• 39 38:26
    2
    Martin SCHULHAUSER

FBC Letka Netopýři B - Z.F.K. Petrovice B 5:8
branky: 19. Vít Poskočil, 25. Lukáš Toman, 30. Martin Ritz, 35. Vojtěch Kocur, 36. Lukáš Toman - 7. Ondřej Gabzdyl, 7. Ondřej Gabzdyl, 10. Michal Olšák, 12. Vítězslav Růžička, 18. Vítězslav Růžička, 22. Ondřej Gabzdyl, 33. Vítězslav Růžička, 38. Vítězslav Růžička; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Aleš Látal ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 0:4, 2:2, 3:2
39:00 Ukončení 3. části
38:26 Vyloučen hráč #44 Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
37:41 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (5:8)
35:42 GÓL FBC Letka Netopýři B! 5:7
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #11 Lukáš Toman bez asistence (5:7)
34:53 GÓL FBC Letka Netopýři B! 4:7
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #61 Vojtěch Kocur, asistoval #92 Marian Obrusník (4:7)
32:55 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:7
31:32 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Kocur družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání
30:32 Vyloučen hráč #11 Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
29:42 GÓL FBC Letka Netopýři B! 3:6
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #14 Martin Ritz, asistoval #46 Marcel Kachyňa (3:6)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:04 GÓL FBC Letka Netopýři B! 2:6
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #41 Karel Stejskal (2:6)
21:06 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #19 Ondřej Gabzdyl bez asistence (1:6)
18:42 GÓL FBC Letka Netopýři B! 1:5
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #25 Vít Poskočil, asistoval #92 Marian Obrusník (1:5)
17:49 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (0:5)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:26 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:4
09:35 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #66 Michal Olšák, asistoval #86 Vítězslav Růžička (0:3)
06:39 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #19 Ondřej Gabzdyl, asistoval #94 Pavel Kulla (0:2)
06:00 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #19 Ondřej Gabzdyl, asistoval #32 Roman Ochodek (0:1)