14:11
    Filip IKER
    (Strouhal)

FBC Bestie Česká Lípa C - SC Podještědí Č. Dub B 14:11
branky: 1. Karel Veber, 4. Martin Vašák, 5. Karel Veber, 6. Karel Veber, 7. Zbyněk Hásek, 14. Karel Veber, 16. Martin Vašák, 20. Lukáš Smolnický, 22. Lukáš Smolnický, 31. Martin Vašák, 33. Karel Veber, 35. Karel Veber, 40. Karel Veber, 44. Jan Tregner - 6. Pavel Dostál, 9. Michal Třešňák, 13. Petr Smrkovský, 24. Milan Hrušovský, 27. Jiří Libeňský, 28. Michal Třešňák, 34. Stanislav Pokorný, 35. Stanislav Pokorný, 37. Stanislav Pokorný, 38. Michal Třešňák, 45. Filip Iker; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 1 + Martin Salavec OS:5 + Stanislav Pokorný OS; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Martin Salavec 17, Jaroslav Kuhn 5 - Jan Sedláček 8; po třetinách: 6:3, 3:3, 5:5
44:31 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 14:11
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #68 Filip Iker, asistoval #89 Josef Strouhal (14:11)
43:32 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 14:10
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #13 Jan Tregner, asistoval #10 Martin Vašák (14:10)
41:12 Vyloučen hráč #9 Stanislav Pokorný družstva SC Podještědí Č. Dub B - osobní trest
41:12 Vyloučen hráč #27 Jaroslav Šámal družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nesportovní chování
41:12 Vyloučen hráč #9 Stanislav Pokorný družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nesportovní chování
39:33 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 13:10
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #18 Karel Veber bez asistence (13:10)
37:01 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 12:10
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #2 Michal Třešňák, asistoval #68 Filip Iker (12:10)
37:01 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jaroslav Kuhn družstva FBC Bestie Česká Lípa C
37:01 Vyloučen hráč #40 Martin Salavec družstva FBC Bestie Česká Lípa C - osobní trest
37:01 Vyloučen hráč #40 Martin Salavec družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 2 minuty za nesportovní chování
36:48 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 12:9
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #89 Josef Strouhal (12:9)
34:52 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 12:8
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #18 Karel Veber, asistoval #12 Zbyněk Hásek (12:8)
34:08 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 11:8
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #21 David Rubáš (11:8)
33:43 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 11:7
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný bez asistence (11:7)
32:02 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 11:6
30:36 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 10:6
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #10 Martin Vašák, asistoval #18 Karel Veber (10:6)
27:10 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 9:6
26:16 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 9:5
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #13 Jiří Libeňský, asistoval #9 Stanislav Pokorný (9:5)
23:33 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 9:4
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #5 Milan Hrušovský, asistoval #89 Josef Strouhal (9:4)
21:30 Timeout SC Podještědí Č. Dub B
21:30 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 9:3
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #68 Lukáš Smolnický, asistoval #10 Martin Vašák (9:3)
19:32 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 8:3
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #68 Lukáš Smolnický, asistoval #94 Jakub Říha (8:3)
18:14 Vyloučen hráč #69 Pavel Dostál družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:49 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 7:3
14:59 Střely v první třetině FBC Bestie Česká Lípa C 8:10 SC Podještědí Č. Dub B
13:10 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 6:3
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #18 Karel Veber, asistoval #94 Jakub Říha (6:3)
12:52 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 5:3
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský, asistoval #9 Stanislav Pokorný (5:3)
08:41 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 5:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #2 Michal Třešňák, asistoval #5 Milan Hrušovský (5:2)
07:08 Vyloučen hráč #91 Lukáš Muška družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za bránění ve hře
06:35 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 5:1
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #12 Zbyněk Hásek, asistoval #10 Martin Vašák (5:1)
06:25 Vyloučen hráč #5 Milan Hrušovský družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání
05:57 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 4:1
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #69 Pavel Dostál, asistoval #27 Jaroslav Šámal (4:1)
05:17 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 4:0
04:21 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 3:0
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #18 Karel Veber, asistoval #10 Martin Vašák (3:0)
03:03 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 2:0
00:31 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:0