• 37 36:03
    2
    Jiří MAREŠ

1.MVIL Ostrava B - Z.F.K. Petrovice B 3:10
branky: 2. Matěj Sokol, 18. Matěj Sokol, 22. Tony Skřipčák - 3. Roman Ochodek, 8. Karel Šamonil, 12. Daniel Olšák, 13. Martin Schulhauser, 19. Martin Schulhauser, 21. Jakub Kloza, 26. Dominik Chvastek, 28. Martin Schulhauser, 32. Dominik Chvastek, 34. Vítězslav Růžička; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Juchelka ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 0:3
39:00 Ukončení 3. části
36:03 Vyloučen hráč #6 Jiří Mareš družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost
33:50 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #15 Dominik Chvastek (3:10)
31:08 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Dominik Chvastek, asistoval #19 Vojtěch Mrkva (3:9)
27:52 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #71 Karel Šamonil (3:8)
26:14 Vyloučen hráč #23 Matěj Sokol družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za hra rukou
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:55 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Dominik Chvastek, asistoval #32 Roman Ochodek (3:7)
21:17 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 3:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #12 Tony Skřipčák, asistoval #23 Matěj Sokol (3:6)
20:05 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #11 Jakub Kloza, asistoval #15 Dominik Chvastek (2:6)
18:56 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (2:5)
17:28 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #23 Matěj Sokol, asistoval #14 Stanislav Brožek (2:4)
16:07 Vyloučen hráč #8 Tomáš Bergmann družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za hra na zemi
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:40 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #19 Vojtěch Mrkva (1:4)
11:01 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #44 Martin Schulhauser (1:3)
09:10 Vyloučen hráč #66 Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
07:18 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #86 Vítězslav Růžička (1:2)
02:00 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek bez asistence (1:1)
01:42 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #23 Matěj Sokol, asistoval #6 Jan Zmrzlík (1:0)