38
  • 38 37:52
    IBK Přerov

IBK Bisons Přerov - FBC Mohelnice B 2:3
branky: 12. Jakub Grigárek, 16. Vítězslav Petřík - 8. Josef Dočekal, 22. Jiří Šula, 28. Jiří Šula; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Charlie Greenberg ? - Martin Havelka ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1
39:00 Ukončení 3. části
37:52 Timeout IBK Bisons Přerov
33:03 Vyloučen hráč #48 Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání
27:33 GÓL FBC Mohelnice B! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #88 Jiří Šula, asistoval #10 Josef Dočekal (2:3)
27:31 Vyloučen hráč #48 Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za hrubost
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
21:51 GÓL FBC Mohelnice B! 2:2
19:04 Vyloučen hráč #27 Jiří Jarmar družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za nesportovní chování
19:04 Vyloučen hráč #45 Adam Soural družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za zdržování hry
15:48 GÓL IBK Bisons Přerov! 2:1
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #48 Vítězslav Petřík bez asistence (2:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:01 GÓL IBK Bisons Přerov! 1:1
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #11 Jakub Grigárek, asistoval #13 David Podepřel (1:1)
07:11 GÓL FBC Mohelnice B! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #10 Josef Dočekal, asistoval #88 Jiří Šula (0:1)