6:4
    David REK
    (Ježík)

FBC Hranice B - IBK Bisons Přerov 6:4
branky: 6. David Rek, 9. David Rek, 25. Marek Hloch, 32. Tomáš Horáček, 35. Ondřej Hanzlíček, 39. David Rek - 4. Ondřej Šmotek, 10. David Podepřel, 16. Jakub Grigárek, 38. František Kneip; rozhodčí: Radek Šiška - Lukáš Axmann; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: René Šlosar ? - Charlie Greenberg ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 3:1
39:00 Ukončení 3. části
38:03 GÓL FBC Hranice B! 6:4
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #13 David Rek, asistoval #23 Jakub Ježík (6:4)
37:34 Timeout IBK Bisons Přerov
37:34 GÓL IBK Bisons Přerov! 5:4
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #12 František Kneip, asistoval #48 Vítězslav Petřík (5:4)
34:53 GÓL FBC Hranice B! 5:3
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #80 Ondřej Hanzlíček, asistoval #25 Marek Hloch (5:3)
34:38 Vyloučen hráč #18 Michal Baran družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za hrubost
34:38 Vyloučen hráč #96 Denis Drozd družstva FBC Hranice B na 2 minuty za hrubost
31:07 GÓL FBC Hranice B! 4:3
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #26 Tomáš Horáček, asistoval #23 Jakub Ježík (4:3)
27:41 Vyloučen hráč #11 Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:55 GÓL FBC Hranice B! 3:3
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #25 Marek Hloch, asistoval #70 Jaroslav Orel (3:3)
15:15 GÓL IBK Bisons Přerov! 2:3
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #11 Jakub Grigárek, asistoval #8 Jaromír Žídek (2:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:34 Vyloučen hráč #12 Dan Kadlec družstva FBC Hranice B na 2 minuty za bránění ve hře
09:02 GÓL IBK Bisons Přerov! 2:2
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #13 David Podepřel, asistoval #48 Vítězslav Petřík (2:2)
08:08 GÓL FBC Hranice B! 2:1
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #13 David Rek, asistoval #25 Marek Hloch (2:1)
05:39 GÓL FBC Hranice B! 1:1
03:59 GÓL IBK Bisons Přerov! 0:1
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #9 Ondřej Šmotek bez asistence (0:1)