• 45 44:10
    4:15
    (Pokorný)

Vlci SFbK Frýdlant - SC Podještědí Č. Dub B 4:15
branky: 5. Jakub Štrbák, 27. Jakub Krýcha, 37. Vojtěch Dedecius, 44. Lukáš Goldberg - 15. Stanislav Pokorný, 15. Michal Třešňák, 19. Petr Smrkovský, 22. David Rechcígl, 29. Stanislav Pokorný, 32. Stanislav Pokorný, 32. Pavel Dostál, 36. Michal Třešňák, 37. Michal Třešňák, 38. Jiří Libeňský, 39. Petr Smrkovský, 39. Petr Smrkovský, 41. Stanislav Pokorný, 43. Michal Třešňák, 45. Jiří Libeňský; rozhodčí: David Kodytek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2 + Cong Roman Duong Ba 5:1; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Stanislav Smižík 21 - Jan Sedláček 23; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:10
44:10 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 4:15
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #13 Jiří Libeňský, asistoval #9 Stanislav Pokorný (4:15)
43:08 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 4:14
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #68 Lukáš Goldberg, asistoval #14 Jakub Štrbák (4:14)
42:44 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:14
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #2 Michal Třešňák bez asistence (3:14)
40:59 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:13
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #7 Petr Bartoň (3:13)
38:49 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:12
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský bez asistence (3:12)
38:16 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:11
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský, asistoval #7 Petr Bartoň (3:11)
37:52 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:10
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #13 Jiří Libeňský, asistoval #89 Josef Strouhal (3:10)
36:38 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 3:9
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #44 Vojtěch Dedecius, asistoval #14 Jakub Štrbák (3:9)
36:12 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 2:9
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #2 Michal Třešňák, asistoval #7 Petr Bartoň (2:9)
35:55 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 2:8
31:51 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 2:7
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #69 Pavel Dostál, asistoval #89 Josef Strouhal (2:7)
31:37 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 2:6
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #89 Josef Strouhal (2:6)
28:07 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 2:5
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #13 Jiří Libeňský (2:5)
26:18 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 2:4
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #11 Jakub Krýcha, asistoval #14 Jakub Štrbák (2:4)
21:18 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 1:4
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #68 David Rechcígl, asistoval #7 Petr Bartoň (1:4)
18:58 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 1:3
14:50 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 1:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #2 Michal Třešňák, asistoval #9 Stanislav Pokorný (1:2)
14:41 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 1:1
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný bez asistence (1:1)
14:15 Frýdlant zatím zvládá oslabení s přehledem
13:33 Vyloučen hráč #22 Tomáš Křiklava družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za sekání
13:25 Frýdlant teď opravdu hrozí pouze z brejků
12:33 brejk 3 na 2 zastavem výborně postavenou obranou dubu
11:36 teď zahrozili po delší odmlce domácí... brankář střelu neviděl, avšak míček si našel cestu pouze do jeho masky
10:33 trochu se nám to teď přiostřilo po tlaku hostů před frýdlantskou svatyní
09:04 Hra se přelévá ze strany na stranu, brejků je na obou stranách požehnaně
07:27 Vyloučen hráč #69 Pavel Dostál družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za bránění ve hře
07:27 Vyloučen hráč #68 Lukáš Goldberg družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za nesportovní chování
05:35 Naše fantastická zdravotnice je naprosto multifunkční... stíhá psát i střeli, když se tu na nás všichni vybodli...
04:13 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 1:0
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #14 Jakub Štrbák, asistoval #11 Jakub Krýcha (1:0)
01:38 Vyloučen hráč #16 Cong Roman Duong Ba družstva Vlci SFbK Frýdlant na 5 minuty za hrubost
00:01 Máme tady první střelu zápasu