč, asistoval #37 Ondřej Látal (9:6)
37:04 Mikel se snažil překvapit brankáře Droždína, ale neúspěšně. Přesilová hra Hranic pokračuje.
36:43 Vyloučen hráč #2 Jan Habr družstva FBC Droždín na 2 minuty za špatné střídání
34:07 GÓL FBC Hranice B! 9:5
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #70 Jaroslav Orel, asistoval #25 Marek Hloch (9:5)
33:58 GÓL FBC Hranice B! 8:5
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #25 Marek Hloch z trestného střílení (8:5)
33:21 GÓL FBC Hranice B! 7:5
30:55 Hranice jdou do vedení a chtějí víc. Nebezpečná střela Čagana nakonec skončila pouze zásahem golmana.
30:23 GÓL FBC Hranice B! 6:5
29:55 Přesilovka Hranic úspěšná, stav dorovnán na 5:5.
29:44 GÓL FBC Hranice B! 5:5
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #17 Mirko Troup, asistoval #25 Marek Hloch (5:5)
29:15 Troupův pokus se nezdařil.
28:30 Hranice jsou na míčku, v přesilové hře zatím drží, ovšem nezakončují. Mikelova střela z půlky neměla správný směr.
28:00 Hranice šli do šesti hráčů, měli možnost střelby, ovšem Mikel bránu přestřelil.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Buly vyhrávají Hranice, ovšem k míčku se náhle dostal Droždín.
26:00 Ukončení 2. části
25:50 Pěkná rána Čagana nezaskočila golmana Kopeckého, ten vyráží.
22:53 GÓL FBC Droždín! 4:5
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #15 Martin Šťastný (4:5)
21:30 Pěkný nához Čagana nenašel spoluhráče a končí v rukou brankáře Droždína.
20:30 Hra je nyní ve vysokém tempu.
19:20 Troup v šanci, která se dává. Bohužel minul. Bude platit přísloví Nedáš, dostaneš?
19:10 Droždín se snaží těžit z breakových situací, ale soupeř se zatím úspěšně brání.
19:00 Mikel se snaží pálit z úhlu, ovšem nepřesně.
18:10 Šance Reka taktéž nenašla skulinu v bráně.
18:00 Teď zase rušno u brány Droždína. Hra je nahoru a dolů.
17:20 Droždín v šanci dva na jednoho nevyužil výhody a míček končí v rohu hřiště.
16:30 Hloch zkouší střelu na bránu z obrany, trefuje nad.
15:49 GÓL FBC Hranice B! 4:4
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #70 Jaroslav Orel bez asistence (4:4)
15:20 GÓL FBC Hranice B! 3:4
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #8 René Mikel, asistoval #25 Marek Hloch (3:4)
14:20 Nedorozumění před hranickou bránou Droždín využívá. Jde do vedení 4:2.
14:17 GÓL FBC Droždín! 2:4
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #58 Tomáš Jankových, asistoval #15 Martin Šťastný (2:4)
13:50 Mikel ve výhodné pozici posílá střelu na bránu Droždína, avšak míjí.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 GÓL FBC Droždín! 2:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #17 Tomáš Otevřel bez asistence (2:3)
12:06 GÓL FBC Hranice B! 2:2
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #7 Petr Čagan, asistoval #17 Mirko Troup (2:2)
12:06 Hranice odpovídají a vyrovnávají na 2:2.
10:50 GÓL FBC Droždín! 1:2
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #13 Tomáš Gronych, asistoval #51 Jan Krahulík (1:2)
10:50 Gronych zasadil přízemní ránu, která pod nohama brankáře vymetla sít.
08:40 Hranice dorovnávají a dupou na plyn.
08:30 GÓL FBC Hranice B! 1:1
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #17 Mirko Troup, asistoval #10 Michal Štěpán (1:1)
07:00 Mikel snaží dorovnat, ale trefuje pouze brankáře.
05:40 Jěžík v šanci, ale pálí mimo.
04:50 Beckendová střela Hranic nedokázala golmana Droždína prorazit.
02:40 Bielesz zkouší střelu z úhlu - hranický golman má vše pod kontrolou.
01:50 Hranice se probouzí a chtějí skóre otočit, Rekova střela však minula bránu.
01:16 GÓL FBC Droždín! 0:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #58 Tomáš Jankových, asistoval #19 Marek Švec (0:1)