• 35 34:53
    10:9
    (Mikulok)

Florbal Exelsior Havířov B - TJ Slovan Havířov B  10:9
branky: 2. Jakub Čechal, 4. Tomáš Vlach, 5. Jakub Čechal, 5. Dominik Křístek, 6. Jakub Čechal, 11. Jakub Mikulok, 18. Jakub Mikulok, 28. Jakub Čechal, 31. Dominik Křístek, 35. Jakub Čechal - 1. Jan Drong, 3. Nicolas Orlovský, 10. David Švrčina, 20. Nicolas Orlovský, 23. Nicolas Orlovský, 24. Patrik Charvát, 26. Denis Kukla, 29. Denis Kukla, 31. Denis Kukla; rozhodčí: Martin Kotala - Radek Vybíhal; vyloučení: 4 + Tomáš Vlach TDKU + OS:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Ondřej Kelnar ? - Jakub Machů ?; po třetinách: 6:3, 1:4, 3:2
39:00 Ukončení 3. části
34:53 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 10:9
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #17 Jakub Čechal, asistoval #83 Jakub Mikulok (10:9)
30:31 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 9:9
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #11 Denis Kukla z trestného střílení (9:9)
30:07 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 9:8
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #14 Dominik Křístek, asistoval #83 Jakub Mikulok (9:8)
28:42 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 8:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #11 Denis Kukla, asistoval #17 Jan Drong (8:8)
27:17 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 8:7
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:54 Vyloučen hráč #17 Jan Drong družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za sekání
25:27 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 7:7
23:12 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 7:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #49 Lukáš Rada (7:6)
22:10 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 7:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #88 Nicolas Orlovský, asistoval #11 Denis Kukla (7:5)
20:05 Vyloučen hráč #17 Jakub Čechal družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za bránění ve hře
19:49 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 7:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #88 Nicolas Orlovský bez asistence (7:4)
18:35 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kelnar družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:08 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 7:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #83 Jakub Mikulok, asistoval #16 Tomáš Vlach (7:3)
16:00 Vyloučen hráč #49 Lukáš Rada družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za sekání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:36 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 6:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #83 Jakub Mikulok, asistoval #17 Jakub Čechal (6:3)
09:56 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 5:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #99 David Švrčina, asistoval #16 Marek Krumnikl (5:3)
05:41 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 5:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #17 Jakub Čechal, asistoval #8 Vojtěch Peřka (5:2)
04:48 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 4:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #14 Dominik Křístek, asistoval #8 Vojtěch Peřka (4:2)
04:36 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 3:2
04:07 Vyloučen hráč #88 Nicolas Orlovský družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za bránění ve hře
03:57 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Florbal Exelsior Havířov B - osobní trest
03:57 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Florbal Exelsior Havířov B do konce utkání
03:57 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za nesportovní chování
03:16 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 2:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #14 Dominik Křístek (2:2)
02:45 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #88 Nicolas Orlovský, asistoval #10 Jakub Labuz (1:2)
02:00 Vyloučen hráč #14 Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za sekání
01:06 GÓL Florbal Exelsior Havířov B! 1:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil #17 Jakub Čechal, asistoval #33 Tereza Dundálková (1:1)
00:54 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #17 Jan Drong, asistoval #11 Denis Kukla (0:1)